Chuda Agnieszka Chylińska w sukience w ananasy na ramówce TVN
AKPA

Agnieszka Chylińska napisała czwartą książkę! O czym tym razem?

Chuda Agnieszka Chylińska w sukience w ananasy na ramówce TVN
AKPA

Agnieszka Chylińska nie przestaje nas zaskakiwać! Choć gwiazda jest jurorką “Mam talent” i wychowuje trójkę małych dzieci, znalazła czas na napisanie kolejnej książki. Już 18 listopada ukaże się jej książka pt. „Zezia i wszystkie problemy świata". Jako pierwsze nowe przygody Zezi poznały dzieci wokalistki.

Książka Agnieszki Chylińskiej - Zezia i wszystkie problemy świata

“Testuję moją literaturę na moich dzieciach. To przyjemne, gdy ktoś mówi, że to jest dobrze napisane. Dla mnie, dziewczyny z kompleksem „bez matury", to jest bardzo duży komplement. To dla mnie również niespodzianka, że ludzie chcą ode mnie książki pozytywnej, która nie ociera się o skandal”

Agnieszka napisała już trzy książki „Zezia i Giler", „Zezia, Giler i Oczak" oraz Labirynt Lukrecji”, które spotkały się ze świetnym odbiorem zarówno u dzieci, jak i rodziców. 

“Moja bohaterka, którą poznaliśmy jako ośmiolatkę, teraz ma już 11 lat. Zaczyna dojrzewać, widzi więcej, czuje więcej. Ten świat, który ja opisuję, nie jest cukierkowy. To jest książka o relacjach. Relacje to jest wspólny klucz dla trzech części. Relacje na linii rodzice – dziecko, dziecko – dziadkowie”, powiedziała Agnieszka.

O popularności bohaterki, którą stworzyła Agnieszka świadczy fakt, że na Facebooku powstała nawet grupa fanów Zezi! Wszystko wskazuje zatem na to, że i kolejna książka wokalistki odniesie wielki sukces.

 

ZOBACZ: Agnieszka Chylińska ma anoreksję? Agustin Egurrola mówi: "Byłem z nią kilka razy na obiedzie i..."

 
Agnieszka Chylińska w Mam Talent
Agnieszka Chylińska w skórzanej kamizelce
Agnieszka Chylińska na jesiennej ramówce TVN
Agnieszka Chylińska na jesiennej ramówce TVN
Agnieszka Chylińska na castingu do "Mam talent"
Agnieszka Chylińska na castingu do "Mam talent"

Więcej na temat Agnieszka Chylińska
Przeładuj

"Love Island": Jak rodzice Julii zareagowali na Dominika? "Tak, już szepnęli mi, że to bardzo..."

zobacz 02:48