Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Bardzo szczupła Agnieszka Chylińska w drodze na konferencję TVN. Fani: „Podtuczyć Chylińską!”

Agnieszka Chylińska pokazała zdjęcie z dzieciństwa

Agnieszka Chylińska bardzo schudła! Gwiazda pokazała swoje zdjęcie z przygotowań do konferencji stacji TVN na wiosnę 2016 roku. Szczupła figura piosenkarki zaniepokoiła jej fanów! Zobaczcie zdjęcie!

Agnieszka Chylińska jest za chuda?

Już od jakiegoś czasu obserwujemy metamorfozę Agnieszki Chylińskiej. Gwiazda jakiś czas temu zmieniła look na bardziej kobiecy i seksowny. Jurorka "Mam talent" zachwyciła swoich fanów nową fryzurą i szczupłą sylwetką. Jednak gdy osiągnęła już figurę modelki, nadal nie przestała chudnąć! Jej najnowsze zdjęcie z Facebooka wywołało lawinę komentarzy fanów. Wielbiciele Chylińskiej martwią się o swoją idolkę:

A ja jak na MATKĘ POLKĘ przystało powiem... Chylińska! weź ty zacznij jeść bo za chwilkę zostanie z Ciebie tylko cień! Chudzielcu przekochany! Uwielbiam Cię,ale jak na mój gust jesteś z byt chuda. P.S Chętnie oddam w dobre ręce jakieś 5-10 kg... Reflektujesz?

 

Super stylizacja i fryzura.ale czy mogę o coś zapytać? Wydajesz się o wiele za chuda, gdzie podziało się to cudowne ciało? Czy jesteś chora czy po prostu po prostu zdjęcie wyszło tak a nie inaczej? Przepraszam, jeśli jestem wścibska, ale uwielbiam Cię i Twoja muzę byłą i obecną, i się martwię po prostu.

 

Również uważam że za mocno schudłaś kobietko, wolałam tą Chylińską o 7 kg większą, zdecydowanie lepiej wyglądała.

Nie zabrakło nawet głosów, by zorganizować dla Agnieszki specjalną akcję:

Trzeba zorganizować społeczną akcję "PODTUCZYĆ CHYLIŃSKĄ!". Uwielbiam Agnieszką od czasów gdy była jeszcze pyzatą małolatą i zaczynała śpiewać z ONA. A potem obserwowałam, jak zmienia się w cudną, piękną i mądrą kobietę, której sława w pałę nie nabiła. Ja rozumiem, że teraz kult szczupłej sylwetki, moda na wiotkość, ale mnie przeraża to jak Aga chudnie. Chylińska!! Weź się za jedzenie.

Niektórym fanom nowy wizerunek Agnieszki Chylińskiej skojarzył się ze zwycięzcą "Top Model" Radkiem Pestką, a nawet... Justinem Bieberem:

W pierwszej chwili myślałam, że to Radek z "Top Model".

Ja pomyślałam, że to Justin Bieber... Bez urazy.

A wy jak oceniacie figurę Agnieszki Chylińskiej? Zgadzacie się z opinią jej fanów?

 

Zobacz też: Agnieszka Chylińska ma anoreksję? Agustin Egurrola mówi: "Byłem z nią kilka razy na obiedzie i...".

 

Agnieszka Chylińska w drodze na konferencję TVN.

 

Agnieszka Chylińska
Facebook

 

Gwiazda bardzo schudła.

 

Agnieszka Chylińska w zielonej kurtce bomber, spodniach w czerwoną kratę
ons.pl

 

 

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33