Weronika Marczuk i jej córka
Instagram/Weronika Marczuk
Newsy

Córka Weroniki Marczuk skończyła 7 miesięcy. Jakim dzieckiem jest Ania?

Weronika Marczuk od siedmiu miesięcy jest szczęśliwą mamą. Na swoją córeczkę czekała wiele długich i bolesnych lat. Jakim dzieckiem jest Ania? I czy jej znana mama chciałaby wrócić do show biznesu?

Weronika Marczuk (48) ponad pół roku temu została mamą. Na ten moment czekała siedem długich i bolesnych lat - taka właśnie była jej droga do macierzyństwa. Zanim na świat przyszła wyczekana Ania, Marczuk dwukrotnie poroniła.

Zobacz także: Szokujące wyznanie ciężarnej Weroniki Marczuk: "Pochowałam już dwoje dzieci"

Skąd znalazła siłę na dalszą walkę o dziecko i spełnienie swojego marzenia? Odpowiedź na to pytanie zawarła w wydanej niedawno książce "Walka o macierzyństwo", choć jak sama przyznała w najnowszym wywiadzie dla magazynu "Flesz", drogi którą przebyła, wbrew tytułowi książki , wcale nie określiłaby słowem "walka".

Przyznam, że mam z nim mały problem. Wybraliśmy słowo „walka”, bo ono dobrze określa to, jak o swoich staraniach często myślą pary, które dziecko mieć chcą, ale z jakiegoś powodu nie mogą. Moja filozofia nie polega jednak na walce, namawiam raczej do rozsądnego podejścia do życia, żeby nigdy nie zwątpić w to, że można zostać rodzicem.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

Wyznała w rozmowie z "Fleszem".  Jak dzieckiem jest jej siedmiomiesięczna córeczka? I do czego Weronika Marczuk porównuje wychowywanie jej?

Jest radosna i bardzo ciekawa świata. W zasadzie w każdej sytuacji zdobywa serca wszystkich swoim uśmiechem. Uwielbia towarzystwo, a najchętniej innych dzieci – wtedy aż piszczy ze szczęścia. [...] Ania jest z tych dzieci, co wszystko chcą robić za wcześnie. Ma dopiero pół roku, a już raczkuje, siada i wstaje – najchętniej wszystko jednocześnie! I choć jest na to wszystko za mała, jeszcze nikomu w naszym otoczeniu nie udało się jej odwieść od tych pomysłów. Jak tylko ktoś próbuje, Ania głośno zgłasza sprzeciw. [...]  Wiem, że im Ania będzie starsza, tym większym wyzwaniem będzie wychowanie. Już teraz widzę, jakie cudo mi rośnie z ciekawym charakterkiem.  Patrzę na to jak na fajne wyzwanie i wolę się mierzyć z tym niż choćby z wejściem na Everest, bo mogłabym wybrać sobie i takie.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Weronika O. Marczuk privat (@weronika.olena)

W wywiadzie Weronika Marczuk zdradza, czy ma w planach powrót do show biznesu i przyznaje, dlaczego w ogóle wiele lat temu z niego zniknęła.

Zrezygnowałam z projektów showbiznesowych głównie dlatego, że chciałam się uwolnić od paparazzi. Powiedziano mi to wprost: „Jeśli nie znikniesz, nie damy ci spokoju”. Trochę się na nich pogniewałam i zniknęłam. Potem, gdy chciałam wrócić po cichu, w spokoju urodzić dziecko, ktoś mnie zobaczył i następnego dnia w internecie pojawiło się siedem artykułów na ten temat. Mądrzy ludzie doradzili mi wówczas: „Jak długo będziesz uciekać od tego, od czego nie da się uciec? I tak będą o tobie pisać. Czy nie lepiej, żebyś to ty opowiadała o sobie swoimi słowami?”. Tak robię, choć przyznaję, że czuję opór przed powrotem do rzeczywistości medialnej. Jednak pracuję nad sobą, oswajam także nowe technologie. Może w ten sposób uniknę pretekstów do plotek.

Wyznała Marczuk w rozmowie. Cały wywiad w najnowszym numerze magazynu "Flesz".

Julia Wieniawa i Alicja Wieniawa na okładce Flesza

Zobacz także
Weronika Marczuk

Spełniła marzenie i zostanie mamą, postanowiła też wrócić do Polski! Czy Weronika Marczuk myśli o show-biznesie?

Weronika Marczuk

Weronika Marczuk jest w ciąży! To już szósty miesiąc

 

 

Agnieszka Kaczorowska wyznała, że nie ochrzci dzieci i wywołała burzę. Czy zmieniła zdanie? "Moje dziewczynki będą..."

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook
Newsy
Szokujące wyznanie ciężarnej Weroniki Marczuk: "Pochowałam już dwoje dzieci"
Szokujące wyznanie ciężarnej Weroniki Marczuk: "Pochowałam już dwoje dzieci"

Weronika Marczuk już lada dzień zostanie mamą. Na świat przyjdzie jej pierwsze dziecko. Będzie to córeczka o imieniu Ania. Gwiazda udzieliła poruszającego wywiadu, w którym wyznała, jak traumatyczna jest jej przeszłość. Okazuje się, że Weronika poroniła już dwa razy. Do decyzji o kolejnym zajściu w ciążę dojrzewała aż siedem lat. Dziś jest już w dziewiątym miesiącu ciąży. Jak się czuje?  Zobacz także:  Weronika Marczuk zdradziła płeć i imię dziecka! Powiedziała też o nowym związku! Weronika Marczuk o samopoczuciu w ciąży i poronieniach Weronika Marczuk już za kilka dni powita na świecie swoją upragnioną córeczkę Anię. Zdradziła również ze zdecydowała się na wyprawkę dla dziecka w kolorze zgaszonego różu. To szczęśliwy okres oczekiwania na nowego członka rodziny, chociaż samopoczucie w ciąży dało się Weronice we znaki. Gwiazda w wywiadzie dla edziecko.pl wyznała, że bardzo źle znosiła ciążę:  Od początku źle się czułam, a teraz lekarz doradził, żebym leżała. Ponad pięć miesięcy miałam mdłości. Nie mogłam normalnie jeść i pić. Nie smakowała mi woda, bo powodowała jeszcze większe mdłości. Mogłam pić małymi łyczkami wodę naturalnie gazowaną, w smaku przypominającą wody z uzdrowiska. Musiała być też bardzo zimna, żebym przełknęła. Jadłam dużo owoców, żeby się nie odwodnić.  Złe samopoczucie wydaje się być błahe w porównaniu z dramatem, z jakim musiała zmagać się w poprzednich latach. Weronika Marczuk zdradziła, że przed laty również starała się o dziecko i dwukrotnie nie udało jej się donosić ciąży. Ma za sobą pogrzeby dwojga dzieci.  Piszę książkę dla osób, które mają trudności z zachodzeniem w ciążę albo nie radzą sobie ze stratą dziecka. Ja zachodziłam w ciążę, ale miałam...

Weronika Marczuk pokazała ciążowy brzuszek
Facebook
Newsy
Weronika Marczuk urodziła! Jak czuje się mama i maleństwo?
Weronika Marczuk urodziła! Jak czuje się mama i maleństwo?

Weronika Marczuk została mamą! 48-letnia była żona Cezarego Pazury, urodziła swoje pierwsze dziecko! Gwiazda od wielu lat bardzo pragnęła zostać mamą i w końcu jej marzenie się spełniło. Na świat przyszła jej córeczka, Ania. Informację potwierdziła dziennikarka magazynu "Viva!" Krystyna Pytlakowska.  Dziewczynka waży prawie 3,200 gramów! Szczęśliwa mama i jej dziecko czują się znakomicie. Weronika Marczuk jest bardzo szczęśliwa - czytamy na viva.pl. Jak podaje portal, mama wraz z córeczką opuściła już szpital przy ul. Kasprzaka.  Zobacz także:  Szokujące wyznanie ciężarnej Weroniki Marczuk: "Pochowałam już dwoje dzieci" Weronika Marczuk urodziła dziecko Niedawno Weronika Marczuk udzieliła bardzo szczerego wywiadu dla "Dzień Dobry TVN", w którym opowiedziała o trudnościach z zajściem w ciążę. Gwiazda wyznała także, że ma za sobą kilka poronień.  Miałam próby zajścia w ciążę znacznie wcześniej i się nie udawały, a teraz się udało. Traktuje to po prostu jako to, co ma się wydarzyć. Poza tym jest rodzina i ojciec dziecka, który na pewno da sobie radę w razie czego, ale nie myślimy o złym - powiedziała Weronika Marczuk w rozmowie z Mateuszem Hładkim.  Gwiazda opowiedziała również, dlaczego nie pokazuje swojego partnera w życiu publicznym. Okazało się, że to także jego wola i mężczyzna nie chce ujawniać swojej tożsamości.  To jego życzenie, a po drugie to jest chyba rozsądne w naszych czasach. (..) Byłam już żoną kogoś, kto był bardzo znany i nie ukrywam, że wtedy ja z kolei nie byłam szczęśliwa z tym, że wszyscy o tym mówią i też to przeszłam. Nauczyłam się to rozumieć, nauczyłam się z tym żyć, ale bardzo dobrze rozumiem ludzi, którzy nie chcą tego przeżywać i szanuję to -...

Weronika Marczuk z córką Anią
Instagram/Weronika Marczuk
Newsy
Czas na drugie dziecko?! Weronika Marczuk walczyła o to, by zostać mamą aż 7 lat! I nie powiedziała ostatniego słowa
Czas na drugie dziecko?! Weronika Marczuk walczyła o to, by zostać mamą aż 7 lat! I nie powiedziała ostatniego słowa

Czekała na swoją córeczkę siedem lat. Droga do macierzyństwa Weroniki Marczuk (48) była nie tylko długa, ale i bolesna. – Dopiero gdy jesteśmy na dnie, możemy odkryć, co nam pomaga – mówi Weronika, która przez te wszystkie lata nigdy nie zwątpiła w to, że zostanie mamą. Dziś tuli sześciomiesięczną Anię i opowiada, jak udało jej się dotrzeć do tego szczęśliwego momentu. Co chciałaby powiedzieć kobietom, które wciąż czekają na upragnione dziecko? Jak się czuje jako symbol późnego macierzyństwa? Czy myśli o rodzeństwie dla córki? A może tęskni za show-biznesem?  Jakim dzieckiem jest Ania - córka Weroniki Marczuk? Jest radosna i bardzo ciekawa świata. W zasadzie w każdej sytuacji zdobywa serca wszystkich swoim uśmiechem. Uwielbia towarzystwo, a najchętniej innych dzieci – wtedy aż piszczy ze szczęścia (śmiech). Często odwiedzamy znajomych w innym mieście. Gdy tam przyjeżdżamy, dzieciaki w wieku 11, 9, 8 i 4 lat opiekują się Anią. Wtedy czuję, że naprawdę coś w tym jest – dzieci nie są nasze, my mamy im tylko dać opiekę i wsparcie. Reszta już jest dana! To dla mnie nieprawdopodobne odkrycie. Czy taka codzienna, fizyczna opieka nad Anią zaczyna się już pani dawać we znaki? Ania robi się przecież coraz cięższa Teraz szczególnie czujemy ten słodki ciężar, bo Ania jest z tych dzieci, co wszystko chcą robić za wcześnie. Ma dopiero pół roku, a już raczkuje, siada i wstaje – najchętniej wszystko jednocześnie! I choć jest na to wszystko za mała, jeszcze nikomu w naszym otoczeniu nie udało się jej odwieść od tych pomysłów. Jak tylko ktoś próbuje, Ania głośno zgłasza sprzeciw (śmiech).         Wyświetl ten post na Instagramie.    ...

Nasze akcje
wernisaż-12.-kalendarza-artystycznego-gedeon-richter
Newsy
Kobiety i astrologia inspiracją dla polskich artystów. Przedstawiamy 12. edycję Kalendarza Artystycznego
Współpraca reklamowa
Gwiazdy
Newsy
Chcesz dobrze czuć się we własnej skórze tak, jak największe gwiazdy? Działaj metodą małych kroków!
Współpraca reklamowa
Skuteczny trening bez wysiłku? Teraz to możliwe!
Newsy
Skuteczny trening to nie tylko siłownia!
Współpraca reklamowa
Nowości
PartyExtra
Małgorzata Rozenek-Majdan uśmiechnięta
Newsy
Małgorzata Rozenek-Majdan
BZ
Julia Wieniawa w neonowej sukience na lato
Newsy
Julia Wieniawa
BZ
Katarzyna Cichopek na 59 Festiwalu w Opolu
Newsy
Katarzyna Cichopek
BZ
Klaudia El Dursi na plaży
TV-Show
Hotel Paradise
BZ
Ślub od pierwszego wejrzenia x-news
TV-Show
Ślub od pierwszego wejrzenia
BZ
Versace wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Trendy w koloryzacji włosów na wiosnę i lato 2022. Te odcienie robią mocne wrażenie
Marcelina Zielnik
Gorący trend: Dopamine dressing
Fleszstyle
Dopamine dressing to najgorętszy trend sezonu. Obłędną koszulę w stylu Małgorzaty Rozenek-Majdan kupisz w Sinsay za 39,99
Anna Kusiak
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Niemal identyczne kupisz w Sinsay za 35 zł
Newsy
Klaudia Halejcio w najmodniejszych spodniach tego lata. Podobne kupisz w Sinsay za 35 zł
Urszula Jagłowska-Jędrejek
Anna Lewandowska w swetrze za ponad tysiąc złotych
Newsy
Anna Lewandowska w modnym swetrze ponad tysiąc złotych. W Sinsay kupisz podobny za 50 złotych!
Aleksandra Skwarczyńska-Bergiel
Moda uliczna wiosna-lato 2022
Fleszstyle
Najmodniejsze buty na wiosenno-letni sezon. Te modele ma w szafie każda it-girl
Marcelina Zielnik