Córeczka Joanny Krupy
Instagram

Córeczka Joanny Krupy ma już 11. miesięcy! Modelka pochwaliła się nowym zdjęciem Ashy - w takiej fryzurce jeszcze jej nie widzieliśmy!

Córeczka Joanny Krupy
Instagram

Joanna Krupa jest szczęśliwą mamą od 11. miesięcy. Z tej okazji na Instagramie modelki pojawiło się nowe zdjęcie jej uroczej córeczki. Dziewczynka rośnie jak na drożdżach, a szczególną uwagę zwraca jej urocza fryzurka. To kolejna fotografia małej Ashy, która podbiła serca internautów. Zobaczcie sami! 

Zobacz także: Joanna Krupa pokazała romantyczne zdjęcie z mężem! Tylko pozazdrościć

Córeczka Joanny Krupy ma już 11. miesięcy! Modelka pochwaliła się nowym zdjęciem Ahsy - w takiej fryzurce jeszcze jej nie widzieliśmy!

Joanna Krupa odkąd została mamą, w pełni poświęca się macierzyństwu. Gwiazda często zamieszcza nowe zdjęcia ze swoją pociechą w mediach społecznościowych, dzięki czemu na bieżąco możemy zobaczyć, jak rośnie urocza Asha. 

Córeczka modelki to zdecydowanie jedno z najpopularniejszych dzieci na Instagramie! Fani gwiazdy pokochali Ashę od pierwszych chwil jej życia. Każde kolejne zdjęcie, na którym pojawia się córeczka Joanny Krupy, natychmiast staje się hitem sieci. Wielbiciele Joanny uwielbiają oglądać ich wspólne fotografie, które za każdym razem ich rozczulają. Tak również stało się i tym razem. 

Joanna Krupa pochwaliła się nową fotografią Ashy - dziewczynka właśnie skończyła 11. miesięcy. Urodziny córeczki modelki zbliżają się wielkimi krokami i coś czujemy, że z tej okazji odbędzie się wspaniałe przyjęcie. Teraz jednak możemy zobaczyć dziewczynkę w przeuroczych kucykach. Na tym zdjęciu Asha bardzo przypomina swoją mamę! 

Internauci oczywiście zasypali Ashę lawiną komplementów.

- To jest najpiękniejsza dziewczynka na świecie 🥰

- Sweet. Najpiękniejsza dziewczynka jaką kiedykolwiek widziałam 😀🤩🌷🌟

- Cudna! Podobna do mamy w 100%❤️❤️❤️❤️

- Ale śliczna fryzura 😍

- No jest słodziak z niej❤️ - piszą fani. 

My również nie możemy oderwać wzroku od przeuroczej Ashy! Zobaczcie jak wygląda córeczka Joanny Krupy, która właśnie skończyła 11. miesięcy. Podobna do mamy?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

My 💗 #11months

Post udostępniony przez Joanna Krupa (@joannakrupa)

Asha to jedno z najpopularniejszych dzieci na Instagramie! Dziewczynka rozkochała w sobie tysiące fanów swojej mamy, a każde nowe zdjęcie z jej udziałem, natychmiast staje się hitem sieci

Joanna Krupa z córką

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

"Love Island": Caroline i Mateusz mają nietypowy plan na wydanie nagrody głównej! Na to pójdzie 100 tysięcy?!

zobacz 02:11