Monika Zbrojewska, wiceminister sprawiedliwości
East News

Odwołana za jazdę po alkoholu wiceminister nie stawiła się na przesłuchaniu. Jest komentarz policji!

Monika Zbrojewska, wiceminister sprawiedliwości
East News

Była wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska nie pojawiła się przesłuchaniu na policji. Poszła na zwolnienie lekarskie i w związku z tym odwołana za jazdę po alkoholu Zbrojewska nie usłyszała zarzutów. Na przesłuchaniu zamiast niej przyszła adwokat byłej wiceminister, która przedstawiła pełnomocnictwo oraz zwolnienie lekarskie swojej klientki. Sprawę potwierdziła łódzka policja:

Do przesłuchania Moniki Z. nie doszło, ponieważ już rano powiadomiła telefonicznie, że nie pojawi się na komisariacie. Zapowiedziała, że przedstawi zwolnienie lekarskie - powiedziała "Faktowi" Joanna Kącka z policji.

Nowy termin przesłuchania byłej wiceminister nie jest jeszcze znany. Przypomnijmy, że Monika Zbrojewska została zatrzymana przez policję w niedzielę. Kobieta prowadziła samochód pod wpływem alkoholu. Badanie alkomatem wykazało ponad 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Ponadto Zbrojewska miała być agresywna wobec policjantów. Jeszcze tego samego dnia straciła stanowisko. Grozi jej do dwóch lat więzienia.

 

Z OSTATNIEJ CHWILI! Nie żyje była wiceminister sprawiedliwości Monika Zbrojewska

 

Monika Zbrojewska nie stawiła się na przesłuchanie

 

Monika Zbrojewska, wiceminister sprawiedliwości
East News

Przeładuj

Widzimy się wieczorem! Antek Królikowski zorganizował dla swoich gości prawdziwą włoską ucztę

zobacz 01:01