Ciąża Małgorzaty Kożuchowskiej to w polskim show-biznesie nie lada wydarzenie. Sama zainteresowana konsekwentnie milczy na ten temat i odmawia udzielania jakichkolwiek komentarzy, ale do mediów przedostaje się coraz więcej informacji. Przypomnijmy: Znajomi zdradzili termin porodu Kożuchowskiej

Reklama

Doniesienia prasy potwierdzają natomiast kolejni to znajomi i współpracownicy Kożuchowskiej. W rozmowie z "Fleszem" Jan Englert, dyrektor teatru, w którym gra aktorka, przyznaje, że Małgorzata dostarczyła mu zaświadczenie lekarskie. Zwalnia ono ją od podróżowania samolotem, przez co Kożuchowskiej zabraknie na amerykańskim tournee sztuki "Kotka na gorącym blaszanym dachu". W tej roli widzowie zobaczą Edytę Olszówkę.

Pani Kożuchowska dostarczyła dokument od lekarza zwalniający ją z latania samolotem. W sztuce podczas wyjazdu do Ameryki zastąpi ją prawdopodobnie Edyta Olszówka - potwierdza w rozmowie z "Fleszem" Jan Englert.

Nieco więcej entuzjazmu wykazuje Tomasz Karolak, który partneruje Małgorzacie w hitowym serialu "Rodzinka.pl".

Uważam, że to wielkie szczęście, że Gośka jest w ciąży! Będzie znakomitą mama, bardzo wyrozumiałą - wyznaj podekscytowany w rozmowie z magazynem.

Myślicie, że Kożuchowska zdecyduje się w końcu na skomentowanie tych doniesień?

Zobacz: Ciężarna Kożuchowska idzie na urlop? Jest oficjalny komentarz

Zobacz także

Reklama

Ciężarna Małgorzata Kożuchowska na planie serialu:

Reklama
Reklama
Reklama