Agnieszka Kaczorowska uśmiecha się do męża, Macieja

Bywa zazdrosna, jest stanowcza i nie gotuje! Jaką żoną jest Agnieszka Kaczorowska?

Agnieszka Kaczorowska uśmiecha się do męża, Macieja

Wiemy już, jaką matką jest Agnieszka Kaczorowska. Teraz aktorka i tancerka zdradziła, jaką jest żoną! Czy Maciej Pela może uznać się za szczęśliwego małżonka? W szczerym wpisie gwiazda zdradziła wszystkie swoje wady i zalety. Myślicie, że o wszystkim pamiętała? :)

Jaką żoną jest Agnieszka Kaczorowska?

Kilka dni temu Agnieszka napisała, że rola mamy jest dla niej najważniejszą w życiu. Ale od września 2018 roku Kaczorowska jest również żoną! We Włoszech wzięła romantyczny ślub z Maciejem Pelą, kilka miesięcy później zostali rodzicami małej Emilii. Te dwie role wywróciły świat gwiazdy "Klanu" o 180 stopni! Jaką wiec jest żoną dla Macieja?  

Jestem żoną i uważam, że najważniejsza jest pielęgnacja tego pięknego uczucia, które nas połączyło. Kluczem jest czas. Zawsze mam czas dla nas.⏰ Jaką żoną jestem? Jestem żoną, która potrzebuje dużo czułości i bliskości, dlatego u nas całusy, przytulasy, spacery za rękę i inne drobne gesty to codzienność.
Jestem żoną, która komplementuje i lubi być komplementowana. Uwielbiam, gdy mówimy sobie miłe rzeczy.

Agnieszka wyznaje, że jest wymagająca i stanowcza:

Jestem żoną wymagającą.😉 Nie lubię półśrodków, ale to jak w każdej dziedzinie życia...☺️ Więc jak jechać na wakacje to wymarzone, a jak urządzać dom to najpiękniej💪🏻 Jestem żoną, która pamięta i przypomina... Choć mój mąż ma wszystko zapisane w swoich magicznych tabelkach, to ja większość spraw do załatwienia mam w głowie. Przypominam nam obojgu o tym co trzeba zrobić...i myślę, że właśnie dzięki temu z większością się wyrabiamy w czasie. 😉 Jestem żoną niegotującą🙈, ale to dlatego że ON robi to znacznie lepiej.😉 Jestem żoną, która się troszczy i czasem przytuli i pogłaszcze, a czasem stanowczo zachęci do działania zamiast gadania.😜 Jestem żoną, która kocha robić niespodzianki! 🥰 Jestem też żoną zazdrosną...ale tylko czasami...Tak zdrowo.☺️ Jestem żoną niezależną, która się spełnia zawodowo i uwielbia to związkowe partnerstwo.❤️


A co Maciej sądzi o Agnieszce jako żonie?

Jeszcze będąc w ciąży postanowiłam sobie, że to, że będę mamą absolutnie nie może wpłynąć negatywnie na bycie żoną. Postanowienie wypełniam...mam nadzieję, że mąż @maciek.pela się ze mną zgodzi.😜 I jeszcze... @maciek.pela zapytany jaką żoną jestem odpowiedział, że kochającą i skrupulatną. „Skrupulatną?” zapytałam. „Tak. Skrupulatnie wypełniasz swoje obowiązki." - kończy wpis gwiazda.

Cały wpis Agnieszki tutaj:

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Ja ŻONA.💑 ______________ Dziś o mojej kolejnej roli...o roli żony.🥰 Jestem żoną od ponad roku. Ekspertką w tym temacie zostanę za 25 lat😉, ale dziś kilka słów z tej perspektywy, którą mam teraz... Będąc dziewczynką marzyłam o pięknym ślubie, przystojnym mężczyźnie i miłości jak z bajki. I co? Ślub idealny, mężczyzna wyjątkowy, a miłość niepowtarzalna. Marzenia naprawdę się spełniają.🥰 Jestem żoną i uważam, że najważniejsza jest pielęgnacja tego pięknego uczucia, które nas połączyło. Kluczem jest czas. Zawsze mam czas dla nas.⏰ Jaką żoną jestem? Jestem żoną, która potrzebuje dużo czułości i bliskości, dlatego u nas całusy, przytulasy, spacery za rękę i inne drobne gesty to codzienność. Jestem żoną, która komplementuje i lubi być komplementowana. Uwielbiam, gdy mówimy sobie miłe rzeczy. Jestem żoną wymagającą.😉 Nie lubię półśrodków, ale to jak w każdej dziedzinie życia...☺️ Więc jak jechać na wakacje to wymarzone, a jak urządzać dom to najpiękniej💪🏻. #Pelakinanowym Jestem żoną, która pamięta i przypomina... Choć mój mąż ma wszystko zapisane w swoich magicznych tabelkach, to ja większość spraw do załatwienia mam w głowie. Przypominam nam obojgu o tym co trzeba zrobić...i myślę, że właśnie dzięki temu z większością się wyrabiamy w czasie. 😉 Jestem żoną niegotującą🙈, ale to dlatego że ON robi to znacznie lepiej.😉 Jestem żoną, która się troszczy i czasem przytuli i pogłaszcze, a czasem stanowczo zachęci do działania zamiast gadania.😜 Jestem żoną, która kocha robić niespodzianki! 🥰 Jestem też żoną zazdrosną...ale tylko czasami...Tak zdrowo.☺️ Jestem żoną niezależną, która się spełnia zawodowo i uwielbia to związkowe partnerstwo.❤️ ______________ Jeszcze będąc w ciąży postanowiłam sobie, że to, że będę mamą absolutnie nie może wpłynąć negatywnie na bycie żoną. Postanowienie wypełniam...mam nadzieję, że mąż @maciek.pela się ze mną zgodzi.😜 I jeszcze... @maciek.pela zapytany jaką żoną jestem odpowiedział, że kochającą i skrupulatną. „Skrupulatną?” zapytałam. „Tak. Skrupulatnie wypełniasz swoje obowiązki.😂”. #żona #mążiżona #Pelakowelove

Post udostępniony przez Agnieszka Kaczorowska-Pela (@agakaczor)

 

Agnieszka i Maciej są bardzo szczęśliwym małżeństwem. 

Agnieszka Kaczorowska uśmiecha się do męża, Macieja

Agnieszka Kaczorowska pokazała  duży brzuch ciążowy
Instagram

 

Więcej na temat Agnieszka Kaczorowska
Przeładuj

Doda zdradziła nam, gdzie odbędzie się druga edycja koncertu "Artyści przeciw nienawiści"

zobacz 00:49