Charytatywny Bal Dziennikarzy- podsumowanie
ONS

Ile pieniędzy zebrano podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy. Jakie aukcje cieszyły się największym wzięciem?

Charytatywny Bal Dziennikarzy- podsumowanie
ONS

Podczas Charytatywnego Balu Dziennikarzy zebrano aż 247 tysięcy złotych! Na corocznej imprezie, na której nie może zabraknąć największych nazwisk świata show-biznesu, polityki i mediów licytowano m.in. dzień na nartach z Andrzejem Dudą, statuetkę Wiktora przekazanego na aukcję przez Szymona Majewskiego czy wspólną kolację z Krystyną Jandą.

 

Największym zainteresowaniem cieszyła się aukcja prezydenta. To właśnie jazda na nartach z Andrzejem Dudą została sprzedana za największą sumę - 100 tysięcy złotych. 28 tysięcy złotych zapłacił nabywca Wiktora Szymona Majewskiego. Z kolei za 24 tysiące złotych została sprzedana kurtka Rafała Sonika. Za kolację w towarzystwie Krystyny Jandy zwycięzca aukcji zapłacił 10 tysięcy złotych. Podczas Balu Dziennikarzy wylicytowano także: spotkanie z Muńkiem Staszczykiem, plakat z autografem śp. prof. Władysława Bartoszewskiego, koszulkę Marcina Gortata czy naukę jazdy konnej z Piotrem Kraśko. Z kolei Dawid Woliński przekazał zaproszenie na pokaz mody oraz kreację ze swojej najnowszej kolekcji. Otylia Jędrzejczak zaproponowała wspólny trening, a Monika Olejnik przekazała swoje nakrycie głowy, w którym pojawiła się na balu.

 

Ogromnym zainteresowaniem cieszyła się licytacja zdjęcia, które wygrało w konkursie Viva! Photo Awards. O fotografię walczyli ze sobą: Izabela Janachowska i Krzysztof Gojdź. Ostatecznie wygrała była gwiazda "Tańca z Gwiazdami". Pieniądze zebrane podczas balu zostaną przekazane dla potrzebujących dzieci.

 

Wy również możecie wesprzeć potrzebujące dzieci - do połowy lutego trwają bowiem licytacje w sieci.

 

Zobacz także: Bal Dziennikarzy przyciągnął wiele zakochanych par. Zobaczcie jak szalały na parkiecie!

 

Dzień na nartach w towarzystwie Andrzeja Dudy został sprzedany za 100 tysięcy złotych.

Za Wiktora Szymona Majewskiego zaoferowano 28 tysięcy złotych.

Szymon Majewski z brodą

Kurtka Rafała Sonika sprzedana za 24 tysiące złotych.

Rafał Sonik w garniturze i białej koszuli na Balu Dziennikarzy
ONS

Więcej na temat Bal Dziennikarzy
Przeładuj

Mikołaj z "Love Island" zdradził, że ma wiele propozycji od nieznajomych kobiet. Jak zareagowała Sylwia?

zobacz 01:27