Wiemy już, jaką matką jest Agnieszka Kaczorowska. Teraz aktorka i tancerka zdradziła, jaką jest żoną! Czy Maciej Pela może uznać się za szczęśliwego małżonka? W szczerym wpisie gwiazda zdradziła wszystkie swoje wady i zalety. Myślicie, że o wszystkim pamiętała? :)

Reklama

Jaką żoną jest Agnieszka Kaczorowska?

Kilka dni temu Agnieszka napisała, że rola mamy jest dla niej najważniejszą w życiu. Ale od września 2018 roku Kaczorowska jest również żoną! We Włoszech wzięła romantyczny ślub z Maciejem Pelą, kilka miesięcy później zostali rodzicami małej Emilii. Te dwie role wywróciły świat gwiazdy "Klanu" o 180 stopni! Jaką wiec jest żoną dla Macieja?

Jestem żoną i uważam, że najważniejsza jest pielęgnacja tego pięknego uczucia, które nas połączyło. Kluczem jest czas. Zawsze mam czas dla nas.⏰ Jaką żoną jestem? Jestem żoną, która potrzebuje dużo czułości i bliskości, dlatego u nas całusy, przytulasy, spacery za rękę i inne drobne gesty to codzienność.
Jestem żoną, która komplementuje i lubi być komplementowana. Uwielbiam, gdy mówimy sobie miłe rzeczy.

Agnieszka wyznaje, że jest wymagająca i stanowcza:

Jestem żoną wymagającą.???? Nie lubię półśrodków, ale to jak w każdej dziedzinie życia...☺️ Więc jak jechać na wakacje to wymarzone, a jak urządzać dom to najpiękniej???????? Jestem żoną, która pamięta i przypomina... Choć mój mąż ma wszystko zapisane w swoich magicznych tabelkach, to ja większość spraw do załatwienia mam w głowie. Przypominam nam obojgu o tym co trzeba zrobić...i myślę, że właśnie dzięki temu z większością się wyrabiamy w czasie. ???? Jestem żoną niegotującą????, ale to dlatego że ON robi to znacznie lepiej.???? Jestem żoną, która się troszczy i czasem przytuli i pogłaszcze, a czasem stanowczo zachęci do działania zamiast gadania.???? Jestem żoną, która kocha robić niespodzianki! ???? Jestem też żoną zazdrosną...ale tylko czasami...Tak zdrowo.☺️ Jestem żoną niezależną, która się spełnia zawodowo i uwielbia to związkowe partnerstwo.❤️

A co Maciej sądzi o Agnieszce jako żonie?

Jeszcze będąc w ciąży postanowiłam sobie, że to, że będę mamą absolutnie nie może wpłynąć negatywnie na bycie żoną. Postanowienie wypełniam...mam nadzieję, że mąż @maciek.pela się ze mną zgodzi.???? I jeszcze... @maciek.pela zapytany jaką żoną jestem odpowiedział, że kochającą i skrupulatną. „Skrupulatną?” zapytałam. „Tak. Skrupulatnie wypełniasz swoje obowiązki." - kończy wpis gwiazda.

Cały wpis Agnieszki tutaj:

Zobacz także

Agnieszka i Maciej są bardzo szczęśliwym małżeństwem.

Instagram
Reklama

Reklama
Reklama
Reklama