Ilona Łepkowska to znakomita polska scenarzystka, która na swoim koncie ma mnóstwo hitowych produkcji. Teraz trwają intensywne prace nad kolejną częścią "Kogla Mogla", gdzie ponownie za scenariusz odpowiada właśnie Łepkowska. Gwiazda doskonale orientuje się, co aktualnie podoba się widzom i sama chętnie przypatruje się innym produkcjom, także tym zagranicznym. Ostatnio w rozmowie z reporterką Party.pl Ilona Łepkowska przyznała, że często zagląda na Netfliksa i HBO. 

Zobacz także: Katarzyna Łaniewska krytykowała trzecią część "Kogel Mogel", ale gra w czwartej. Co na to Ilona Łepkowska?

Scenarzystka wyjawiła nam, jakie produkcje wywarły na niej duże wrażenie. Ale nie zabrakło też zaskoczenia! Okazało się, że pewien serial, który bije rekordy oglądalności i zaskarbił serca wielu fanów na całym świecie, w ogóle nie przypadł do gustu Ilonie Łepkowskiej! Domyślacie się już jaki? 

Zobaczcie co w rozmowie z reporterką Party.pl powiedziała Ilona Łepkowska! Odpowiedzi na wszystkie pytania, znajdziecie w wideo powyżej.

Ilona Łepkowska
East News

Więcej na temat Ilona Łepkowska