Cichopek, Sablewska, Jabłczyńska i Herbuś na imprezie CBS


Na imprezie zorganizowanej z okazji wejścia na polski rynek kanałów CBS nie zabrakło znajomych twarzy, wśród których pojawiły się Kasia Cichopek z mężem, Edyta Herbuś, Joanna Jabłczyńska i inni. Kto tym razem wypadł najlepiej?

Tego wieczoru Edyta Herbuś i Kasia Cichopek postawiły na czerń od stóp do głów, ale w zupełnie różnych wersjach. Pierwsza miała na sobie marszczoną mini sukienkę z bufkami i dodała do niej ażurowe rajstopy, uzyskując tym samym ciekawy efekt. Druga zaś była wierna klasyce i wybrała grzeczną dopasowaną kreację, którą trafnie zestawiła z kontrastującą  złotą kopertówką.

Joanna Jabłczyńska zdecydowała się na odcień szarości, dobrze współgrający z jej urodą. Jej delikatnie mieniąca się sukienka z rozkloszowanym dołem świetnie się układała i choć może zabrakło tu odrobiny szaleństwa, to stylizację tę oceniamy na 5.

Maja Sablewska wybrała swoje ulubione futerko, spodnie w stylu barokowym (hit sezonu!) oraz dużo dodatków. Jak przystało na Maję wszystko wyglądało bardzo spójnie i rockowo, choć my na jej miejscu najchętniej zrezygnowalibyśmy już z masywnego naszyjnika.

Tak gwiazdy prezentowały się na imprezie CBS:

Przeładuj

Sylwia Bomba z "Gogglebox. Przed telewizorem" pomagała Big Boyowi schudnąć? Wiemy!

zobacz 00:58