Party Stories
Channing Tatum marzy o seksie z Georgem Clooney'em
Newsy

Channing Tatum: Marzę o seksie z Georgem Clooney'em

Przystojniak jest biseksualny

Zagraniczne gwiazdy są o wiele bardziej otwarte w tematach seksualności, niż polskie. Ostatnio o swoich łóżkowych fascynacjach opowiedział Channing Tatum. Przystojniak, bożyszcze kobiet, otwarcie biseksualny i gwiazda filmu "Magic Mike" zaskoczył wszystkich, kiedy w rozmowie z serwisem The Hollywood Gossip wyznał, że marzy mu się seks z Georgem Clooney'em, do którego ma słabość od pewnego czasu.

- Jakiś czas temu spędziłem sporo czasu z Georgem Clooney'em. Stwierdzam, że to najbardziej atrakcyjny i seksowny facet na tej planecie. On potrafi wszystko, naprawdę wiem co mówię - chciałbym się z nim przespać.


Wyobrażacie sobie np. Borysa Szyca wyznającego, że marzy mu się noc z Piotrem Adamczykiem?

Channing Tatum marzy o seksie z Georgem Clooney'em

Komentarze
Zapraszamy do dyskusji
Czekamy na Twoją opinię w tym temacie. Dołącz do dyskusji!
Księżna Kate złamała protokół?!
Newsy
Już są pierwsze oficjalne zdjęcia księcia Louisa w objęciach swojej siostry, Charlotte. Piękny widok!
Jak podoba Ci się mały Ludwik?

  Na oficjalnym profilu brytyjskiej rodziny królewskiej na Facebooku opublikowano pierwsze, oficjalne zdjęcia księcia Louisa, trzeciego dziecka księcia Williama i księżnej Kate . Zdjęcia zostały zrobione w dniu trzecich urodzin księżniczki Charlotty.    Książę Louis przyszedł na świat 23 kwietnia o 11:01 czasu lokalnego (godz. 12.01 czasu polskiego), siedem godzin później Kate i William wyszli ze szpitala, pokazali swoje trzecie dziecko i pojechali do domu.    Teraz w internecie pojawiły się pierwsze oficjalne zdjęcia najmłodszego potomka brytyjskiej rodziny królewskiej. Autorką zdjęć jest mama Louisa - księżna Kate.   Pierwsze oficjalne zdjęcia księcia Louisa   Pierwsze zdjęcie księcia Ludwika. Zostało zrobione 3 dni po narodzinach księcia.     Na drugim zdjęciu Louisowi towarzyszy jego starsza siostra, Charlotte. Fotografia została wykonana w jej trzecie urodziny - 2 maja.     Takie samo zdjęcie ma Charlotte ze swoim starszym bratem Georgem, kiedy to ona została przywieziona ze szpitala. Okazje się, że Charlotte po narodzinach miała taki na sobie ten sam kaftanik, co teraz książę Louis na zdjęciach.      Zobacz także:  Brytyjczycy mają problem jak wymawiać imię małego księcia. Po kim został nazwany syn Kate i Williama?

Księżna Kate jest w drugiej ciąży
ONS
Newsy
Sensacyjne doniesienia prasy: Księżna Kate w ciąży!
Podobno znają już nawet płeć dziecka

Księżna Kate będąc na urlopie macierzyńskim, miała chwilę wytchnienia. Poświęciła się opiece nad kilkumiesięcznym Georgem, a media wspominały o niej raczej sporadycznie i to przy okazji oficjalnych wystąpień. Sytuacja zmieniła się w ostatnich tygodniach, gdy Kate pojawiła się publicznie po raz pierwszy od dłuższego czasu i zdawała się być szczuplejsza niż kiedykolwiek. Przypomnijmy: Przemęczona Kate odwiedziła szkołę. Bardzo mocno schudła Wychudzona wręcz sylwetka nie przeszkadza tabloidom, tym razem amerykańskim, w kolejnych sensacyjnych spekulacjach. Dziś rano media w Stanach Zjednoczonych obiegła wiadomość o... drugiej ciąży Kate. Jak donosi "Star Magazine", księżna jest w trzecim miesiącu ciąży i tym razem na świecie przywita dziewczynkę. Informatorzy tygodnika dodają, że w przeciwieństwie do pierwszej ciąży, tym razem Kate i William nie zamierzają jej długo ukrywać i już poinformowali o tym rodzinę i spore grono znajomych.   Mały George będzie miał siostrzyczkę i Kate jest absolutnie zachwycona. Miała nadzieję, że drugie dziecko będzie dziewczynką, a potwierdzenie tego było chyba najlepszą rzeczą na rozpoczęcie tego roku. Kate i William są podekscytowani - zdradza źródło "Star Magazine". My jednak jeszcze wstrzymamy się z gratulacjami, ale narodziny małej księżniczki z pewnością byłyby jednym z najgłośniejszych wydarzeń w tym roku. Zobacz: Tabloid opublikował zdjęcia z pierwszych wakacji Kate z synem Księżna Kate w naszyjniku z sieciówki:

Księżna Kate, Książę William i ich syn George
Facebook
Newsy
Wyciekł oficjalny portret Kate i Williama z małym księciem
Te zdjęcia miały ukazać się w brytyjskiej prasie

Księżna Kate i książę William publicznie nie pokazywali się z synem Georgem od momentu wyjścia ze szpitala. Wczoraj pojawił się oficjalny portret przedstawiający najmłodszego następce brytyjskiego tronu z rodzicami . Zobacz: Śliczna Kate zachwyciła świat: nie wstydzi się pociążowego brzuszka Na fotografii widzimy siedzącą na trawie Kate Middleton, która w rękach trzyma śpiącego Georga. Obok nich jest William i ich pies. zdjęcia zostały wykonane na tle ogrodu w posiadłości państwa Middleton w Berkshire, a ich autorem jest ojciec księżnej Michael Middleton . Zdjęcia miały ukazać się w dzisiejszej prasie. Jednak jak wiadomo, w dobie internetu nic nie da się utrzymać w tajemnicy i zdjęcia już w nocy wyciekły do sieci. Co sądzicie o takim rodzinnym portrecie. Słodka rodzinka? Pierwsze zdjęcia małego Georga dzień po narodzinach:

Nasze akcje
maseczki-orientana
Fleszstyle

Maseczki stworzone przez naturę – 99% naturalnych składników i 100% skuteczność! 

Partner
kosmetyki-alkemie
Fleszstyle

Alkmie - polska marka, która tworzy kosmetyczne dzieła sztuki!

Partner
Newsy

Natura i nauka łączą siły w walce ze zmarszczkami. Poznaj kosmetyki Botanical HiTech

Partner
jane-perkins
Newsy

Plastikowa REwolucja, czyli o sile REcyklingu!

Partner
anabelle-minerals
Fleszstyle

Doskonały makijaż w duchu eko i zero waste: odkryj mineralne kosmetyki Annabelle Minerals! 

Partner