Szeroki przekrój produktów
1/11
Producenci marek, nawet tych światowych, coraz częściej sięgają po polskie twarze do promocji konkretnych produktów. Coraz więcej gwiazd zastępuje na plakatach modelki i przybierając zmysłowe pozy zachęca do zakupu wybranego produktu. Oczywiście każda znana postać musi być ściśle związana z targetem do którego ma trafić produkt.

Największą popularnością obecnie cieszą się Ewa Farna i Małgorzata Socha. Inne gwiazdy reklamują jedzenie, bieliznę, telefony komórkowe czy kremy do ciała. Sprawdziliśmy kto w ostatnim czasie uśmiecha się do nas z billboardów i spotów reklamowych.
2/11
ONS

Doda ma na swoim koncie udział w wielu kampaniach reklamowych. Bardzo często marki korzystają z tzw. product placement w teledyskach czy sesjach zdjęciowych gwiazdy. Dotychczas mogliśmy oglądać m.in. telefon Samsung Galaxy czy napój Burn. Od listopada 2011 roku Doda jest twarzą nowej na rynku marki kosmetycznej Eveline Cosmetics. Spot promujący wyszczuplające kremy do ciała możemy oglądać jako zapowiedź jej teledysku "XXX".

3/11
ONS

Ewa Farna ma dopiero 19 lat a na swoim koncie większą ilość kontraktów reklamowych niż niejedna dojrzała gwiazda. Farnę możemy oglądać w potach promujących sieć telefonii komórkowej MTV Mobile, a zdjęcia promują markę fastfoodową Subway. Ewa promuje także w Polsce i w Czechach zapach Oriflame sygnowany jej imieniem i nazwiskiem.4/11
ONS

Wszyscy mówią, że Joanna Koroniewska zbiera po rozstaniu z Maciejem Dowborem to co do niej należało, a prawda jest zupełnie inna. AfterParty.pl jako pierwszy w Polsce serwis podał w styczniu informację, że aktorka została twarzą kremów na dzień i noc Solutions marki Avon. Od kwietnia możemy oglądać zdjęcia Joanny polecającej kremy do twarzy.

Zobacz: Koroniewska i Herbuś twarzami Avonu

5/11
ONS

Chociaż Ewa Wachowicz przez rok nosiła koronę Miss Polonia to przylgnęła do niej metka pasjonatki kulinarnej. Dlatego też od niedawna została twarzą snaków bekonowych TBM Snacks, które można kupić głównie na południowym wschodzie Polski.

Zobacz: Ewa Wachowicz twarzą fryzur. Obciach?

6/11
ONS

Małgorzata Socha reklamowała już chyba wszystko. Ostatnio, po magazynie "Flesz", zaczęła promować... gliwickie Centrum Handlowe Forum. Można z reklam dla największych marek przejść na lokalne spoty? Można.

7/11
ONS

Urszula Dudziak niedawno wróciła do show-biznesu, a powrót przypieczętowała udziałem w kampanii promocyjnej kremu Perfecta. W spocie towarzyszy jej córka Kasia.

8/11
ONS

Monika Brodka na swój sukces pracowała latami. Teraz odcina kupony od popularności. Jednym z nich jest udział w reklamie kremów AA.

9/11
ONS

Agnieszka Maciąg chociaż jest w ciąży to dostała propozycję reklamowania kaszy jaglanej.

10/11
ONS

Kinga Rusin sama sobie jest szefem. Nie dość, że ma własną markę kosmetyków naturalnych Pat&Rub to jeszcze jest ich twarzą. Nic jak tylko pogratulować.

11/11
ONS

Marta Żmuda-Trzebiatowska została doceniona przez kosmetyczną potęgę Pantene. Z reklamy "wygryzła" Alicję Bachledę-Curuś. Najwyraźniej producent szamponów do włosów ma słabość do pięknych aktorek o dwuczłonowych nazwiskach.

Więcej na temat Doda Ewa Farna Małgorzata Socha