Co jedzą gwiazdy? Co jedzą gwiazdy? Co jedzą gwiazdy? Co jedzą gwiazdy? Co jedzą gwiazdy?
Co jedzą gwiazdy?
1/7
Co jedzą gwiazdy?

Każda z nas ma czasem gorszy dzień, z którym musi sobie poradzić. Kłótnia z partnerem, problemy w pracy albo zwyczajne zmęczenie – negatywne emocje towarzyszące nam w życiu, na które próbujemy zaradzić ulubionym filmem czy jedzeniem. Dane serwisu Pyszne.pl potwierdzają, że comfort food jest najczęściej zamawianą kategorią jedzenia. Zanim zaczniesz rozglądać się za trendami na lato, sprawdź, jakie jedzenie poprawia gwiazdom humor.

 

Może znajdziesz inspiracje do walki z wiosennym przesileniem?

2/7
Co jedzą gwiazdy?

Miranda Kerr nie szczędzi sobie przyjemności. Aniołek Victoria’s Secret umila sobie czas oczekiwania na drugie dziecko słodkimi naleśnikami z owocami, które znalazły wśród jej fanek spore grono zwolenniczek.

3/7
Co jedzą gwiazdy?

Solidnej porcji cukru nie może sobie odmówić również Blake Lively. Jeżeli pudełko pełne kolorowych, lukrowanych babeczek nie mówi samo za siebie, to na pewno robi to zachwycone spojrzenie wpatrzonej w nie aktorki.

4/7
Co jedzą gwiazdy?

Choć Eva Longoria w trakcie swojej pierwszej ciąży skupia się na zdrowym jedzeniu, nigdy nie ukrywała swojej słabości do pikantnych smaków kuchni meksykańskiej. Pochodząca z Teksasu aktorka jest właścicielką dwóch restauracji, do tego chętnie przyrządza tradycyjną zupę z fideo i fasolą dla rodziny i przyjaciół.

5/7
Co jedzą gwiazdy?

Jak przystało na zaangażowaną aktywistkę na rzecz ochrony zwierząt, Gwyneth Paltrow wybiera wegańskie potrawy np. kimchi. Aktorka jest wielką fanką wegańskiego jedzenia, co zaowocowało napisaną przez nią książką z przepisami, docenioną przez ekspertów od żywienia.

6/7
Co jedzą gwiazdy?

Obiad Zoey Deutch na pewno przypadłby do gustu zwolennikom polskiej kuchni. Młoda aktorka podzieliła się bowiem zdjęciem, na którym widzimy… kiszone ogórki. Restaurację serwującą specjały rodem z kraju nad Wisłą odwiedziła jednak na Manhattanie.

7/7
Co jedzą gwiazdy?

Włoska kuchnia znajduje fanów również wśród mężczyzn – Alvaro Soler podczas wizyty w Mediolanie nie potrafił odmówić sobie pizzy. Włoskie specjały cieszą się niesłabnącą popularnością wśród jedzenia na wynos, które zapewniają nie tylko sieciowe pizzerie, a coraz częściej także rodzinne, włoskie restauracje. Jak wynika z informacji Pyszne.pl, pizza Capricciosa to najczęściej zamawiane w Polsce danie, które ma moc poprawiania humoru.

Więcej na temat dieta