Joanna Krupa
Instagram

Córeczka Joanny Krupy już pływa z tatą! A jej strój kąpielowy to prawdziwy hit!

Joanna Krupa
Instagram

Córeczka Joanny Krupy znów podbija sieć! Tym razem internauci są zauroczeni nowymi zdjęciami, które opublikował mąż modelki. Na fotografiach widzimy jak dziewczynka pływa z tatą w basenie! Ale to nie sam fakt kąpieli, a strój kąpielowy Ashy robi prawdziwą furorę! Jest tak uroczy, że od tych zdjęć długo nie można oderwać wzroku. Tylko spójrzcie! 

Zobacz także: Asia czy Asha? Joanna Krupa pokazała zdjęcie, na którym wygląda identycznie jak córka!

Córeczka Joanny Krupy pływa z tatą w basenie. Furorę robi jej strój kąpielowy! 

Joanna Krupa została mamą na początku listopada 2019 roku i od tej pory jej całym światem jest mała Asha! Odkąd tylko dziewczynka pojawiła się na świecie, modelka zamieszcza mnóstwo zdjęć ze swoją pociechą w roli głównej. Fotografie z dzieckiem gwiazdy niemalże natychmiast stają się hitem sieci! Asha jest naprawdę przesłodka i bardzo podobna do swojej mamy. Kiedy jakiś czas temu modelka opublikowała swoje fotografie z dzieciństwa, od razu dało się zauważyć, że jej pociecha wygląda niemalże identycznie. 

Na Instagramowym profilu Joanny Krupy znajdziemy mnóstwo zdjęć małej Ashy, a pod nimi wiele komplementów od fanów. Ale fotografie dziewczynki pojawiają się również u męża modelki. Te najnowsze znów podbiły sieć! Na zdjęciach widzimy, jak Douglas Nunes kąpie się ze swoją pociechą w basenie. Oczywiście Asha znajduje się w specjalnym, nadmuchiwanym kole ratunkowym i jest pod czujną opieką swojego taty. Widać, że pływanie sprawia jej wielką frajdę, bowiem na twarzy dziewczynki widnieje duży uśmiech! 

Córeczka Joanny Krupy została również ubrana w profesjonalny strój do pływania. Podobno bardzo jej się spodobał!

Asha kocha swój nowy strój kąpielowy - napisał pod zdjęciami Douglas Nunes. 

Różowy kombinezon z motywem jednorożców spodobał się także internautom, którzy nie mogą oderwać wzroku od tych uroczych zdjęć. Dodatkowo strój jest tak skonstruowany, że jest połączony z czepkiem z daszkiem, co wygląda naprawdę słodko. 

- Malutka taka szczęśliwa. Ślicznie

- Jaka zadowolona buziulka. Milusia, samo szczęście

- To jest takie słodkie!

- Asha wygląda jak słodki, różowy jednorożec - piszą fani. 

Zobaczcie zatem te urocze fotografie, które opublikował Douglas Nunes! Asha znów rozczuliła internautów! 

Joanna Krupa
Instagram

Dziewczynce najwyraźniej bardzo spodobała się kąpiel w basenie! 

Joanna Krupa
Instagram

Czy wy również uwielbiacie oglądać zdjęcia córeczki Joanny Krupy? Fani modelki zawsze z niecierpliwością czekają na kolejne fotografie Ashy! 

Joanna Krupa pokazała jak wyglądają jej poranki z córką
Instagram

 

Więcej na temat Joanna Krupa
Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01