Celine Dion Celine Dion bardzo chuda Celine Dion Celine Dion Celine Dion
Celine Dion
1/5
Celine Dion

 

Celine Dion w tym roku skończy 51 lat! Gwiazda od lat może pochwalić się piękną sylwetką. Artystka nigdy nie zmagała się ze zbędnymi kilogramami, nawet gdy w 2010 roku urodziła bliźniaki! Celine Dion jest mamą trójki dzieci. Urodziła je dzięki metodzie in vitro, czego w żadnym wywiadzie nie ukrywała. 

 

Niestety ostatnie lata nie były dla artystki sielanką, bo w 2016 roku odszedł jej mąż, René Angélil. Dwa dni później gwiazda pożegnała ukochanego brata. Mąż Celine miał raka gardła, natomiast Daniel Dion walczył z nowotworem krtani. Po trzech latach piosenkarka układa sobie życie na nowo. Gwiazda dała się przyłapać paparazzi z tajemniczym mężczyzną! Czy jest to jej nowy partner? Odpowiedź na kolejnej stronie!

 

Zobacz też: Już w wieku 4 lat Ariana Grande potrafiła zaśpiewać utwór Celine Dion! To wideo jest hitem sieci

2/5
Celine Dion bardzo chuda
EastNews

 

Piosenkarka zasiadała ostatnio w pierwszych rzędach na pokazach Paryskiego Tygodnia Mody. Gwiazda kilka dni temu dała się przyłapać paparazzi, gdy opuszczała hotel Crillon. Artystka wyglądała na zadowoloną z obecności fotoreporterów, jednak fani mocno zaniepokoili się stanem zdrowia 50-latki. Celine pokazała "niemalże wszystkie kości". Wokalistka miała na sobie srebrny garnitur, do którego założyła złote dodatki. Dodatkowo marynarka wyeksponowała kościstą klatkę gwiazdy. 

 

3/5
Celine Dion
EastNews

 

Dodatkowo podczas paryskiego tygodnia towarzyszył jej przystojny mężczyzna. Jak informują zagraniczne media, Celine nie rozstaje się ze swoim 34-letnim tancerzem. Choć para nie dała się przyłapać w żadnych uściskach miłosnych, to podobno Celine i Pepę Munozę łączy relacja intymna.

 

4/5
Celine Dion
EastNews

 

Fotografowie spotkali Celine i Pepę, gdy ci zmierzali do domu mody Valentino. Para prezentowała się bardzo stylowo. Celine postawiła na beżową jedwabną suknię, do której dobrała ponczo oraz szal. Jeśli chodzi o dodatki, to artystka miała na sobie bordowe szpilki i w tym samym kolorze torebkę. A Munoz wybrał dla siebie beżowy golf, do którego dobrał spodnie, ramoneskę i martensy w kolorze szafiru.

 

5/5
Celine Dion
EastNews

 

Czy fani mają powody, że martwić się o Celine?

 

Więcej na temat Celine Dion