Paulina Sykut o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"
East News

Czekacie na powrót "Tańca z Gwiazdami"? Wiemy, kiedy show wróci na antenę! 

Paulina Sykut o zawieszeniu "Tańca z Gwiazdami"
East News

Kiedy "Taniec z Gwiazdami" wróci na antenę Polsatu? Czy wkrótce będziemy mogli zobaczyć nowe odcinki ostatniej, zawieszonej edycji tanecznego programu? Takie pytania z pewnością już od kilku miesięcy zadają sobie wszyscy fani "Tańca z Gwiazdami". Wiosną tego roku rozpoczęła się jedenasta odsłona show Polsatu. Niestety, ze względu na koronawirusa władze stacji już po drugim odcinku podjęły decyzję o zawieszeniu programu.

Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu @tanieczgwiazdami na wrzesień. Dzisiaj nie odpadła żadna z par. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią!- w marcu informowały władze Polsatu. 

Teraz stylistka i kostiumografka "Tańca z Gwiazdami" zdradziła, kiedy show wróci na antenę!

"Taniec z Gwiazdami" wróci na antenę Polsatu

Malwina Wędzikowska, która jest odpowiedzialna za piękne kostiumy gwiazd i tancerzy występujących w "Tańcu z Gwiazdami" podczas relacji na żywo na Instagramie zdradziła, kiedy taneczne show Polsatu wróci na antenę! Do tej pory wiedzieliśmy, że program pojawi się w jesiennej ramówce stacji- teraz Malwina Wędzikowska podała konkretną datę premiery "Tańca z Gwiazami"!

4 września wraca na antenę "Taniec z gwiazdami" i ja już nie mogę się doczekać! Za chwilę wchodzę do pracowni i zaczynam pracę nad kostiumami do "Tańca z gwiazdami"- zdradziła Malwina Wędzikowska. 

Czy jesienią zatańczą wszystkie pary, które zobaczyliśmy w pierwszych odcinkach jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami"? Tego wciąż nie wiemy. Przypominamy, że w show pojawili się m.in. Julia Wieniawa, Tomasz Oświeciński, Sylwia Lipka, Nicole Bogdanowicz oraz Sylwia Madeńska i Mikołaj Jędruszczak- para, którą widzowie znają z "Love Island" poinformowali ostatnio, że ich związek przechodzi kryzys. Czy w związku z tym Sylwia i Mikołaj zrezygnują z udziału w "Tańcu z Gwiazdami"?

Zobacz także: Sylwia i Mikołaj z "Love Island" nie są już razem!? Sylwia ze łzami w oczach opowiedziała jaka jest prawda

"Taniec z Gwiazdami" wróci 4 września. Tajemnicę zdradziła Malwina Wędzikowska.

Show Polsatu będzie kontynuowane po wakacjach.

Taniec z Gwiazdami
East News

 

Więcej na temat Taniec z Gwiazdami
Przeładuj

Jak Paula Tumala zareagowała na wieść o ciąży bliźniaczej? Taka reakcja to zupełna normalność!

zobacz 01:36