Agnieszka Chylińska w dżinsach Agnieszka Chylińska w koszuli w kratę Agnieszka Chylińska w czarno białych spodniach Agnieszka Chylińska na planie Małych Gigantów
Agnieszka Chylińska w dżinsach
1/4
Agnieszka Chylińska w dżinsach

Czy Agnieszka Chylińska rzeczywiście ciągle chudnie? O figurze gwiazdy krążą już legendy. Wokalistka  przez ostatni rok mocno zeszczuplała, czego nie stara się jakoś szczególnie ukrywać. Nie stroni od obcisłych stylizacji, więc każde jej wyjście jest powodem do nowych spekulacji. Niedawno pisano nawet, że być może Agnieszka Chylińska jest na coś chora i dlatego chudnie Specjalnie dla Was zebraliśmy trzy ostatnie stylizacje gwiazdy, abyście mogli je porównać. Czy Agnieszka rzeczywiście znowu schudła? Gwiazda jest szczuplutka, ale mamy wrażenie, że jej waga raczej stoi w miejscu. A patrząc na energię, która rozpiera Chylińską plotki o chorobie są naprawdę wyssane z palca...

 

Zobacz: Bardzo szczupła Agnieszka Chylińska w drodze na konferencję TVN. Fani: „Podtuczyć Chylińską!”

2/4
Agnieszka Chylińska w koszuli w kratę

Agnieszka Chylińska wraca ostatnio do rockowych korzeni. Kilka lat temu zaskoczyła wszystkich zmianą stylu i chętnie występowała w obcisłych mini i kobiecych sukienkach. Teraz znowu woli stylizacje z pazurem. Na konferencję TVN gwiazda wybrała czarne obcisłe spodnie, które podkreśliły jej nogi i marynarkę w kratę typu oversize, która ukryła szczupłe ręce i sylwetkę wokalistki.

3/4
Agnieszka Chylińska w czarno białych spodniach

Agnieszka Chylińska wystąpiła na jubileuszu "Skawiński & Tkaczyk - 40 lat pracy artystycznej". Wówczas wokalistka wybrała oryginalne dwukolorowe spodnie.

Dla tych, co nie oglądali ;)"Kiedy powiem sobie dość" (z Agnieszką Chylińską)z koncertu "Skawiński & Tkaczyk - 40 lat pracy artystycznej" 12.02.2016r.

Posted by Musicart on 13 luty 2016

 

4/4
Agnieszka Chylińska na planie Małych Gigantów
East News

Agnieszka Chylińska jest jurorem w "Małych Gigantów" . W programie często stawia na ciekawe stylizacje. Tym razem zachowała rockowy styl i wybrała marmurkowe spodnie i skórzaną kamizelką. Czy Waszym zdaniem Agnieszka znowu schudła?

Więcej na temat Agnieszka Chylińska