Alicja Bachleda-Curuś znak zodiaku Byk
East News
Newsy

Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) nie powinny opłakiwać dawnych związków, ale nawiązywać nowe relacje!

Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) nie powinny opłakiwać dawnych związków, ale nawiązywać nowe relacje!

Sprawdź, co cię czeka w najbliższym czasie? Rozstanie, nowy związek, a może kryzys w związku? Kto może liczyć na awans, a kto powinien szukać nowej pracy? Koniecznie przeczytaj nowy horoskop na najbliższe dwa tygodnie!

 

BARAN

Uczucia Daj się ponieść emocjom. Umów się na spotkanie, wyjdź do ludzi! Zajrzyj do klubu czy restauracji. Nie zaszkodzi ci teraz odrobina szaleństwa.

Kariera Nie bądź agresywna, bo otoczenie przestanie cię odbierać pozytywnie. Twoja nadgorliwość może być zalążkiem przyszłych problemów zawodowych. 

BYK

Uczucia Nie bądź wylewna w uczuciach. Druga osoba może to odebrać jako przejaw zaborczości. Zamiast opłakiwać nieudany związek, idź śmiało ku nowemu.

Kariera Łap każdą okazję! Kolejne szybko ci się nie trafią. Wkrótce spodziewaj się nowej propozycji pracy. Zastanów się: może trzeba ją przyjąć? 

BLIŹNIĘTA

Uczucia Niełatwo będzie z tobą rozmawiać. Za dużo mówisz. Liczysz się tylko ty. Dopuść do słowa partnera, żeby nie poczuł się odsunięty. Singielki kogoś poznają. 

Kariera Dobry czas dla osób poszukujących pracy. Nie będą narzekać również ci, którzy aktualnie pracują. Dla nich też znajdą się nowe propozycje. Będziesz mogła wybierać. 

RAK

Uczucia W sprawach sercowych stabilnie. Patrz jednak na swój związek z dystansem. Poddanie się namiętności może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego. 

Kariera Odłóż na później wszystkie decyzje zawodowe. Staraj się nie chodzić z głową w chmurach, bo w konsekwencji zostaniesz ukarana naganą dla pracownika. 

LEW

Uczucia Czas sprzyja namiętnościom. Nie stawiaj oporu, bo możesz przeżyć miłosną przygodę swojego życia. Dla par zapowiadają się zmiany w uczuciach.

Kariera Praca zdalna cię męczy. Poszukaj czegoś nowego. Zaproponuj swój pomysł na biznes, a z pewnością zyskasz uznanie i środki na rozwój zawodowy. 

PANNA

Uczucia Zafascynuje cię nowo poznana osoba. Pamiętaj jednak, by nie stracić głowy. Inaczej odbije się to na twojej kondycji psychicznej. Działaj z rozwagą! 

Kariera Ktoś z otoczenia patrzy na ciebie nieprzychylnie. Strzeż się tej osoby! Uważa się za twojego przyjaciela, a w rzeczywistości zazdrości ci sukcesów.
 
WAGA

Uczucia Stajesz przed trudnym wyborem. Rozważ spokojnie wszystkie za i przeciw. Podjęcie niewłaściwej decyzji może okazać się tragiczne w skutkach. 

Kariera Posłuchaj zdania innych. Jednocześnie pamiętaj, że szef nie zawsze ma rację. Blask fleszy przyniesie ci wymierne korzyści. Nie lekceważ propozycji awansu zawodowego. 

SKORPION

Uczucia Wiosna sprzyja miłości. W twoim otoczeniu pojawi się interesująca osoba. Tym razem trafi w twój gust. Nowa znajomość zapowiada nowy związek.

Kariera Pojawi się ciekawa oferta zawodowa. Przemyśl, czy zmiana może być opłacalna. Rozpatrz ją nie tylko pod kątem finansowym. Ważna będzie również lokalizacja. 

STRZELEC

Uczucia Nie odrzucaj propozycji erotycznych. Potrzebujesz odmiany w związku. Nie wstydź się nowych doznań seksualnych. Wyjdzie ci to tylko na dobre.

