Party Stories
Krystian Ferretti z "Hotel Paradise 3"
Luiza "Hotel Paradise 3"
Małgorzata Rozenek w białym garniturze
AKPA
Newsy

Cichopek i Hakiel RAZEM kupują zegarki

W ich związku nie ma już kryzysu?
Ostatnio związek Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela przeżywa kryzys, a przynajmniej tak twierdzą media. Para musiała rozstać się po tym jak nie dała rady dalej wspólnie spłacać kredytu na mieszkanie. Kasia przeprowadziła się do mamy, a Marcin noce spędzał u kolegów. Dla wielu był to definitywny rozpad sympatycznej pary, ale prawda jest chyba nieco inna.

Wczoraj Cichopek i Hakiel przyszli na zakupy do sklepu z zegarkami. Chętnie pozowali do zdjęć i nie wyglądali na załamanych życiowymi problemami. Uśmiechali się, przytulali i trzymali za ręce. Tym samym ucięli spekulacje, ale też podsycili ciekawość mediów. Zobaczcie romantyczne zdjęcia pary:
Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Kasia Cichopek z mężem na imprezie
ONS/Instagram
Newsy
Koniec problemów finansowych Cichopek i Hakiela! Para właśnie kupiła... Poznaj szczegóły!
Para podjęła ważną decyzję. Jaką?

Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kupili apartament w Warszawie, informuje magazyn "Gwiazdy". Nowa nieruchomość pary znajduje się na Sadybie. Nowe, większe i bardziej przestronne mieszkanie ma zapewnić rodzinie bardziej komfortowe warunki do życia, a dzieciom 8-letniemu Adamowi i 4-letniej Helenie więcej miejsca do zabawy. Informacja o zakupie nowego apartamentu przez Katarzynę Cichopek i Marcina Hakiela jednoznacznie kończy wszelkie spekulacje o problemach finansowych pary.   Zobacz też:  Kasia Cichopek pojechała z rodziną na wakacje do Dubaju! Zobacz ZDJĘCIA gwiazdy   Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel kupili mieszkanie na Sadybie   Katarzyna Cichopek i  Marcin Hakiel przez pewien czas zmagali się z trudnościami ze względu na zakup luksusowej willi w Wilanowie. Aby nabyć tę nieruchomość, 10 lat temu małżonkowie zaciągnęli kredyt na 4 miliony złotych. Niestety nie zamieszkali w willi, lecz musieli ją wynająć. Obecnie sytuacja na tyle się poprawiła, że Kasia i Marcin mogli zainwestować w kolejną nieruchomość. Apartament na Sadybie ma być również inwestycją na przyszłość dla dzieci pary, czytamy na łamach "Super Expressu".   Polecamy:  Kredyt pomostowy – co to jest? Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel zainwestowali w apartament w Warszawie. Mieszkanie ma być inwestycją dla dzieci pary.      

ONS
Newsy
Wiemy dlaczego Cichopek i Hakiel nie mieszkają razem
Ona śpi u rodziców, on u kolegów

Nad związkiem Katarzyny Cichopek i Marcina Hakiela zgromadziły się czarne chmury. Tak przynajmnie donoszą żądne sensacji media. Tę teorię zdaje się potweirdzać fakt, że para nie mieszka już razem ! Ale jak dowiedział się magazyn "Flesz", wszelkie informacje o rozstaniu, to nieprawda. Rozstanie Marcina i Kasi trwa od marca, kiedy to para wynajęła swoją willę w Wilanowie pewnej firmie.  - Starali się o to już od dawna, bo comiesięczna rata kredytu - 10 tys. złotych - była dużym obciążeniem dla ich domowego budżetu - podaje "Flesz" Już wkrótce jednak Hakielowie znów mają razem zamieszkać . Chcą wrócić do swojego dwupokojowego mieszkania na Sadybie, ale muszą jeszcze trochę poczekać, bo ono również jest wynajęte. Na razie Kasia przeprowadziła się z małym Adasiem do rodziców, a Marcin pomieszkuje u kolegów . Według znajomej pary nie mowy o kryzysie w ich związku , bo przeszli razem już nie jedno. Ostatnio Cichopek i Hakiel wyjechali na wspólny weekend majowy na Mazury, który miał być rodzajem terapii w poprawieniu relacji rodzinnych. Zobaczcie zdjęcia: Tak Cichopek wypoczywa na Mazurach

Kasia Cichopek
East News
Newsy
Katarzyna Cichopek zdradziła, że jej małżeństwo przechodziło kryzys!
Co pomogło im przetrwać trudne chwile?

  Okazuje się, że nawet z pozoru idealne małżeństwa, jak  Katarzyna Cichopek i Marcin Hakiel , miewają kłopoty! Kiedy para była na szczycie kupili ogromny dom na Wilanowie na kredyt. Utrzymanie 500-metrowej willi i spłata kredytu okazała się nierealna. Kiedy niektóre kontrakty się zakończyły, a kurs franka wyraźnie podskoczył, pojawiły się poważne problemy. A jak się teraz okazuje, wraz z nimi również kryzys w małżeństwie gwiazdorskiej pary. Zobacz, jak udało się go zakończyć. I co pomogło Kasi Cichopek.... Zobacz:  Już nie tylko Mucha! Kasia Cichopek znalazła na planie "M jak miłość" nową przyjaciółkę! Kto to? Wiemy!   Marcin Hakiel o kryzysie w związku! W związku z problemami finansowymi para zdecydowała się na wynajęcie willi na Wilanowie. Cała ta sytuacja bardzo ich od siebie oddaliła, a nerwowa atmosfera i stres związany z obawą o przyszłość sprawił, że kryzys objął wszystkie sfery ich życia. W magazynie Dobry Tydzień Marcin Hakiel opowiedział, jak czuł się w tamtym okresie: Opieka nad dziećmi, praca, humory Kasi, to wszystko zaczęło mnie przerastać - wyznał tancerz dla Dobry Tydzień. Wszystko wskazuje na to, że kryzys udało się opanować! Cichopek i Hakiel sprzedali dom na Wilanowie, zamieniając go na apartament na Mokotowie. Dzięki temu uniknęli zadłużenia, a ich życie rodzinne również wróciło na właściwe tory. Aktorka zdradziła, że kryzys w małżeństwie już zakończony , a wszystko dzięki temu, że byli małżeństwem. Być może gdybyśmy nie mieli ślubu, łatwiej byłoby zakończyć wszystko jednym ostrym cięciem. Powiedzieć sobie: 'Do widzenia, zaczynam wszystko od nowa'. Ale składaliśmy sobie przysięgę, mamy dzieci - wyznała w magazynie Dobry Tydzień. Uważacie, że Kasia ma rację i małżeństwo pomaga przetrwać w kryzysowych sytuacjach?   Katarzyna Cichopek i...

Nasze akcje
Jenny Fairy Midday Coctail
Newsy

Ten stylowy dodatek przeniesie cię w świat wakacji i słodkiego lenistwa!

Partner
piekna-kobieta-bella
Fleszstyle

Jak się czuć pewnie i wygodnie przez cały dzień? Stawiaj na jakość

Partner
huawei-6-band-opaska
Fleszstyle

Asystent i trener personalny w jednym?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

Czy zdrowe i wygodne dziecięce buty nie mogą być modne?

Partner
Kolekcja-wiosna-lato-CCC-2021
Fleszstyle

O tych butach marzy twoje dziecko!

Partner
catering-tajm
Fleszstyle

Pyszne, zdrowe i niebanalne dania z dostawą pod twoje drzwi?

Partner