ONS

Zanim Cleo została gwiazdą startowała w X-Factor. Wszyscy byli na nie

ONS

Tegorocznymi reprezentantami Polski w konkursie Eurowizji będą Donatan i Cleo. Ich wspólny utwór "My Słowianie" stał się ogromnym hitem nie tylko w naszym kraju, ale również poza jego granicami. Cleo, nieznana dotąd wokalistka w jednej chwili stała się gwiazdą, jej profil na facebooku lubi prawie 300.000 osób. Nic więc dziwnego, że wokalistka została zaproszona do pierwszego w tym sezonie odcinka "Kuby Wojewódzkiego". Nie jest to jednak pierwsze spotkanie tej dwójki, poznali się bowiem w innym show stacji, gdzie Cleo była uczestniczką a Kuba jurorem.

Zobacz: Donatan i Cleo jadą na Eurowizję. Mają szansę na wygraną?

Cleo wzięła udział w pierwszej edycji "X Factor", kiedy w jury zasiadała jeszcze Maja Sablewska. Wokalistka nie zyskała pochlebnych opinii jurorów. Jej występ zdobył trzy głosy na NIE.

W swojej nieprzeciętności jesteś przeciętna - powiedział wtedy Kuba.


Gwiazda miała do niego pretensje, że nie dał jej szansy. Wszystko wskazuje jednak na to, że zostało mu to wybaczone a aktualne stosunki między tą dwójką można uznać za przyjacielskie. W lekko ironiczny sposób Cleo podziękowała nawet Kubie za to, że nie dał jej szansy w programie. Jak twierdzi - dzięki temu mogła realizować swoje plany i została niezależną artystką:

Bardzo dziękuję Kubie za to że nie przeszłam dalej w X-Factor dzięki temu dzisiaj mam okazję pracować z Donatanem i rozwijać się muzycznie Aż boje się pomyśleć co byłoby gdyby stało się inaczej. Dziś jestem niezależna, mogę się w pełni realizować a nad produkcją mojej płyty czuwa człowiek, który wie co robi

 

Szukaj telefonów, laptopów, sprzętów AGD, zabawek, odzieży, kosmetyków w niskich cenach na stronie eMAG.pl kody rabatowe.

 

Jak oceniacie występ Cleo przed jurorami "X Factor"?

Cleo na nominacjach do Eska Music Awards 2015


 

Więcej na temat Kuba Wojewódzki Cleo
Przeładuj

Najmodniejsze fryzury na rok 2021. Hitem jest "syrenka", ale zobaczcie modern mullet. To dopiero odjazd

zobacz 02:09