Party Stories
Doda z mężem Emilem Stępniem
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
allons_1321335.jpg
ONS
Newsy

Co Piróg wyprawia na kolanach Egurroli?

Panowie szaleją na krzesełku
Wczoraj odbyła się konferencja prasowa VII edycji programu "You Can Dance", na której tradycyjnie nie zabrakło emocji. Oprócz prezentacji uczestników, którzy wyraźnie byli zestresowani swoim pierwszym poważnym spotkaniem z dziennikarzami, napiętą atmosferę rozluźniało jury. Michał Piróg, Agustin Egurrola i Kinga Rusin z dystansem podeszli do powierzonych im przez Patricię Kazadi zadań tanecznych.

Kazadi poprosiła jurorów żeby zatańczyli tango, ale żaden z nich nie był tym zainteresowany. Na scenę wyrwał się Michał Piróg, który zamiast poważnego tańca wybrał frywolny jazz. Po chwili dołączyła do niego Kina Rusin, która mimo niewygodnej do tańca stylizacji poradziła sobie bardzo dobrze i przy okazji utarła nosa tym, którzy dotychczas twierdzili, że nie ma do siebie dystansu.

Niewzruszony sytuacją był Agustin Egurrola, co szybko zauważył Piróg. Michał podbiegł do kolegi z programu i siadł okrakiem na jego kolanach szalejąc w rytm muzyki. Oj, działo się. Zobaczcie to wszystko na naszym wideo.

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
clipboard.jpg
ONS
Newsy
Prióg wariuje na kolanach Egurroli
Co oni wyprawiają?!

Wczoraj odbyła się konferencja prasowa VII edycji programu "You Can Dance", na której tradycyjnie nie zabrakło emocji. Oprócz prezentacji uczestników, którzy wyraźnie byli zestresowani swoim pierwszym poważnym spotkaniem z dziennikarzami, napiętą atmosferę rozluźniało jury. Michał Piróg , Agustin Egurrola i Kinga Rusin z dystansem podeszli do powierzonych im przez Patricię Kazadi zadań tanecznych. Kazadi poprosiła jurorów żeby zatańczyli tango, ale żaden z nich nie był tym zainteresowany. Na scenę wyrwał się Michał Piróg, który zamiast poważnego tańca wybrał frywolny jazz. Po chwili dołączyła do niego Kina Rusin, która mimo niewygodnej do tańca stylizacji poradziła sobie bardzo dobrze i przy okazji utarła nosa tym, którzy dotychczas twierdzili, że nie ma do siebie dystansu. Niewzruszony sytuacją był Agustin Egurrola, co szybko zauważył Piróg. Michał podbiegł do kolegi z programu i siadł okrakiem na jego kolanach szalejąc w rytm muzyki . Oj, działo się. Zobaczcie galerię zdjęć z dąsów-pląsów "świętej trójcy" "You Can Dance":

Kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance?
TV-Show
Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance! To ogromne zaskoczenie!
Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w You Can Dance! To ogromne zaskoczenie!

Wiemy, kto zastąpi Kingę Rusin w jury dziewiątej edycji programu "You Can Dance"! A będą to: Maciej "Gleba" Florek (zwycięzca 1. edycji show) oraz Ida Nowakowska (finalistka 1. edycji programu, zajęła 9. miejsce). Zaskoczenie? Gleba i Ida Nowakowska nowymi jurorami You Can Dance Kinga Rusin odchodzi z You Can Dance ze względu na to, że poprowadzi nową edycję programu "Agent" ! Gwiazdę zastąpią uczestnicy poprzednich edycji "You Can Dance" - Maciej "Gleba" Forek i Ida Nowakowska. Bez zmian pozostają zaś Agustin Egurolla oraz Michał Piróg.   Kim jest Maciej "Gleba" Florek? To zwycięzca 1. edycji programu "You Can Dance - Po prostu tańcz!". Gleba jest choreografem i twórcą wielu prestiżowych projektów tanecznych i teatralnych w Europie, Ameryce i Afryce. Występował i prowadził warsztaty w teatrach i przestrzeniach miejskich między innymi w Nowym Yorku, Chicago, Zurychu, Windhoeku, Berlinie, Sankt Petersburgu, Bazylei, Paryżu czy Wiedniu. Współpracował i pobierał liczne nauki u wybitnych twórców teatru tańca: Avi Kaisera, Sebastiana Prantla, Jacka Łumińskiego, Iry Kodiche, "Storma" Rybickiego. W Polsce był tancerzem i choreografem spektakli i koncertów na Przeglądzie Piosenki Aktorskiej we Wrocławiu, Krajowym Festiwalu Piosenki w Opolu, występował na konferencji Tańca Współczesnego i Festiwalu Sztuki Tanecznej w Bytomiu i na Biennale Tańca Współczesnego w Poznaniu. Ma na swoim koncie występ w odcinku specjalnym "Tańca z Gwiazdami" - "Po prostu taniec", gdzie wystąpił wraz z Justyną Steczkowską.   Kim jest Ida Nowakowska? Ida jest z kolei finalistką 1. edycji programu, w której zajęła 9. miejsce. Po programie zdała do prestiżowej szkoły Performing Arts School w Nowym Jorku (300 osób na 1 miejsce), w której uczyła się m.in. Britney Spears i Alicia Keys. Uczyła się tam tańca, śpiewu i  aktorstwa. Warsztat aktorski również szkoliła w Szkole...

źródło TVN
Newsy
Brazylijczyk Marcos zauroczył Kingę Rusin!
Zabrakło jej słów. Wcale się nie dziwmy - "chłopak jak marzenie". ZOBACZCIE!

Wczorajszy odcinek „You Can Dance” obfitował w niespodzianki. Jedną z nich był występ Marcosa De Lima z Brazylii, który tańczy w naszym Zespole Pieśni i Tańca Mazowsze. Przystojny Brazylijczyk wykonał pełen męskiego erotyzmu taniec, który zauroczył Kingę Rusin. Zabrakło jej słów. Przyznajemy, że doskonale rozumiemy reakcję Kingi... Tymczasem Agustin Egurolla, który 5 lat tańczył w zespole pieśni i tańca, ochoczo ruszył na scenę odtańczyć hołubce po kwadracie! Michał Piróg płakał ze śmiechu. Musicie to sami zobaczyć (wideo z Plejada.pl):

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner