Edyta Górniak
East News

Były chłopak Edyty Górniak ma już nową dziewczynę. To piękna modelka!

Edyta Górniak
East News

W listopadzie 2018 roku Edyta Górniak zakończyła swój związek z 34-letnim Mateuszem Zalewskim. Związek pary trwał kilka miesięcy i wydawało się, że gwiazda wreszcie znalazła prawdziwą miłość. Edyta Górniak chroniła prywatność swojego ukochanego, rzadko publikowała wspólne zdjęcia czy nagrania na InstaStories. Niestety, dyskrecja nie pomogła w utrzymaniu relacji.

Dlaczego Edyta Górniak rozstała się z Mateuszem Zalewskim 

Mimo że Edyta Górniak dla Mateusza wróciła z Los Angeles, zamieszkała w Polsce i jeszcze wynajęła mieszkanie, to jednak największą przeszkodą dla relacji okazał się brak czasu Edyty dla Mateusza. Według "Faktu", artystka miała zbyt wiele obowiązków - zaczęła nagrania do nowej edycji "Agent-Gwiazdy", czego Mateusz nie mógł znieść. 

Mateusz już od dawna miał pretensje do Edyty, że poświęca mu za mało czasu. Gdy dowiedział się, że wyjeżdża na dłuższy czas, po prostu się obraził – wyznała w rozmowie z "Faktem" osoba z bliskiego otoczenia Górniak. 

Był chłopak Edyty Górniak ma już nową dziewczynę

Jak się jednak okazuje, Mateusz Zalewski długo nie rozpaczał po Edycie Górniak. W walentynki mężczyzna opublikował zdjęcie z Katarzyną Chmiel, modelką i malarką. Nie byłoby w tym nic dziwnego czy podejrzanego, gdyby nie fakt, że 34-latek opatrzył fotografię czarnym sercem. Z kolei Katarzyna w komentarzu dodała kilka czerwonych serduszek. To już może świadczyć tylko o jednym - Mateusz znalazł już nową dziewczynę.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

🖤

Post udostępniony przez Mateusz Zalewski (@matilodz)

Edyta Górniak i Mateusz Zalewski byli ze sobą kilka miesięcy

Edyta Górniak

To było jedyne zdjęcie z Mateuszem, które Edyta Górniak opublikowała na Instagramie.

Edyta Górniak
Instagram

Zobacz także: Wszyscy mężczyźni Edyty Górniak. Z kim spotykała się artystka?

Więcej na temat Edyta Górniak
Przeładuj

Natalia Siwiec zapowiedziała, że ma ''asa'' na Dodę. Teraz spotkała się z Piotrem Krysiakiem!

zobacz 01:08