Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
AKPA
Newsy

Czartoryska zamieszkała z synem miliardera

Kupią wspólną willę?

Anna Czartoryska nie chętnie komentuje publicznie swój związek z Michałem Niemczyckim. Wiadomo jednak, że para w pełni zaufała sobie i planuje już wspólne życie. Dzięki ukochanej Niemczycki zaczął pojawiać się na ważnych wydarzeniach publicznych i kulturalnych. Ostatnio Anna i Michał razem wyjechali do Sopotu, gdzie aktorka wystąpiła w spektaklu "Morfina". Michał nie ukrywał swojego zachwytu partnerką.

W mediach pojawiły się plotki jakoby Czartoryska i Niemczycki planowali zamieszkać w nadmorskim kurorcie. Dwutygodnik "Show" zaprzeczył temu. Anna i Michał zamieszkali razem w Warszawie i tutaj planują kupić wspólne mieszkanie.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Anna Czartoryska Niemczycka z mężem Michałem na pokazie marki Guess
ONS
Newsy
NASZ EKSKLUZYWNY NEWS! Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła drugie dziecko! Synek czy córeczka?
NASZ EKSKLUZYWNY NEWS! Anna Czartoryska-Niemczycka urodziła drugie dziecko! Synek czy córeczka?

Anna Czartoryska-Niemczycka dzisiaj urodziła drugie dziecko! Party.pl jako pierwsze dowiedziało się, że Anna i Michał Niemczycki zostali szczęśliwymi rodzicami córeczki! Para ma już synka - Ksawerego. Chłopiec urodził się 11 lipca 2014 roku. Informację o drugiej ciąży Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki potwierdzili latem w programie "Dzień Dobry Wakacje". Potwierdziłem ten fakt z Anią i faktycznie jest taki plan. Jest drugie dziecko w drodze - powiedział Michał Niemczycki. Aktorka tłumaczyła zaś: Więcej nie zdradzimy, bo staramy się bardzo chronić naszą rodzinę i życie prywatne - wyjaśniła. Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała się jesienią z mężem Michałem Niemczyckim na imprezie marki Guess. Z brzuszkiem wyglądała wyjątkowo pięknie! Szczęśliwym rodzicom życzymy dużo zdrowia dla córeczki!   Anna Czartoryska-Niemczycka i Michał Niemczycki na pokazie Guess Anna Czartoryska na pokazie marki Guess

Anna Czartoryska Niemczycka z mężem Michałem na pokazie marki Guess
ONS
Newsy
Znamy imię córeczki Anny Czartoryskiej! Jest tradycyjne i dość rzadkie...
Znamy imię córeczki Anny Czartoryskiej! Jest tradycyjne i dość rzadkie...

Anna Czartoryska niedawno po raz drugi została mamą. Jej synek Ksawery ma już półtora roku. Teraz na świat przyszła córeczka. "Party" dowiedziało się jako pierwsze, jak maleństwo ma na imię. Anna i jej mąż Michał Niemczycki wybrali dla córeczki imię tradycyjne, ale bardzo rzadkie: Janina . Co ciekawe dziewczynka  urodziła się dzień po 32. urodzinach swojej mamy. To był chyba najwspanialszy prezent dla mamy! Rodzicom jeszcze raz gratulujemy i życzymy dużo szczęścia.    Zobacz także: Dzieci gwiazd mają czasami zaskakujące imiona!   Anna Czartoryska Niemczycka na pokazie marki Guess Dumni rodzice: Anna Czartoryska i Michał Niemczycki

Anna Czartoryska i Mikołaj Niemczycki zaręczyli się!
Newsy
Czartoryska powiedziała "tak" synowi miliardera
Szykuje się kolejne spektakularne wesele?

Czyżby Aleksandra Kwaśniewska i Kuba Badach zapoczątkowali sezon na śluby z wyższych sfer? Anna Czartoryska i Michał Niemczycki to kolejna para, która w najbliższym czasie powie sobie sakramentalne "tak". - Pasują do siebie. Tworzą wspaniałą parę. Mają wspólne zainteresowania. Oboje są takimi troszkę artystycznymi duszami . Wydaje mi się, gdy na nich patrzę, że są szczęśliwi - powiedziała kiedyś w wywiadzie dla "Party" Katarzyna Frank-Niemczycka , mama Michała. Jak dowiedziała się "Rewia" syn milionerów oświadczył się swojej wybrance według staropolskiego zwyczaju . Najpierw poprosił ojca Anny, o jej rękę. Gdy otrzymał zgodę, klęknął przed Czartoryską na kolanach i wręczył jej pierścionek z brylantem. Następnie para udała się do Ewy Komornickiej, mamy aktorki. Wygląda więc na to, że zapowiada się kolejny bajkowy ślub w polskim show-biznesie. Zobacz: Jak smakował tort? Czy były oczepiny? Kto śpiewał? Zdradzamy tajemnice wesela Kwaśniewskiej! Zobacz jak Anna i Michał prezentują się razem na warszawskich salonach:

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner