Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Taniec z Gwiazdami
East News
Newsy

"Taniec z Gwiazdami": Program zniknie z anteny! Z powodu koronawirusa Polsat zakończył emisję show! 

"Taniec z Gwiazdami": Program zniknie z anteny! Z powodu koronawirusa Polsat zakończył emisję show! 

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami! Program po raz pierwszy w historii został zrezlizowany bez udziału publiczności, ale pomimo tego w show nie zabrakło wielkich emocji! Sporo wzruszeń wywołał Sylwester Wilk, który głośno przyznał, że w dzieciństwie został adoptowany. Marcin Bosak z kolei na parkiecie "Tańca z Gwiazdami" pokazał się w specjalnej masce. A Kto zachwycił swoim tańcem i kto pożegnał się z show?

"Taniec z Gwiazdami": Oliwia Bieniuk weźmie udział w nowej edycji! Co na to jej tata, Jarosław?

Kto odpadł z "Tańca z Gwiazdami"?

W minionym tygodniu najlepsza była Julia Wieniawa, która tym razem znów dała czadu! Jurorzy byli nią zachwyceni!

To było bardzo emocjonujące. Brawo!- mówiła Iwona Pavlović.

Julia Wieniawa jako pierwsza uczestniczka w tej edycji zdobyła 30 punktów od jury!

- Tomasz Oświeciński i Janja Lesar 17 pkt. 
- Sylwia Lipka i Rafał Maserak 20 pkt.          
- Sylwester Wilki i Hanna Żudziewicz  24 pkt.   
- Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko 15 pkt. 
- Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska 16 pkt. 
- Edyta Zając i Michał Bartkiewicz 22 pkt.
- Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa 18 pkt.
- Milena Rostkowska Galant i Jacek Jeschke 18 pkt.
- Anna Karwan i Jan Kliment 27 pkt.
- Marcin Bosak i Wiktoria Omyła 14 pkt. 
- Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino 30 pkt. 

Z programem nikt się nie pożegnał, jednak ze wzgledu na niepokojące informacje dotyczące koronawirusa w Polsce władze Polsatu podjęły decyzję o zakończeniu dalszej emisji programu! Show, w tym samym składzie być może będzie kontynuowane jesienią.

Wszyscy jesteśmy smutni. Mam łzy w oczach, ale tak ma być. Życie pisze różne scenariusze i musimy się podporządkować. Mam tylko nadzieję, że wszyscy w doskonałych humorach spotkamy się jesienią - mówiła w „Kulisach Tańca z Gwiazdami” Iwona Pavlowić. - Chcieliśmy dać w tym trudnym momencie choć odrobinę radości. Kochajmy się, przytulajmy w rodzinach swoich.

Krzysztof Ibisz w kulisach programu przyznał, że decyzja o zawieszeniu programu zapadła w czasie jego trwania. 

Teraz jesteśmy jako ludzie sobie bardzo bardzo potrzebni. Prosze nie wpadajcie w panikę - apelowała Ania Karwan.

To łzy szczęścia bo nie spodziewałam się dziesiątek, a zaraz potem inne łzy… Choć cały dzień apelowałam o to, by był przesunięty ten program. To jest słuszna decyzja. Błagam Was, zostajemy w domu - apeluje Julia Wieniawa. - Podświadomie czułam, że ten odcinek to jakby finałowy, bo to co się dzieje w kraju jest niespodziewane i nowe.

Zobacz także: Marcin Bosak w masce w "Tańcu z Gwiazdami"! Przez koronawirusa w programie nie pojawiła się publiczność

Kolejny odcinek "Tańca z Gwiazdami" już za nami.

Taniec z Gwiazdami
East News

Julia Wieniawa zachwyciła i zdobyła 30 pkt.

Julia Wieniawa w Tańcu z Gwiazdami
East News

 

Julia Wieniawa o pierwszym tańcu
EastNews
Newsy
Julia Wieniawa pomyliła się podczas pierwszego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Czy Stefano to zauważył?
Julia Wieniawa pomyliła się podczas pierwszego występu w "Tańcu z Gwiazdami". Czy Stefano to zauważył?

Julia Wieniawa wypadła najlepiej według jurorów w pierwszym odcinku "Tańca z Gwiazdami"! Aktorka i Stefano Terrazzino zdobyli aż 26 punktów za świetną cha-chę. Ale Julia, tuż po odcinku, zdradziła nam, że podczas występu doszło do małej pomyłki! Co ciekawe, nie zauważył jej nawet Stefano! Czy para jest zadowolona ze swojego tańca? Zobaczcie, co nam zdradzili!  Zobacz także:  Odmieniona Justyna Żyła wróciła do "Tańca z Gwiazdami"! Kibicujecie tej parze?

Paulina Sykut i Krzysztof Ibisz w Tańcu z Gwiazdami
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" zawieszony! Program wróci na antenę dopiero jesienią! Jak komentują to gwiazdy?
"Taniec z Gwiazdami" zawieszony! Program wróci na antenę dopiero jesienią! Jak komentują to gwiazdy?

Uczestnicy jedenastej edycji "Tańca z Gwiazdami" skomentowali decyzję władz Polsatu o zawieszeniu show! Jak zareagowali, gdy dowiedzieli się, że program wróci na antenę dopiero jesienią? Drugi odcinek "Tańca z Gwiazdami" przyniósł nam ogromne emocje nie tylko ze względu na występy gwiazd. Show po raz pierwszy odbyło się bez udziału publiczności- decyzję podjęto ze względu na niepokojące informacje dotyczace koronawirusa w Polsce. Niestety, dziś również okazało się, że show nie będzie kontynuowane! Gwiazdy komentują decyzję Polsatu W kulisach "Tańca z Gwiazdami" Krzysztof Ibisz przyznał, że decyzja o zakończeniu programu została podjęta w trakcie jego trwania. Władze Polsatu opublikowały również oświadczenie na Instagramie, w którym tłumaczą, dlaczego zawiesili show. Drodzy Widzowie! W związku z obecną sytuacją i w trosce o zdrowie uczestników i całej ekipy programu, Telewizja Polsat podjęła decyzję o przełożeniu programu @tanieczgwiazdami na wrzesień. Dzisiaj nie odpadła żadna z par. Mamy nadzieję, że wszyscy w komplecie spotkamy się jesienią!- czytamy na Instagramie. Jak na decyzję władz Polsatu zareagowali uczestnicy show? Wszyscy zgodnie przyznają, że jest im przykro, ale zdrowie jest najważniejsze. Przyszedłem do tego programu, żeby pokazać, że można. I jak widać można. Zrobiłem co mogłem. Nie mam wpływu na sytuację, która teraz jest. Wszystko zależy od tego jak zareagujemy. Jest tylko smutek i żal - w kulisach programu mówił Sylwester Wilk. Przez to, że to jest program na żywo, taka informacja nas bardzo paraliżuje. Sam nie wiem jak się w tym momencie w tym odnaleźć - Jacek Jeschke. Chcę tylko powiedzieć do wszystkich widzów ktrórzy oglądają, żebyśmy zachowali spokój i pokorę. Ja wracam do swojej rodziny i będę...

Nicole Bogdanowicz odpada z Tańca z Gwiazdami 2020
East News
Newsy
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!
"Taniec z Gwiazdami" 2020. Zaskakujący finał odcinka! Odpadła ulubienica widzów!

Za nami kolejne zmagania uczestników w " Tańcu z Gwiazdami ". W rytm przebojów z największych kasowych polskich filmów, swoje taneczne umiejętności zaprezentowali: Nicole Bogdanowicz i Kamil Kuroczko, Milena Rostkowska-Galant i Jacek Jeschke, Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino, Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa, Sylwia Lipka i Rafał Maserak, Edyta Zając i Michał Bartkiewicz, Anna Karwan i Jan Kliment oraz Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska. Dla jednej z par niestety był to ostatni odcinek na żywo w zmaganiach o Kryształową Kulę. Z kim musieliśmy się pożegnać? Decyzja widzów zaskakuje...  Zobacz także:  Sylwester Wilk zatańczył w "Tańcu z gwiazdami" bez protezy. Iwona Pavlović: "Straciłeś nogę, dziś zyskałeś skrzydła". Taniec z Gwiazdami 2020: Kto opuścił program w 5. odcinku? Dzisiejszy odcinek "Tańca z Gwiazdami był bardzo emocjonujący. Niestety po raz ostatni na parkiecie "Tańca z Gwiazdami", w wyścigu umiejętności po Kryształową Kulę, zobaczyliśmy Nicole Bogdanowicz i Kamila Kuroczko.  Jak rozłożyły się ogólne noty jurorskie? Przygotowaliśmy dla Was małe zestawienie. Najwięcej punktów od jurorów w tym odcinku otrzymali Anna Karwan i Jan Kliment, otrzymując maksymalną ilość punków, a najniższe noty trafiły do Mikołaja Jędruszczaka i Sylwii Madeńskiej, którzy zdobyli jedynie 12 punków. Oto pełna punktacja: Bogdan Kalus i Lenka Klimentowa - 17 punktów.  Sylwia Lipka i Rafał Maserak -  22 punkty. Milena Rostkowska - Galant i Jacek Jeshke - 21 punktów. Mikołaj Jędruszczak i Sylwia Madeńska - 12 punktów punktów. Edyta Zając i Michał Bartkiewicz - 27 punktów. Julia Wieniawa i Stefano Terrazzino -  28 punktów. Nicole...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner