Dawid Woliński z córką Oliwią. Córka Dawida Wolińskiego. Wywiad z Wolińskim w Gali

Woliński: Córka mówi mi, że robię jej obciach

Dawid Woliński z córką Oliwią. Córka Dawida Wolińskiego. Wywiad z Wolińskim w Gali

O Dawidzie Wolińskim jest nieustająco głośno przede wszystkim z powodu zawodowych sukcesów. W jego kreacjach mogliśmy już oglądać wszystkie czołowe polskie gwiazdy, a swoim talentem zachwycił nawet Paris Hilton i Ditę Von Teese. W międzyczasie projektant wzbudził sporo kontrowersji współprowadząc program "Woli i Tysio na pokładzie" i np. obmacując kandydatki na modelki w show "Top Model". To wszystko jest na tyle interesujące dla mediów, że jego życie prywatne schodzi na dalszy plan.

Kij w mrowisko ostatnio wbił "Super Express", który bezpardonowo oznajmił, że "Woliński jest gejem". Wtórowały mu także inne tytuły prezentujące zdjęcia sportowca, którym rzekomo Dawid "zafascynował się". Teraz na łamach magazynu "Gala" gwiazdor zdradza, że ma córkę Oliwię, która ma 17 lat i opowiada jak wyglądają ich relacje.

- Jestem rozsądnym ojcem. Może trochę surowym, ale lubię zasady. Jeśli się ich trzymamy, nic nie trzeba korygować. Staram się współgrać z Oliwią. Nie narzucam jej niczego, co by ją irytowało. Mieszka z mamą w Brodnicy, i z młodszym bratem. Uczy się. To moja wielka radość, ogromne osiągnięcie. Jest piękną blondynką o typowo słowiańskiej urodzie, to teraz w Polsce rzadkość. Ma uzdolnienia plastyczne - rysuje, lubi wyklejać.


Córka nie szczędzi jednak sławnemu ojcu słów krytyki:

- Ostatnio często przywraca mnie do pionu. Mówi, że robię jej obciach! Na przykład kiedy gdzieś idziemy, a ja czule zwracam się do niej: "Oliwuś", albo gdy ją poczochram po włosach lub nie daj Boże przytulę, gdy obok stoi wycieczka z jej klasy. Albo pyta: "Jak możesz lajkować własne posty na Facebooku? To obciach!".


Oliwia przyszła na świat kiedy Dawid miał 19 lat. Jest jedynym dzieckiem projektanta. Ostatni raz mogliśmy oglądać ich razem w 2007 roku, podczas pokazu kolekcji Wolińskiego. Wtedy wyglądali tak - są do siebie podobni?

Córka Dawida Wolińskiego


Córka Dawida Wolińskiego

Te gwiazdy kochają sukienki Wolińskiego:

Więcej na temat Dawid Woliński dzieci gwiazd
Przeładuj

Marietta z "Hotel Paradise" wbija szpilę uczestnikom pierwszej edycji show! "W "Love Island" wszyscy są ładni"

zobacz 01:22