Magda Gessler
Drogo?
1/4
Magda Gessler

 

Nie chcę Wam się gotować w święta? Jest na to sposób! Możecie m.in. zamówić świąteczne dania u Magdy Gessler! Taką możliwość oferuje restauracja "U Fukiera"! A jeśli chcecie tylko ich spróbować - możecie pójść do innej restauracji gwiazdy TVN - "Polka"! Specjalnie dla Was sprawdziliśmy ceny, jakie widnieją na ofertach! 

Skusicie się na uszka za 50 zł? Zobaczcie!

 

Zobacz: Który program z Magdą Gessler ogląda się lepiej - "MasterChef" czy "Kuchenne rewolucje"? To nie takie oczywiste!

 

2/4
Magda Gessler na premierze swojej książki "Poziomki"
ONS

 

W okresie świąt w restauracji Magdy Gessler "U Fukiera" można zamówić świąteczne dania! Np. 0,3 kg śledzia za około 30 zł, karpia faszerowanego po żydowsku (ćwierć kilo) za 30 zł, pół kilo sałatki jarzynowej za 40 zł, litr barszczu czerwonego za 25 zł czy 20 sztuk uszek z grzybami za 50 zł! Bardzo drogo?

 

Zobacz: Żur za 30 zł, pierś z kaczki za 87 zł, salceson z grzanką za 15 zł - poznajcie ceny w restauracjach Gesslera, Amaro i innych mistrzów!

 

Ceny świątecznych dań u Magdy Gessler

3/4
Magda Gessler
Instagram

 

Ale to nie wszystko! "U Fukiera" Magdy Gessler pierogi z kapustą (6 sztuk) zamówisz za 40 zł, pół kilo bigosu za 45 zł, zaś 0.2 l sosu tatarskiego z grzybami za 20 zł. Przekonują Was takie ceny?

 

Ceny świątecznych dań u Magdy Gessler

4/4
Magda Gessler

 

Świąteczna kolacja w "Polce" kosztuje znacznie mniej! Barszcz czerwony zjecie za 16 zł, zupę grzybową za 18 zł, gęsie udo za 70 zł, zaś dorsza za 58 zł. Skusicie się?

 

Zobacz: Magda Gessler bardzo szczerze o chorobie i rozstaniu z mężem

Ceny świątecznych dań u Magdy Gessler

Więcej na temat Magda Gessler