Beata Tadla o zmianach w TVP

Czy Beata Tadla dostanie pracę w TVN? Edward Miszczak, dyrektor TVN, zdradził, jakie ma plany

Beata Tadla o zmianach w TVP

Beata Tadla została zwolniona z TVP i teraz szuka pracy. Zapytaliśmy więc dyrektora programowego TVN Edwarda Miszczaka czy zatrudniłby Beatę Tadlę  z powrotem w stacji TVN? Co nam odpowiedział?

Na szczęście nie obsadzam programów informacyjnych. Ja pracuję w rozrywce, a ona zawsze pracowała w newsach i z tego co wiem Tadla z tego nie odchodzi. Dlatego o Beacie Tadli nie mogę powiedzieć nic, bo nigdy z nią nie pracowałem. Czy widziałbym ją w rozrywce? Nie, bo do rozrywki trzeba się urodzić, a Tadla urodziła się do newsów. I myślę, że popełniłaby ogromny błąd, gdyby nagle szukała pracy poza newsami. Jest tyle telewizji na rynku informacyjnym, tam pewnie będzie dla niej miejsce - mówi Party.pl Edward Miszczak.

Czy z Hanna Lis i Piotr Kraśko dostaną prace w TVN?

 

Wydaje się być jasne, że gwiazdy dziennikarstwa jak Hanna Lis czy Piotr Kraśko zwolnieni z TVP nie znajdą miejsca w TVN. Chyba że zmienią profil na rozrywkę. Jednak Edward Miszczak mówi, że teraz się skupia na poszukiwaniu raczej nowych twarzy.

Poszukuje nowych twarzy. Po castingu jestem na przykład pod wrażeniem pań, które uczestniczą w "Projekt Lady" i będą razem z Małgorzatą Rozenek zmieniać dziewczyny - mówi nam Edward Miszczak.

Zobacz także: Hanna Lis przejdzie do TVN? Jest komentarz Edwarda Miszczaka!

 

Beata Tadla teraz ma sporo wolnego czasu. Ostatnio była gościem razem z Jarkiem Kretem na jednym z eventów, ale dobry humor Tadli nie opuszczał.

Beata Tadla w sukience z białym kołnierzykiem

 

Mówi się, że Beata Tadla ma duży kredyt za dom do spłacenia i że szybko powinna znaleźć pracę, po wyrzuceniu z Wiadomości.

Beata Tadla prowadzi Wiadomości
Facebook

 

Beata Tadla podobno ma wziąć niebawem ślub z Jarosławem Kretem. Może teraz będzie mieć czas na zaplanowanie ceremonii.

Beata Tadla i Jarosław Kret na meczu TVP kontra TVN
ONS

Więcej na temat Beata Tadla Edward Miszczak
Przeładuj

Mikołaj i Sylwia wystąpią w "Tańcu z Gwiazdami"? Mają jeden warunek!

zobacz 01:36