Ireland Baldwin już od kilku lat próbuje podążać własną ścieżką zawodową. Córka Aleca Baldwina i Kim Basinger początkowo pracowała w branży modowej. Młoda dziewczyna ma już na koncie współpracę z kilkoma magazynami, jednak od stania się ikoną nadal dzieli ją bardzo długa droga. Od pewnego czasu 26-latka aktorskiej pary realizuje także swoje muzyczne ambicje jako didżejka. Ireland Baldwin zaczęła też otwierać się w mediach społecznościowych i opowiadać o swoim prywatnym życiu. Nie tak dawno zdradziła fanom, że zmaga się z kardiofobią, czyli panicznym lękiem przed zawałem serca. Teraz internet obiegły nagrania, w których dziewczyna opowiada o swoich toksycznych relacjach z byłymi partnerami.

Reklama

Córka Aleca Baldwina szczerze o relacjach z partnerami. Zarzucali, że za dużo je i porównywali ją do matki!

Aktywna ostatnio w mediach społecznościowych Ireland Baldwin postanowiła zwierzyć się fanom za pośrednictwom TikToka. Córka Aleca Baldwina i Kim Basinger odpowiedziała na popularne pytanie, które ostatnio internauci zadają swoim idolom: "Jaka jest jedna rzecz, którą powiedział ci twój były, a której nigdy nie zapomnisz?". Nie wszyscy spodziewali się, że 26-latka będzie szczera do bólu. Zdradziła, że mężczyźni, z którymi była w związkach, komentowali jej wygląd, zarzucając, że za bardzo się objada. W dodatku sugerowali też, że bardziej są zainteresowani jej matką!

Zobacz także: 63-letni Alec Baldwin i jego 38-letnia żona spodziewają się... siódmego dziecka! "Dar w tych niepewnych czasach"

"Nigdy nie będziesz tak piękna, jak twoja matka. Zawsze chciałem ją przelecieć. Jesteś żenująca. Nie jesteś dla mnie atrakcyjna. Żadna z moich poprzednich dziewczyn nie jadła tyle, co ty" - cytowała słowa byłych partnerów Ireland Baldwin.

Rex Features/East News

W rozmowie z fanami córka Aleca Baldwina przyznała, że partnerzy zabraniali jej pić piwo czy też jeść fast food. Gwiazda zdradziła, że była ofiarą zarówno psychicznej, jak i fizycznej przemocy. Jeden z byłych chłopaków groził też modelce pobiciem i szantażował, że opublikuje prywatne nagranie z jej udziałem.

Rex Features/East News

Zobacz także: Julia Wróblewska wróciła z ośrodka terapeutycznego: "Potrzebowałam czasu by się ogarnąć"

Zobacz także
Reklama

Niestety posiadanie znanych rodziców może być zarówno błogosławieństwem, jak i przekleństwem. Ireland Baldwin czasem miała wrażenie, że jej partnerzy widzą w niej przede wszystkim szansę na zrobienie błyskawicznej kariery. Modelka opowiedziała o tym, jak mężczyźni, z którymi była w związku, pytali, czy jej ojciec nie załatwi im pracy.

Reklama
Reklama
Reklama