Kariera Czas na zmiany. Weź życie zawodowe w swoje ręce. Odnów kontakty i załóż firmę. Twoje pomysły zaowocują w przyszłości zyskami finansowymi. 

Zobacz  także: Angelina Jolie będzie opiekowała się synem Alicji Bachledy-Curuś? Gwiazda ma romans z ojcem chłopca

KOZIOROŻEC

Uczucia Ktoś wkrótce pojawi się w twoim życiu. Nie lekceważ tej znajomości. Odwzajemnienie uczucia może w przyszłości zakończyć się związkiem małżeńskim.

Kariera Bądź roztropna w pracy zawodowej. Nie podejmuj pochopnych decyzji, rozważ wszystkie za i przeciw. Inaczej może ominąć cię coś ważnego. 

WODNIK

Uczucia Nie daj się zranić ukochanej osobie. Weź się w garść i podejmij ważną decyzję w sprawie związku. Blisko jest ktoś, kto żywi do ciebie ciepłe uczucia.

Kariera Osiągnij postawiony przez siebie cel. Nie zważaj na opinie otoczenia oraz przyjaciół. Przyniesie ci to w przyszłości korzyści finansowe. 

RYBY

Uczucia Nie poddawaj się smutkom. Ktoś może darzyć cię uczuciem. Uważnie obserwuj otoczenie, a zauważysz tę osobę. Nie odrzucaj tego zainteresowania.

Kariera Dobrze kalkuluj oczekiwania finansowe. Najbliższe dwa tygodnie nie będą sprzyjały podejmowaniu słusznych decyzji zawodowych. 

 

Julia Wieniawa w krótkich włosach
Instagram
Newsy
Julia Wieniawa uczy się gotować dla Barona?
Julia Wieniawa uczy się gotować dla Barona?

Julia Wieniawa zainteresowała się ostatnio gotowaniem. Na jednej z zamkniętych grup na Facebooku zapytała, czy ktoś zna jakieś kursy gotowania dla początkujących. Gwiazda przyznała, że bardzo chciałaby nauczyć się gotować , a niestety na ten temat wie bardzo niewiele. Od razu w mediach pojawiły się informacje, że aktorka chce nauczyć się gotować dla nowego chłopaka. Party.pl zapytało Julię Wieniawę, jaka jest prawda. Okazuje się, że gwiazda chce nauczyć się gotować z zupełnie innego powodu. Zobaczcie, jakiego... Zobacz także :  Julia Wieniawa pierwszy raz tak szczerze o związku z Baronem! "Nie chodzimy specjalnie się pokazywać"   Na jednej z grup aktorka zapytała o kursy gotowania! Julia Wieniawa nauczy się gotować?  

Alicja Bachleda-Curuś znak zodiaku Byk
East News
Newsy
Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) czekają problemy w związku! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!
Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) czekają problemy w związku! A Twój znak? Sprawdź swój horoskop!

Co Cię czeka pod koniec kwietnia i na początku maja? Problemy w związku, daleka podróż na majówkę, a może nowe wyzwania zawodowe?  Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138.  Znajdź swój znak i dowiedz się, co Cię czeka! Horoskop na kwiecień i maj 2019 z magazynu Party Byk 21.04–20.05 Miłość: Jeśli nie układa ci się z obecnym partnerem, nie licz na to, że stanie się cud i wszystko nagle się zmieni. Lepiej się rozstańcie i spróbujcie ułożyć sobie życie na nowo. Praca: Twój szef ma cię ostatnio na oku, więc pilnuj się, bo nawet drobny błąd może cię dużo kosztować. Twoja szansa: Spotkanie ze starym znajomym może odmienić twoje życie. Bliźnięta 21.05–21.06 Miłość: Partner rozczaruje cię swoim zachowaniem, więc wasz związek czeka poważny kryzys. Choć będzie to dla ciebie trudne, postaraj się mu wybaczyć i daj jeszcze jedną szansę. Praca: Unikaj poważnych zmian w życiu zawodowym. Nie szastaj też pieniędzmi, bo przydadzą ci się oszczędności. Twoja szansa: Szlifuj język angielski. Panna 23.08–22.09 Miłość: Wydarzy się coś, co będziesz ukrywać przed partnerem. I źle się to dla ciebie skończy, bo on odkryje twój sekret i straci do ciebie zaufanie. Single spod tego znaku mogą poznać kogoś wyjątkowego. Praca: To będzie dobry czas. Czeka cię nawet awans albo podwyżka. Ale nie wszyscy w firmie dobrze przyjmą twój sukces. Twoja szansa: Rozwijaj swoje pasje. Rak 22.06–22.07 Miłość: Ciągłe nieporozumienia i wynikające z nich kłótnie sprawią,...

