Party Stories
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
Robert Lewandowski w czerwonej koszulce
East News
Newsy

Cezary K. zatrzymany! Były menedżer Roberta Lewandowskiego ma usłyszeć zarzut kierowania gróźb karalnych wobec piłkarza

Cezary K. zatrzymany! Były menedżer Roberta Lewandowskiego ma usłyszeć zarzut kierowania gróźb karalnych wobec piłkarza

Cezary K. został zatrzymany! Jak donosi Onet Sport były menedżer Roberta Lewandowskiego został zatrzymany dziś (we wtorek 27 października) rano, w jednej z podwarszawskich miejscowości. Według informacji przekazywanych przez media Cezary K. usłyszy zarzut kierowania gróźb karalnych wobec Roberta Lewandowskiego. Jest komentarz rzecznika prokuratury!

Najprzystojniejsi ojcowie show-biznesu. Spójrzcie na tatę Julii Wieniawy. Hot!

Były menedżer Roberta Lewandowskiego zatrzymany

Zaledwie kilka tygodni temu o konflikcie między Robertem Lewandowskim a Cezarym K. zrobiło się naprawdę głośno. "Der Spiegel" we wrześniu poinformował, że były menedżer piłkarza domaga się od niego ok. 39 milionów złotych odszkodowania i wniósł do sądu oskarżenie przeciwko byłemu pracodawcy. Jak informowały media Cezary K. zarzucał piłkarzowi, że nieprawidłowo rozliczał się z dochodów, a firmowe pieniądze przeznaczał na prywatne cele. Medialne doniesienia skomentowała rzeczniczka Roberta Lewandowskiego, która w oficjalnym oświadczenie zdementowała wszystkie oskarżenia. 

Dziś, kilka tygodni po tych doniesieniach Cezary K. został zatrzymany i ma usłyszeć zarzut kierowania gróźb karalnych wobec Roberta Lewandowskiego, żeby zmusić go do zapłaty 20 mln euro. Rzecznik Prokuratury Reginalnej w Warszawie prok. Marcin Saduś poinformował, że śledztwo dotyczy kierowania gróźb wobec "wybitnego piłkarza, byłego klienta i współpracownika podejrzanego". Jak informuje portal Onet trwają przeszukania domu Cezarego K. Robert Lewandowski ma status osoby pokrzywdzonej w tej sprawie. 

Według naszych ustaleń piłkarz został już przesłuchany. Przedmiotem śledztwa nie są natomiast rozliczenia związane z wyjściem Cezarego K. ze spółki z Robertem Lewandowskim -  czytamy na stronie onet.pl.

Myślicie, że Robert Lewandowski wyda specjalne oświadczenie w tej sprawie?

Zobacz także: Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Padły poważne oskarżenia

Były menedżer Roberta Lewandowskiego został zatrzymany.

Robert Lewandowski

Jak informują media, piłkarz ma status osoby pokrzywdzonej.

Robert Lewandowski w czerwonej koszulce
East News

 

Agnieszka Hyży, Anna i Robert Lewandowscy
East News
Newsy
Agnieszka Hyży opowiedziała nam o przyjaźni z Lewandowskimi. Zdradziła, jak się poznali
Agnieszka Hyży opowiedziała nam o przyjaźni z Lewandowskimi. Zdradziła, jak się poznali

Agnieszka Hyży opowiedziała nam o swojej przyjaźni z Anią i Robertem Lewandowskim! Okazało się, że dziennikarka miała okazję poznać tę wspaniałą parę jeszcze przed tym, jak ich kariera i rozpoznawalność, gwałtownie poszybowały w górę. Co więcej, Anna Lewandowska udzieliła swojego pierwszego wywiadu właśnie Agnieszce Hyży!  Ja prowadziłam taki program w Polsacie, w którym Robert był głównym gościem, generalnie młodzi ludzie brali udział w takim turnieju piłkarskim i Robert gościnnie występował. To były początki jego zagranicznej kariery - już był znany, ale to jeszcze nie był ten Robert, który jest teraz. Tam się poznaliśmy. [...] I wydaje mi się, że chyba na finał przyjechała Ania, prywatnie pokibicować - wyjawiła Agnieszka Hyży.  Zobacz także:  Agnieszka Hyży pokazała córeczkę! Marta to już naprawdę duża dziewczynka  Chociaż Ania na początku nie zgodziła się na wywiad, to jednak ostatecznie Agnieszce Hyży udało się ją namówić na chwilę rozmowy. Zapytaliśmy dziennikarkę również o to, czy para w jakiś sposób zmieniła się po tym, jak ich kariera nabrała zawrotnego tempa.  Zobaczcie co na temat znajomości z Lewandowskimi, opowiedziała nam Agnieszka Hyży! 

Anna Lewandowska i Robert Lewandowski
East News
Newsy
Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Padły poważne oskarżenia
Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania! Padły poważne oskarżenia

Były agent Roberta Lewandowskiego domaga się ok. 39 milionów złotych odszkodowania od kapitana polskiej reprezentacji. Cezary Kucharski zarzuca piłkarzowi, że nieprawidłowo rozliczał się z dochodów, a firmowe pieniądze przeznaczał na prywatne cele. W dodatku Cezary Kucharski dodaje, że miał również zostać oszukany przez byłego pracodawcę. Całą sprawę opisał "Der Spiegel". Według informacji podanych przez tabloid sprawa dotyczy także Anny Lewandowskiej, której firma pożyczyła od męża ponad 2,5 miliona euro, które nigdy nie zostały zwrócone.  Rodzina Lewandowskich ustosunkowała się do nieciekawych doniesień, które zostały opisane w niemieckiej prasie. Rzeczniczka Roberta Lewandowskiego wydała oficjalne oświadczenie.  Zobacz także:  Nikt nie wierzył w Roberta Lewandowskiego: „Za mały, za chudy, połamią mu się te wykałaczkowe nogi” Były agent Roberta Lewandowskiego żąda od piłkarza 39 milionów złotych odszkodowania Jak informuje "Der Spiegel", Cezary Kucharski, były agent Roberta Lewandowskiego, wniósł do sądu oskarżenie przeciwko byłemu pracodawcy. Jednym z zarzutów jest to, że piłkarz miał manewrować pieniędzmi bez wiedzy niemieckiego Urzędu Skarbowego. Firma Roberta Lewandowskiego miała również pożyczyć firmie Anny Lewandowskiej 2,5 miliona euro, które nigdy nie zostało zwrócone.  Kucharski stawia swojemu byłemu klientowi poważne zarzuty. Chodzi między innymi o to, że miał nielegalnie wyprowadzać ze swojej firmy marketingowej kilka milionów euro. Podobnie jak jego żona. Za luksusowe podróże, zakup nieruchomości i modnych mebli Lewandowscy mieli płacić z firmowego konta - informuje "Der Spiegel". Robert Lewandowski zaprzecza oskarżeniom,twierdząc, że Cezary Kucharski nie może...

Anna Lewandowska w czarnej sukience
East News
Newsy
Anna Lewandowska: "Wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać” 
Anna Lewandowska i Robert Lewandowski przeszli bardzo trudne chwile. Media dotarły do niepublikowanych dotąd informacji, że bali się o swoją rodzinę.

Portal Interia.pl dotarł do niepublikowanych dotąd zeznań i stenogramów rozmów dotyczących sprawy konfliktu Roberta Lewandowskiego z Cezarym Kucharskim, na których miały znaleźć się również zeznania Anny Lewandowskiej . Jak wynika z opublikowanych przez media słów słynnego piłkarza oraz jego żony, sytuacja mocno odbiła się na ich życiu prywatnym, a w domu pojawił się strach o najbliższych.  Ja przez tę całą sytuację wpadłam w panikę, miałam koszmary, nie mogłam spać, miałam szczękościski (...) Żałuję, że nie poszliśmy na policję, że nie naciskałam męża bardziej (...) Ten stan psychiczny, że się boję, trwa w zasadzie od spotkania męża z Kucharskim w Monachium - mówiła Anna Lewandowska. Zobacz także:   Ważna decyzja w życiu Anny i Roberta Lewandowskich! Chodzi o młodszą córeczkę Anna Lewandowska i Robert Lewandowski bali się o rodzinę? Były menedżer Roberta Lewandowskiego, Cezary Kucharski, podejrzewany o kierowanie gróźb wobec piłkarza, 27 listopada został zatrzymany przez policję. Zdaniem śledczych jego działania nosiły znamiona szantażu, a prokurator nałożył na mężczyznę nie tylko poręczenia majątkowe w wysokości 4,6 miliona złotych, ale również zakaz zbliżania się do Roberta Lewandowskiego i Anny Lewandowskiej oraz kontaktowania się z nimi.  Sytuacja związana z rozmowami (...) spowodowała strach, przerażenie, to był obłęd. (...) Mąż był przerażony, zestresowany, ale on tak ma, że nie mówi o emocjach, tylko dusi je w sobie - cytuje Anne Lewandowską portal Interia.pl.  Słynna trenerka, która wystąpiła w roli świadka, opisując sytuację męża miała użyć słów „był przerażony”., a on jak i Anna Lewandowska mieli być dręczeni. Rozmowy, które w styczniu Robert Lewandowski odbył ze...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner