Maja Bohosiewicz Suknia ślubna Mai Bohosiewicz  Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz Maja Bohosiewicz
Maja Bohosiewicz
ONS/Instagram
1/5
Maja Bohosiewicz
ONS/Instagram

Wszystko wskazuje na to, że Maja Bohosiewicz planuje ślub. Niedawno na Instagramie aktorki pojawił się zdjęcie z salonu sukien ślubnych. Na fotografii widzimy Maję Bohosiewicz pozującą do zdjęcia w przepięknej kreacji ślubnej. Aktorce towarzyszy przyjaciółka, Zosia Zoborowska. Obie pani są w świetnych humorach. I nic dziwnego, moment wybierania ślubnej kreacji zawsze jest wyjątkowy, a ponadto bo wybrana przez Maję suknia prezentuje się zjawiskowo. Równie zjawiskowa jest cena sukni...  Bohosiewicz stanie przed ołtarzem w sukni ślubnej wartej majątek?

 

Zobacz też: Lara Gessler pokazała swoją suknię ślubną numer dwa, a Maja Bohosiewicz z przymiarek. Która podoba się Ci bardziej? Boho czy classic?

 

Sprawdź cenę na następnej stronie!

 

Polecamy: Suknia ślubna – jak nie dać się oszukać?

2/5
Suknia ślubna Mai Bohosiewicz
Instagram/Maja Bohosiewicz

Maja Bohosiewicz przymierzała klasyczną suknię ślubną o fasonie księżniczki. Gładka, prosta kreacja ozdobiona była jedynie głębokim dekoltem oraz delikatnym drapowaniem. Suknia jest piękna, lecz jej cena może zwalić z nóg. Suknią, którą miała na sobie Maja kosztuje aż... 15 tysięcy euro!

– Słodki Jesu, Zosia ta kosztuje 15.000! – Ceny są w euro Proszę Pani. – A... to poproszę dwie! - napisała na Instagramie Maja Bohosiewicz.

3/5
 Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz do tej pory raczej unikała tematu ślubu. To pierwszy raz, kiedy aktorka wspomina o zamążpójściu. Zdjęcie z przymiarek wskazuje jednak, że coś jest na rzeczy.

4/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Maja Bohosiewicz jest związana z Tomaszem Kwaśniewskim. Para ma dwoje dzieci: rocznego synka Zacharego oraz 4-miesięcznej córeczki Leonii.

5/5
Maja Bohosiewicz
Instagram

Czy teraz przyszła pora na ślub tej pięknej pary? :)

Więcej na temat Maja Bohosiewicz śluby gwiazd