Kożuchowska urodzi jesienią
ONS

Nieoczekiwana wiadomość o ciąży Małgorzaty Kożuchowskiej rozpaliła polskie media do czerwoności. Już teraz wiadomo, że będzie to jedno z najgłośniejszych wydarzeń tego roku w show-biznesie. Sama aktorka konsekwentnie milczy, choć jej plany zawodowe na najbliższych kilka miesięcy uchylają nieco rąbka tajemnicy. Przypomnijmy: Ciężarna Kożuchowska idzie na urlop? Jest oficjalny komentarz

O kulisach ciąży gwiazdy więcej możemy przeczytać w najnowszym numerze magazynu "Party". Kilka dni temu Kożuchowska zrobiła prawdziwą furorę pojawiając się na gali rozdania "Orłów 2014", tuż po tym, jak informacja o jej błogosławionym stanie przedostała się do mediów. Wszyscy, którzy liczyli na pierwsze zdjęcia Małgorzaty z ciążowym brzuszkiem, byli jednak rozczarowani. Powód jest prosty - to dopiero początek ciąży, a poród planowany jest na jesień.
 

Wszyscy polowali na jej zdjęcie z brzuszkiem, ale przecież to dopiero początek ciąży, więc nie mogło być nic widać. Małgosia urodzi jesienią, a macierzyństwo będzie najważniejszą rolą jej życia. Aktorka już podjęła jedną znaczącą decyzję: zrezygnowała z ważnego wyjazdu do Ameryki Północnej - czytamy w "Party" relację znajomej aktorki.


Więcej na ten temat w nowym numerze "Party". Myślicie, że Kożuchowska potwierdzi w końcu oficjalnie swoją ciążę?

Zobacz: Kożuchowska wygrała z tabloidem. Przepraszają ją na pierwszej stronie

Małgorzata Kożuchowska na rozdaniu "Orłów 2014":