Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Hotel Paradise Klaudia El Dursi
Instagram
Newsy

Chris i Lexi pierwszą parą w "Hotel Paradise"!? Co działo się w 1. odcinku programu?

Pierwsze pary w "Hotelu Paradise"! Zobaczcie, kto zawarł pierwsze sojusze

Pierwszy odcinek "Hotel Paradise" za nami! Uczestnicy po raz pierwszy dobrali się w pary i już pojawiła się zapowiedź konfliktów. Jako pierwsza do "Hotelu Paradise" przyjechała Lexi. 23-latka długo nie cieszyła się samotnością, bo dołączył do niej Chris. Para od razu wpadła sobie w oko, a trener personalny o blondynce powiedział do kamery: Ale dooopa! 

Kolejna para, która pojawiła się w programie to Adam i Ola. Oni też szybko znaleźli wspólny język, ale do gry wkroczyła Viola, która zauroczyła egzotyczną urodą zarówno Adama, jak i Chrisa.

"Hotel Paradise": Uczestnicy stanęli po stronie Simona po rozstaniu z Bibi? Dziewczyna komentuje!

Uczestnicy zawierają pierwsze sojusze!

Mężczyźni podczas rozmowy przy barze rozmawiali o sojuszach, a tymczasem do kamery mówili wprost o walce o dziewczyny. 

Ola jest naturalna, fajna. Lexi jest sztuczna bardzo! - powiedział Adam wprost podczas rozmowy z pozostałymi uczestnikami.

Kolejna uczestniczka Sandra była zaskoczona pozytywną atmosferą w programie. Bez ogródek wyznała, że to ma być dla niej przygoda życia. Otwarcie przyznała, że nie boi się konkurencji. Sandra od razu wpadła w oko Łukaszowi, który już na wstępie powiedział, że lubi blondynki. Jednak dla Łukasza konkurencją stał się Maciej, który spodobał się Sandrze na tyle, że ostatecznie to jego wybrała. Z kolei Adam już od początku programu cieszy się ogromnym powodzeniem.  Spodobał się aż trzem uczestniczkom: Oli, Mariettcie i Wioli. 

Kto połączył się w pary w "Hotelu Paradise"?

Pod koniec pierwszego odcinka  przyszedł czas na tzw. "rajskie rozdanie" i Klaudia El Dursi poprosiła uczestników, aby połączyli się w pary. Okazuje się, że to nie było takie proste, ale ostatecznie powstały takie duety:

Chris i Lexi

Adam i Ola

Łukasz i Marietta/Viola

Maciej i Sandra

Niestety dziewcząt było więcej, a Viola i Marietta wybrały Łukasza, dlatego to on ostatecznie zdecyduje, kto pozostanie pierwszą singielką w programie. Na koniec pierwszego odcinka Lexi przyznała, że między nią a Chrisem jest chemia, niestety w przyszłym odcinku Viola będzie próbowała odbić mężczyznę pięknej blondynce. Czy jej się to uda?

 

Chris od pierwszych minut był zauroczony Lexi.

Hotel Paradise Chris
Instagram

Już w pierwszym odcinku zaczęły się spekulacje! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Męski sojusz? 🤔😎 #hotelparadise #siodemka #player #tvn7 #bali #polishmen

Post udostępniony przez Hotel Paradise TVN7 (@hotelparadise.tvn7)

Lexi w 2. odcinku "Hotel Paradise" będzie miała konkurencję!

Lexi Domanska - uczestnicy programu
Mat. prasowe

 

 

QUIZ z Klaudii El Dursi
TV-Show
QUIZ: Jak dużo wiesz o Klaudii El Dursi, prowadzącej "Hotel Paradise"?! Sprawdź się!

Już 24 lutego na antenie TVN 7 zadebiutuje nowe reality show "Hotel Paradise", które poprowadzi piękna Klaudia El Dursi, gwiazda ostatniej edycji "Top Model"! Zanim poznamy gorących uczestników programu, skupmy się trochę na prowadzącej, która wzbudza ogromne zainteresowanie! Jak dużo wiedzą o niej wierni fani (a tych na Instagramie jest już ponad 430 tysięcy)?

Sprawdźcie się!

Zobacz także: Klaudia El Dursi pokazała, jak spędza dzień wolny od pracy na planie "Hotel Paradise". Kusicielka!

Już 24 lutego na antenie TVN 7 zadebiutuje nowe reality show "Hotel Paradise", które poprowadzi piękna Klaudia El Dursi, gwiazda ostatniej edycji "Top Model"! Zanim poznamy gorących uczestników programu, skupmy się trochę na prowadzącej, która wzbudza ogromne zainteresowanie! Jak dużo wiedzą o niej wierni fani (a tych na Instagramie jest już ponad 430 tysięcy)? Sprawdźcie się! Zobacz także:   Klaudia El Dursi pokazała, jak spędza dzień wolny od pracy na planie "Hotel Paradise". Kusicielka!

Łukasz Kobus - uczestnicy programu "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
Nowa uczestniczka w "Hotelu Paradise"! Rozbije związek Łukasza i Sandry?
Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami!

Kolejny odcinek "Hotelu Paradise" już za nami! Co tym razem działo się na rajskiej wyspie Bali? Program rozpoczął się od przypomnienia wydarzeń z poprzedniego tygodnia, kiedy Lexi zaskoczyła wszystkich i zamiast Szymona wybrała Chrisa. Pozostałe uczestniczki nie ukrywały zdziwienia zachowaniem Lexi.  Mieliśm mocno przyjacielskie relacje, teraz się to zmieni- komentowały pozostałe uczestniczki. Zobaczcie, co wydarzyło się w dzisiejszym odcinku show! Wielkie emocje w Hotelu Paradise W najnowszym odcinki Viola była wściekła na Chrisa, który podczas rajskiego rozdania stanął za Lexi. Dziewczyna robiła mu wyrzuty i przypominała, że miał wybrać właśnie ją!  Byliśmy razem, ustaliliśmy pakt. Naszym paktem było mówienie sobie szczerze prawdy i jakby na bieżąco się coś zmieniało, jak wejdą nowi uczestnicy, co czujemy. Ja dotrzymałam paktu i ci to mówiłam, a ty znowu nie dotrzymałeś czyli ty wyrolowałeś i Lexi i mnie- Viola mówiła do Chrisa.  Chris bronił się mówiąc, że czuł się odtrącony przez Violę.  Chris i Lexi chcą tutaj namieszać- oceniła Viola.  Następnego dnia humory uczestnikom dopisywały, a w programie pojawiła się nowa uczestniczka! Martyna ma 23 lata i jest dziennikarką. Blond piękność wywołała sporo emocji wśród mężczyzn.  Martyna jest zdecydowanie w moim typie- przyznał Łukasz, który obecnie  jest w parze z Mariettą. Martyna musiała wybrać dwóch mężczyzn z którymi wybierze się na randkę. Padło na Łukasza i Maćka.  No i fajnie, powodzonka- skomentowała Sandra, która jest w parze z Maćkiem.  Co ciekawe, partnerki Maćka i Łukasza były kelnerkami na ich randkach z Martyną.  Sytuacja trochę niekomfortowa- ocenili Maciek i Martyna. Maciek w...

Viola i Chris z "Hotel Paradise"
Mat. prasowe
Newsy
Viola największą intrygantką "Hotelu Paradise"? Chris również się nie popisał! 
W drugim odcinku "Hotelu Paradise" zmieniło się niemal wszystko! Relacja pomiędzy Chrisem a Lexi okazała się nie być tak oczywista jak wczoraj. Co się zmieniło? 

W drugim odcinku " Hotelu Paradise " zmieniło się niemal wszystko! Relacja pomiędzy Chrisem a Lexi okazała się nie być tak oczywista jak wczoraj. Co się stało?  Przy okazji "rajskiego rozdania" wyjaśniło się, że pierwszą singielką "Hotelu Paradise" została Viola. Pary losowały pierwsze wspólne sypialnie. Niestety Viola zapamięta tę noc na długo. Co się wydarzyło w sypialni, w której musiała zostać sama? Drugi dzień w rajskim hotelu zdecydowanie pokazał prawdziwe twarze uczestników. Najbardziej naraził się Chris. Co dalej z jego relacją z Lexi? To chyba było największe zaskoczenie. Zobacz także:  Oto uczestnicy programu "Hotel Paradise". Kto okaże się mistrzem miłosnych intryg? „Hotel Paradise” – co się wydarzyło w drugim odcinku? Rajskie rozdanie ma potwierdzić lojalność osób, które łączą się w pary. Jeżeli singlowi nie uda się podkraść partnera innemu uczestnikowi będzie musiał opuścić hotel. Pierwszą noc w tej roli spędziła Viola, ponieważ Łukasz postanowił stworzyć parę z Mariettą. Viola jako singielka w "Hotelu Paradise" Viola początkowo nie przejęła się swoją sytuacją. Stwierdziła, że dobrze się stało, ponieważ teraz będzie mogła poznać wszystkich i każdemu dać szansę polubienia siebie. Nowo wybrane pary  losowały swoje pierwsze apartamenty, które składały się z sypialni z widokiem na ocean, garderoby oraz łazienki. Niestety Viola musiała samotnie spędzić noc w obskurnym miejscu, gdzie straszyły ją gekony. Chris i Lexy oraz Viola w "Hotelu Paradise" Wydawać by się mogło, że uczestnicy najgorsze zdanie mieli o Chrisie. Marietta uważała, że Chrisowi zależy tylko na seksie z Lexi i kiedy już to dostanie na pewno ją oleje. Chris sam przyznawał, że żałuje wyboru Lexi...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner