Paulina Sykut o córce

Córka Pauliny Sykut to prawdziwa kobietka! Nie uwierzycie, jakie słowa opanowała do perfekcji :))

Paulina Sykut o córce

 

Paulina Sykut-Jeżyna wróciła do pracy! Prezenterka od marca znów jest gospodynią popularnego show "Taniec z gwiazdami". Po pierwszym odcinku swoimi umiejętnościami zachwycili jury m.in. raper Popek i Renata Kaczoruk. A komu kibicuje Paulina? To zdradziła w nowym "Fleszu". 

 

Życzę szczęścia wszystkim „roztańczonym”! - śmieje się prezenterka.

 

Paulina Sykut-Jeżyna nie ukrywa, że najwięcej radości sprawia jej patrzenie na... roztańczoną córeczkę, 14-miesięczną Różę. Co ciekawe, dziewczynka najbardziej lubi ruszać się w rytm nowych piosenek Justina Timberlake'a i do muzyki Buena Vista Social Club. Ale taniec to nie wszystko! Róża próbuje też naśladować zachrypnięte głowy muzyków jazzowych! Czyżby odziedziczyła muzyczny talent po mamie?

 

Przeczytaj: Paulina Sykut-Jeżyna zachwyciła stylizacją na wiosennej ramówce Polsatu. Wyglądała obłędnie!

Wcześniej zdarzało się, że gwiazda Polsatu zabierała na próby programu "TzG" 14-miesięczną Różę. Niewykluczone, że dziewczynkę razem z tatą zobaczymy w któryś piątek na widowni.

 

Róża uwielbia taniec! Ale trudno jej usiedzieć w miejscu, bo właśnie odkryła bieganie i bardzo się cieszy tym doświadczeniem - mówi „Fleszowi” Paulina.

 

Zobacz koniecznie! Paulina Sykut-Jeżyna o nowej jurorce "Tańca z Gwiazdami".

 

Wygląda na to, że Róża ma zadatki na gwiazdę! Opanowuje coraz więcej słów. Jej ulubione? Poza słowami mama i tata to... biżuteria, garderoba i pralka! :) Jak na prawdziwą kobietę przystało!

 

Paulina Sykut-Jeżyna wróciła do "Tańca z Gwiazdami".

Paulina Sykut
East News

Prawdziwą gwiazdą dla prezenterki jest... jej córka Róża, która uwielbia tańczyć!

Paulina Sykut z córką

Więcej na temat Paulina Sykut
Przeładuj

Lewandowska, Sienkiewicz, Boruc... Te gwiazdy pokazały swoje brzuchy szybko po porodzie!

zobacz 02:18