Ryby znak zodiaku
Newsy
Ryby (jak Rihanna) w końcu spotkają miłość na całe życie! A Twój znak? Sprawdź, co Cię czeka!
Ryby (jak Rihanna) w końcu spotkają miłość na całe życie! A Twój znak? Sprawdź, co Cię czeka!

Co Cię czeka w marcu? Nowa praca, daleka podróż, flirt w pracy, a może awans? Sprawdź swój   horoskop   z magazynu "Party", który przygotowała Anett Toya. Specjalistka we wróżeniu z różnych typów kart oraz w przekazach energetycznych. Telefon: 605 606 138. Znajdź swój znak w naszej galerii i dowiedz się, co Cię czeka! Horoskop na marzec z magazynu "Party" RYBY 19.02–20.03 Miłość: Wszystko zacznie się od przyjaźni, a skończy na wielkiej miłości. Już niebawem spotkasz osobę, która zmieni całkowicie twoje życie. Praca: Dużo pracy, ale i wynagrodzenie adekwatne. Jesteś szanowanym pracownikiem i będziesz miał powód do dumy. Twoja szansa: Cierpliwość, którą się wykazujesz, wreszcie zostanie doceniona, i to w każdej sferze życia. BARAN 21.03–20.04 Miłość: Rozstanie przed wami. Jeśli w grę wchodzą kwestię formalne, załatw je od razu. Druga strona również będzie do tego dążyć. Praca: Bardzo dużo spraw urzędowych. Jeśli możesz, to podziel obowiązki na kilka osób lub zgłoś szefowi, że masz z tym problem. Twoja szansa: Nie przekładaj różnych spraw na później, gdyż możesz sobie przez to narobić zbyt dużo zaległości. RAK 22.06–22.07 Miłość: W twojej relacji wreszcie zapanuje harmonia. Będziecie się świetnie dogadywać, nawet w bardzo trudnych sytuacjach. Praca: Spokój i opanowanie to jest to, czego od dawna potrzebowałaś. Trudny czas masz już za sobą. Teraz tylko rób wszystko, aby nic nie popsuć! Twoja szansa: Idź pomału, ale nie cofaj się nigdy. To pomoże ci zachować równowagę. WODNIK 20.01–18.02 Miłość: Bardzo dużo propozycji imprezowych, skorzystaj z nich. Nie znajdziesz tam partnera na stałe, ale przynajmniej dobrze się będziesz bawić. Praca: Radosny czas. Już niebawem spotka cię...

Nasze akcje
Strefa luksusu

Marzysz o sielsko-anielskim relaksie? Znajdziesz go w hotelu Bania!

Partner
materiały prasowe Lenovo
Fleszstyle

Świetna jakość w stylowym opakowaniu. Natalia Szroeder wybrała laptop Lenovo Yoga Slim 7

Partner
rafal-brzozowski
Newsy

Ci uczestnicy „The Voice of Poland” robią karierę muzyczną. Znasz wszystkich?

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
torebka-skoda-hollie-warsaw
Fleszstyle

Barbara Kurdej - Szatan: "Nie miałam pojęcia, że niezabezpieczone drobiazgi mogą uderzyć z taką siłą"

Partner
justyna-steczkowska
Newsy

Justyna Steczkowska ponownie w „The Voice of Poland”! To wyjątkowy czas dla artystki

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner