Dorota Szelągowska
Instagram

Córka Doroty Szelągowskiej skończyła dwa latka! Mama wyprawiła jej bajkowe urodziny

Dorota Szelągowska
Instagram

Dorota Szelągowska przed kilkoma dniami świętowała drugie urodziny swojej córeczki Wandy! Gwiazda TVN zamieściła wpis w mediach społecznościowych, w którym pokazała, jak wyglądał tort jej pociechy oraz słodkie dekoracje. Chyba każde dziecko marzy o takich urodzinach! Zobaczcie sami!

Zobacz także: Nie uwierzycie, ile razy przeprowadzała się Dorota Szelągowska! "Rozmawiałam o tym nawet z terapeutką"

Drugie urodziny córki Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska jest mamą dorosłego już syna Antoniego, a przed dwoma laty gwiazda TVN urodziła także córeczkę Wandzię. Wygląda na to, że dziewczynka jest prawdziwym oczkiem w głowie mamy! Niedawno Wanda świętowała drugie urodziny. Z tej okazji Dorota Szelągowska przygotowała dla swojej pociechy imprezę urodzinową w iście bajkowym stylu.

Gwiazda pochwaliła się w mediach społecznościowych tortem oraz słodkimi przekąskami, które zostały przygotowane na tę okazję. Wygląda na to, że jej córeczka jest fanką popularnej kreskówki o śwince Peppie, bowiem postaci właśnie z tej bajki były motywem przewodnim dekoracji. 

Fani gwiazdy są zachwyceni pięknymi słodkościami, które zostały przygotowane z okazji drugich urodzin Wandzi!

- Zjadłabym😍 sto lat dla Wandzi❤️

- Wow moja córcia byłaby zachwycona ❤️ dużo słoneczka dla Wandzi oraz zdrówka 😘😘😘

- Mniam, ale fajny tort

- To jest cudowneee 😍👌 wszystkiego najlepszego dla małej Wandzi 😀 - piszą fani Doroty Szelągowskiej

Dorota Szelągowska, przy okazji urodzin swojej córeczki, opublikowała również historię Kacperka, który zmaga się z poważną chorobą. 

Również dziś poznałam historię Kacpra, którego rodzice odliczają czas do jego drugich urodzin. Ale nie z radością – ten czas jest jak tykająca bomba. Kacper potrzebuje najdroższego leku świata. Leku, kosztującego 9 milionów złotych, a który można podać tylko do drugich urodzin. Nie umiem sobie nawet wyobrazić jak im mija kolejny dzień zbliżający do 17 września. Dlatego proszę Was – pomóżcie. Ściskam mocno - dodała Dorota Szelągowska.

Trzeba przyznać, że gwiazda TVN ma wielkie serce i nawet w takiej chwili myśli również o innych! My składamy serdeczne życzenia małej Wandzi, a także trzymamy kciuki za powodzenie leczenia Kacperka, który zmaga się z rdzeniowym zanikiem mięśni. 

Jak Wam się podobają słodkości przygotowane z okazji drugich urodzin córki Doroty Szelągowskiej? 

Niedawno syn gwiazdy skończył 18 lat! 

 

Więcej na temat Dorota Szelągowska
Przeładuj

Kiedy premiera drugiej części "365 dni"?! Jak koronawirus wpłynął na plany produkcji? Zdradziła Anna Maria-Siekulcka!

zobacz 02:56