Córeczka Joanny Krupy znów podbija sieć! Tym razem internauci są zauroczeni nowymi zdjęciami, które opublikował mąż modelki. Na fotografiach widzimy jak dziewczynka pływa z tatą w basenie! Ale to nie sam fakt kąpieli, a strój kąpielowy Ashy robi prawdziwą furorę! Jest tak uroczy, że od tych zdjęć długo nie można oderwać wzroku. Tylko spójrzcie!

Reklama

Zobacz także: Asia czy Asha? Joanna Krupa pokazała zdjęcie, na którym wygląda identycznie jak córka!

Córeczka Joanny Krupy pływa z tatą w basenie. Furorę robi jej strój kąpielowy!

Joanna Krupa została mamą na początku listopada 2019 roku i od tej pory jej całym światem jest mała Asha! Odkąd tylko dziewczynka pojawiła się na świecie, modelka zamieszcza mnóstwo zdjęć ze swoją pociechą w roli głównej. Fotografie z dzieckiem gwiazdy niemalże natychmiast stają się hitem sieci! Asha jest naprawdę przesłodka i bardzo podobna do swojej mamy. Kiedy jakiś czas temu modelka opublikowała swoje fotografie z dzieciństwa, od razu dało się zauważyć, że jej pociecha wygląda niemalże identycznie.

Na Instagramowym profilu Joanny Krupy znajdziemy mnóstwo zdjęć małej Ashy, a pod nimi wiele komplementów od fanów. Ale fotografie dziewczynki pojawiają się również u męża modelki. Te najnowsze znów podbiły sieć! Na zdjęciach widzimy, jak Douglas Nunes kąpie się ze swoją pociechą w basenie. Oczywiście Asha znajduje się w specjalnym, nadmuchiwanym kole ratunkowym i jest pod czujną opieką swojego taty. Widać, że pływanie sprawia jej wielką frajdę, bowiem na twarzy dziewczynki widnieje duży uśmiech!

Córeczka Joanny Krupy została również ubrana w profesjonalny strój do pływania. Podobno bardzo jej się spodobał!

Zobacz także

Asha kocha swój nowy strój kąpielowy - napisał pod zdjęciami Douglas Nunes.

Różowy kombinezon z motywem jednorożców spodobał się także internautom, którzy nie mogą oderwać wzroku od tych uroczych zdjęć. Dodatkowo strój jest tak skonstruowany, że jest połączony z czepkiem z daszkiem, co wygląda naprawdę słodko.

- Malutka taka szczęśliwa. Ślicznie

- Jaka zadowolona buziulka. Milusia, samo szczęście

- To jest takie słodkie!

- Asha wygląda jak słodki, różowy jednorożec - piszą fani.

Zobaczcie zatem te urocze fotografie, które opublikował Douglas Nunes! Asha znów rozczuliła internautów!

Instagram

Dziewczynce najwyraźniej bardzo spodobała się kąpiel w basenie!

Instagram

Czy wy również uwielbiacie oglądać zdjęcia córeczki Joanny Krupy? Fani modelki zawsze z niecierpliwością czekają na kolejne fotografie Ashy!

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama