Laska z Polski i Stuhr, odtwórca roli Kuby
kadr z filmu ''Chłopaki nie płaczą''
Newsy

Co słychać u "Laski z Polski"? Odtwórca kultowego bohatera z ''Chłopaki nie płaczą'' ma dziś 41 lat! Rozpoznalibyście go?

Tomasz Bajer z ''Chłopaki nie płaczą'' ma dziś 41 lat. Czym dziś zajmuje się odtwórca kultowego Laski? Okazuje się, że zrezygnował z aktorskiej drogi, ale czy na zawsze?

''Jestem Laska. Z Polski'' - ten tekst znają wszyscy fani kultowej komedii ''Chłopaki nie płaczą''. Odtwórca syna króla sedesów cieszył się niezwykłą sympatią widzów, a także reżysera komedii, Olafa Lubaszenki, który sam zauważył w Tomaszu Bajerze odtwórcę roli Laski i zadbał, by to właśnie on na pewno został obsadzony w tej roli. 

Co słychać po 20 latach od premiery filmu u aktora? Zwiedził, kawałek świata, szukał siebie i nabył wiele zawodowych specjalizacji. Dziś mieszka w Polsce i nie planuje powrotu do aktorstwa, choć wcale takiego scenariusza do końca nie wyklucza.

Dziewczyna Psikuty z "Chłopaki nie płaczą" rozpalała zmysły! Jak wygląda dziś 45-letnia Magda Mazur?

Tomasz Bajer o mieszkaniu w Australii i swoim podejściu do dawnych występów

Tomasz Bajer urodził się w 1979 roku w Poznaniu. To właśnie w rodzinnym mieście znalazł się na wspólnej imprezie z Olafem Lubaszenką. Reżyser od pierwszej chwili wiedział, że nikt nie będzie lepiej pasował do roli Laski niż Bajer. Obsadzenie go w tej roli, choć z pewnymi kłopotami, było formalnością. Tomasz Bajer po 20 latach od premiery filmu w rozmowie z ''kultura.onet.pl'' zdradza czy tęskni za pracą przed kamerą, oraz jak potoczyło się jego życie przez minione dwie dekady.

Okazuje się, że Tomasz Bajer faktycznie, podobnie jak jego bohater lubił palić marihuanę. Miał epizod, że robił to dość często, a po występie w filmie, osób, które chciały w jego towarzystwie zapalić, było bardzo dużo. W uzależnienie na szczęście nie wpadł.

 W pewnym momencie Tomasz poczuł, że jego życie jest zbyt frywolne i nie wie, co dalej ze sobą zrobić. Po szkołę życia pojechał na drugi koniec świata, na którym spędził 5 lat!

Wyjazd do Australii był bardzo spontaniczny. Mieszkałem w tamtym okresie u mamy, liżąc trochę rany po dziesięcioletnim związku, paru nieudanych inwestycjach i innych działaniach. Trochę pomagałem w domu, ale generalnie się obijałem. Stwierdziłem, że jeżeli dalej będę tak funkcjonował, to równie dobrze mogę założyć kalosze, pójść pod sklep, otworzyć browar albo wódkę i spędzić tak resztę życia. Zrozumiałem, że najlepszym kopem będzie samodzielny wyjazd, bez pomocy rodziny, jak najdalej od Polski. A że już wcześniej byłem w Australii przez blisko rok, kierunek wydał mi się oczywisty. Mieszkał tam mój kolega, który zapewniał, że jak przyjadę, to praca się znajdzie i wszystko będzie dobrze. Ale aż tak dobrze nie było - opowiedział Bajer w wywiadzie.

Jak sam przyznał, życie w Australii wcale nie było kolorowe. Bajer musiał pracować od poniedziałku do soboty, czasem pensji starczało tylko na jedzenie i opłacenie wynajmowanego pokoju. Z czasem jednak Tomasz łapał się kolejnych prac i stanął na prostą. W 2015 roku wrócił do Polski, jak sam przyznaje, dużo dojrzalszy i świadomy. W kraju znów zdobywał kolejne kompetencje. W wywiadzie wyjaśnił, czym zajmuje się teraz:

Od dwóch lat jestem technikiem PDR. Zrobiłem w Lesznie specjalny kurs u kolegi, z którym teraz wspólnie prowadzimy firmę SzkoleniePDR.pl. Zajmujemy się bezlakierowym usuwaniem wgnieceń z karoserii aut oraz prowadzeniem kursów PDR. Może nie jest to prosta robota, ale w miarę czysta, wymagająca precyzji, cierpliwości i oka do detalu. Czyli czegoś, co zawsze było moją mocną stroną.

Tomasz Bajer jest aktualnie szczęśliwie zakochany. Jego wybranką jest pochodząca z Białorusi Julia, z którą buduje przyszłość. Zapytany o powrót do świata filmu, Bajer przyznaje, że chętnie stanąłby znów przed kamerą. Czy to oznacza, że tęskni za kinem?

Pewnie, że czasem tęsknię. Na planie "Chłopaków…" połknąłem bakcyla, a praca z Olafem była naprawdę fantastyczna.

Gdybym jednak miał wrócić przed kamerę, zależałoby mi, by to trzymało poziom. Nie mówię, że ma to być od razu tak kultowe jak "Chłopaki" czy na swój sposób "Poranek kojota", tego się nie da zaplanować, ale by to była po prostu udana produkcja. Chociaż chyba każdy, kto staje przed kamerą, o tym marzy - wyjaśnia.

Tomasz Bajer zaznacza jednak, że żyje między Poznaniem a Lesznem. Castingi odbywają się w Warszawie i po prostu nie są mu po drodze, jednak odtwórca Laski nie wyklucza, że kiedyś znów stanie przed kamerą. Liczymy, że tak będzie!

Zobacz także: Pamiętacie Patrycję z „Sąsiadów”? Małgorzata Lewińska dziś wychowuje czworo dzieci. Najstarsza córka została wokalistką! 

Tomasz Bajer przyznaje, że częściej jest rozpoznawany po swoim głosie niż po wyglądzie.

Opublikowany przez Tomasza Bajer Sobota, 1 kwietnia 2017

Tomasz Bajer ma same dobre wspomnienia z produkcjami Lubaszenki. Jak twierdzi, to były wspaniałe przygody jego życia. Mimo tego nie wybrał aktorskiej drogi na życie.

Laska z Polski
kadr z filmu ''Chłopaki nie płaczą''

 

Kevin sam w domu
Newsy
Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? W życiu go nie poznacie!
Kevin sam w domu - jak wyglądają dziś członkowie filmu?

Dokładnie 10. listopada 2020 roku minęło 30 lat od premiery chyba najpopularniejszej świątecznej komedii na świecie, czyli filmu "Kevin sam w domu"! Na pewno doskonale pamiętacie wszystkich bohaterów, którzy wystąpili w tej produkcji, ale czy wiecie, jak wyglądają dziś? Na początek postanowiliśmy sprawdzić, co słychać u filmowego Buzza, w którego wcielił się Devin Ratray! Naszym zdaniem zmienił się nie do poznania. Mamy jego najnowsze zdjęcia! Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Święta z "Kevin sam w domu" na Polsacie to już tradycja! Poznaj 6 ciekawostek, o których nie miałeś pojęcia! Jak po 30. latach od premiery filmu "Kevin sam w domu" wygląda odtwórca roli Buzza? To już tradycja! Każdego roku na antenie telewizji Polsat oglądamy film "Kevin sam w domu". Chyba można śmiało przyznać, że to już symbol świąt Bożego Narodzenia i nie ma osoby, która nie zna tej kultowej komedii. Przygody Kevina pokochali widzowie nie tylko w Polsce, ale i na całym świecie. Pewnie większość z Was wie, jak wygląda dziś Macaulay Culkin, czyli odtwórca głównej roli, ale w filmie poznaliśmy wiele innych charyzmatycznych postaci. Jedną z nich jest Buzz, czyli filmowy brat Kevina, który często stroił sobie z niego żarty. W tę rolę wcielił się Devin Ratray. Amerykański aktor miał wtedy 13 lat.  Rola Buzza przyniosła mu popularność i od czasu występu w filmie "Kevin sam w domu" wystąpił w popularnych serialach telewizyjnych jak np. "Prawo i porządek", "Supernatural" czy "Żona idealna". Jednak chyba każdy najbardziej pamięta Devina Ratray właśnie z występu w kultowej świątecznej komedii.  Buzz potrafił wyjść z twarzą z każdej opresji! Nawet, gdy mocno dokuczał Kevinowi, rodzina...

Kevin sam w domu
YouTube
Newsy
Pamiętacie Fullera z filmu "Kevin sam w domu"? Dziś to prawdziwy przystojniak. Po 30. latach od premiery ciężko go poznać 
Pamiętacie Fullera z filmu "Kevin sam w domu"? Dziś to prawdziwy przystojniak. Po 30. latach od premiery ciężko go poznać 

Czy znacie kogoś, kto nigdy nie widział filmu "Kevin sam w domu" ? My nie! W produkcji wystąpiło mnóstwo znakomitych aktorów starszego, ale i młodego pokolenia, których z pewnością doskonale pamiętacie. Nawet drugoplanowi bohaterowie zapadają w pamięć, jak na przykład Fuller, czyli kuzyn Kevina. W tę rolę wcielił się młodszy brat Macaulaya Culkina, Kieran Culkin. A czy wiecie, jak filmowy Fuller wygląda dziś? Po 30. latach od premiery filmu naprawdę ciężko go rozpoznać. To prawdziwy przystojniak! Mamy jego aktualne zdjęcia. Zobaczcie sami!  Zobacz także:  Jak dziś wyglądają filmowi złodzieje z filmu "Kevin sam w domu"? Po 30 latach ciężko ich rozpoznać Jak po 30. latach od premiery "Kevina samego w domu" wygląda filmowy Fuller?  "Kevin sam w domu" to pozycja obowiązkowa w święta Bożego Narodzenia! Już od wielu lat stacja Polsat emituje dwie części tej kultowej świątecznej komedii w okresie bożonarodzeniowym, a widzowie zawsze chętnie zasiadają do niej przed telewizorami. Pewnie wielu z Was widziało ten film nie raz, ale przyznajcie sami - oglądanie "Kevina" w święta Bożego Narodzenia, to już niemalże tradycja! Jest to jeden z tych filmów, w którym wszyscy bohaterowie zapadają w pamięć, nawet jeśli nie grali głównych ról. Tak jest w przypadku Fullera, czyli filmowego kuzyna Kevina. Chociaż jego rola była dość skromna, to kto z nas nie pamięta jego charakterystycznego uśmiechu i uroczych oczu! W rolę Fullera wcielił się rodzony brat odtwórcy roli Kevina, Macaulaya Culkina. Dla Kierana Culkina występ w kultowej komedii świątecznej był początkiem kariery aktorskiej. Miał wtedy osiem lat.  Po udziale w filmie "Kevin sam w domu" jego kariera nabrała tempa. Wystąpił...

Michele Morrone z 365 dni
Instagram/Michele Morrone
Newsy
Będzie hit! Michele Morone w teledysku do utworu promującego film "365 dni" - jak wygląda filmowy Massimo?
Będzie hit! Michele Morone w teledysku do utworu promującego film "365 dni" - jak wygląda filmowy Massimo?

Już 7 lutego odbędzie się premiera filmu "365 dni", na podstawie głośnej powieści erotycznej Blanki Lipińskiej . W sieci pojawił się gorący zwiastun produkcji, w którym nie brakuje odważnych scen, erotyzmu i nagości! Z kolei w piątek 17 stycznia w serwisie Youtube odbyła się premiera utworu promującego film. Uwaga, wykonawcą piosenki jest odtwórca głównej roli, Michele Morrone!  Zobacz także:   Jest nowy gorący zwiastun "365 dni" bez cenzury! Nie brakuje odważnych scen! Michele Morrone w piosence "Feel It" promującej film "365 dni"! Wielkimi krokami zbliża się premiera filmu, na który na pewno czeka każdy fan powieści Lipińskiej. "365 dni" to film, w którym nie będzie brakowało erotycznych scen i nagości. W rolach głównych zobaczymy Annę Marię Sieklucką oraz Michele Morrone! Ponadto na ekranie pojawi się cała plejada polskich gwiazd: Grażyna Szapołowska, Tomasz Stockinger, Magdalena Lamparska, Bronisław Wrocławski, Agnieszka Warchulska i Natasza Urbańska. Jak się okazuje, odtwórca głównej roli, oprócz aktorstwa, zajmuje się także... muzyką i jest świetnym wokalistką.  Właśnie do sieci trafił utwór aktora, "Feel It", który usłyszymy także w filmie.  “Feel It” to pierwszy singiel Michele Morrone, zapowiadający debiutancką płytę pt. “Dark Room”. Teledysk do piosenki został wzbogacony fragmentami filmu “365 dni”, w którym Michele jest odtwórcą głównej roli - filmowego Massimo. Michele jest z pochodzenia Włochem, pokochał Polskę podczas zdjęć do filmu „365 dni”. Z zawodu jest aktorem, ale jego pasją jest muzyka - czytamy w opisie pod teledyskiem.  Autorami muzyki i tekstu do piosenki Michela są polscy artyści...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner