Dorota Gardias i Marzena Sienkiewicz w ciąży na TeleKamerach

W polskim show-biznesie zapanowało wielkie baby boom. Ostatnio ciążę potwierdziła Małgorzata Socha, kilka dni później wyszło na jaw, że Justyna Steczkowska również spodziewa się dziecka, a teraz przyszedł czas na pogodynki. Okazuje się, że Dorota Gardias i Marzena Sienkiewicz niedługo dołączą do grona sławnych mam.

Zobacz wszystkie gwiazdy na gali TeleKamery 2013 >>> 

Wczoraj obie panie pojawiły się na gali TeleKamery 2013. Na temat ciąży Doroty Gardias w mediach spekulowano od kilku dni, ona jednak długo ukryała radosną wiadomość. Jednak minionego wieczoru dziennikarka przerwała milczenie i w rozmowie z „Dzień Dobry TVN” wyznała, że spodziewa się dziecka:

- Pierwszy raz mogę potwierdzić, że jestem w ciąży, spodziewam się dzidziusia. Nastąpił ten moment, w którym trzeba się było postarać. Jest mi obojętne, jaka to będzie płeć, jednak wszyscy mówią, że to będzie chłopiec. Ja bym chyba chciała dziewczynkę. Chłopiec na pewno Jaś, dziewczynka - jeszcze nie wiem.


W błogosławionym stanie jest również Marzena Sienkiewicz. Prezenterka podobnie jak jej koleżanka z branży, również długo ukrywała ciążę w tajemnicy. O wiele chętniej na ten temat mówią koleżadnki z telewizji - Kasia Burzyńska i Paulina Drażba:

- Marzena jest w piątym miesiącu ciąży, ale kompletnie po niej tego nie widać! To było cały czas trzymane w tajemnicy.


Obie panie na gali z dumą pozowały fotoreporterom. Która prezentowała się lepiej?

Zobaczcie, jak zaprezentowały się wszystkie gwiazdy na gali Telekamery 2013: