Klaudia Halejcio niedawno obchodziła pierwsze urodziny córeczki, które mała Nel świętowała w królewskim stylu, a teraz gwiazda "Pierwszej miłości" pokazała dziewczynkę w różowym raju. Czyżby aktorka zdecydowała się kupić dla córki drewniany domek do ogrodu? Na taki wyjątkowy prezent zdecydowała się m.in. Anna Lewandowska.

Reklama

Klaudia Halejcio pochwaliła się nowym królestwem Nel!

Klaudia Halejcio rok temu po raz pierwszy została mamą, a jej życie naprawdę się zmieniło. Obecnie aktorka nie tylko kontynuuje swoją pracę zawodową, ale przeniosła swoje działania do sieci i dziś jest jedną z najpopularniejszych influencerek. Parodie Klaudii Halejcio są hitem w sieci, a między nagraniami można zobaczyć kolejne zdjęcia małej Nel. Dziewczynka jest obsypywana zabawkami, a jej pokój wygląda jak prawdziwe królestwo.

Wiele wskazuje na to, że Klaudia Halejcio po tym, jak urządziła taras i ogród, zadbała też o przestrzeń dla małej Nel. Aktorka opublikowała zdjęcie córki w drewnianym domku wypełnionym zabawkami w pastelowym odcieniu.

Nelutek w różowym raju - napisała Klaudia Halejcio.

Czyżby Klaudia Halejcio skusiła się na piękny drewniany domek dla Nel, podobny do tego, który mają Klara i Laura Lewandowskie?

Instagram / klaudiahalejcio

Zobacz także: Klaudia Halejcio chwali się dodatkiem za 18 tys. złotych. "Prawdziwe dzieło sztuki"

Zobacz także

Anna Lewandowska wybrała dla córek drewniany domek ze zjeżdżalnią. Za model „Królowa” wraz z montażem trzeba zapłacić aż 21 895 zł. To prawdziwe królestwo do zabawy dla najmłodszych dzieci.

Instagram / annalewandowskahpba

W domku Laury i Klary Lewandowskich króluje biel i róż. Wygląda na to, że pastelowe wnętrza w tej kolorystyce cieszą się największą popularnością wśród dzieci i... ich rodziców.

Instagram

Reklama

Reklama
Reklama
Reklama