East News

Były menadżer Roberta Lewandowskiego zdradził dlaczego już nie współpracuje w piłkarzem! Wbija mu szpilę?

East News

 

Cezary Kucharski w najnowszym wywiadzie zdradził, dlaczego nie współpracuje już z Robertem Lewandowskim. Kilka miesięcy temu w mediach pojawiły się wiadomości, że piłkarz rozstał się ze swoim menadżerem, a jego karierą zajmie się teraz Pini Zahavi. Rozstanie "Lewego" z Kucharskim było dla wszystkich sporym zaskoczeniem, zwłaszcza, że Polak był jego menadżerm właściwie od początku jego wielkiej kariery.

Jak całą sytuację komentuje były agent Roberta? 

 

Były menadżer wbija szpilę piłkarzowi?

Cezary Kucharski w rozmowie z portalem Onet Sport opowiedział o tym, dlaczego już nie współpracuje z Robertem Lewandowskim. Co ciekawe, były agent "Lewego" zaznaczył, że nigdy nie przyjaźnił się z piłkarzem, a teraz nie utrzymuje z nim kontaktu. Co ich poróżniło?

 

Jak nie wiadomo, o co chodzi… Zmienił się stosunek do pieniędzy - przyznał w rozmowie z portalem onet.pl. - Mam pewną tezę wysnutą na podstawie zdobytego doświadczenia. Kiedy piłkarz o trzy czy pięć procent odpuści i "przeniesie" uwagę na biznes, od razu z gracza klasy światowej staje się zawodnikiem o klasę gorszym. Miałem przyjemność uczestniczyć swego czasu w ciekawej dyskusji na ten temat i podobne zdanie wypowiedział Pep Guardiola. Nadchodzące lata i to, jak będzie się spisywał Lewandowski, dadzą odpowiedź na pytanie, czy teza jest prawdziwa.

Myślicie, że Robert Lewandowski skomentuje wywiad byłego menadżera?

 

Zobacz także: Spięcie w kadrze po meczu z Włochami! Trener Brzęczek odpowiada na pretensje Lewandowskiego

 

Były manadżer Roberta Lewandowskiego zdradził, co poróżniło go z piłkarzem.

Cezary Kucharski menedżer Lewandowskiego
Ons.pl

 

Myślicie, że "Lewy" skomentuje wywiad byłego agenta?

Robert Lewandowski na Mundialu, mecz z Japonią
East News

 

Więcej na temat Robert Lewandowski
Przeładuj

Czy "rodzinka.pl" wróci?! Tomasz Karolak ma doskonały pomysł! Ale czy to możliwe?

zobacz 02:33