Alicja Bachleda-Curuś znak zodiaku Byk
East News

Byki (jak Alicja Bachleda-Curuś) nie powinny opłakiwać dawnych związków, ale nawiązywać nowe relacje!

Alicja Bachleda-Curuś znak zodiaku Byk
East News

Sprawdź, co cię czeka w najbliższym czasie? Rozstanie, nowy związek, a może kryzys w związku? Kto może liczyć na awans, a kto powinien szukać nowej pracy? Koniecznie przeczytaj nowy horoskop na najbliższe dwa tygodnie!

 

BARAN

Uczucia Daj się ponieść emocjom. Umów się na spotkanie, wyjdź do ludzi! Zajrzyj do klubu czy restauracji. Nie zaszkodzi ci teraz odrobina szaleństwa.

Kariera Nie bądź agresywna, bo otoczenie przestanie cię odbierać pozytywnie. Twoja nadgorliwość może być zalążkiem przyszłych problemów zawodowych. 

BYK

Uczucia Nie bądź wylewna w uczuciach. Druga osoba może to odebrać jako przejaw zaborczości. Zamiast opłakiwać nieudany związek, idź śmiało ku nowemu.

Kariera Łap każdą okazję! Kolejne szybko ci się nie trafią. Wkrótce spodziewaj się nowej propozycji pracy. Zastanów się: może trzeba ją przyjąć? 

BLIŹNIĘTA

Uczucia Niełatwo będzie z tobą rozmawiać. Za dużo mówisz. Liczysz się tylko ty. Dopuść do słowa partnera, żeby nie poczuł się odsunięty. Singielki kogoś poznają. 

Kariera Dobry czas dla osób poszukujących pracy. Nie będą narzekać również ci, którzy aktualnie pracują. Dla nich też znajdą się nowe propozycje. Będziesz mogła wybierać. 

RAK

Uczucia W sprawach sercowych stabilnie. Patrz jednak na swój związek z dystansem. Poddanie się namiętności może wywołać efekt odwrotny do zamierzonego. 

Kariera Odłóż na później wszystkie decyzje zawodowe. Staraj się nie chodzić z głową w chmurach, bo w konsekwencji zostaniesz ukarana naganą dla pracownika. 

LEW

Uczucia Czas sprzyja namiętnościom. Nie stawiaj oporu, bo możesz przeżyć miłosną przygodę swojego życia. Dla par zapowiadają się zmiany w uczuciach.

Kariera Praca zdalna cię męczy. Poszukaj czegoś nowego. Zaproponuj swój pomysł na biznes, a z pewnością zyskasz uznanie i środki na rozwój zawodowy. 

PANNA

Uczucia Zafascynuje cię nowo poznana osoba. Pamiętaj jednak, by nie stracić głowy. Inaczej odbije się to na twojej kondycji psychicznej. Działaj z rozwagą! 

Kariera Ktoś z otoczenia patrzy na ciebie nieprzychylnie. Strzeż się tej osoby! Uważa się za twojego przyjaciela, a w rzeczywistości zazdrości ci sukcesów.
 
WAGA

Uczucia Stajesz przed trudnym wyborem. Rozważ spokojnie wszystkie za i przeciw. Podjęcie niewłaściwej decyzji może okazać się tragiczne w skutkach. 

Kariera Posłuchaj zdania innych. Jednocześnie pamiętaj, że szef nie zawsze ma rację. Blask fleszy przyniesie ci wymierne korzyści. Nie lekceważ propozycji awansu zawodowego. 

SKORPION

Uczucia Wiosna sprzyja miłości. W twoim otoczeniu pojawi się interesująca osoba. Tym razem trafi w twój gust. Nowa znajomość zapowiada nowy związek.

Kariera Pojawi się ciekawa oferta zawodowa. Przemyśl, czy zmiana może być opłacalna. Rozpatrz ją nie tylko pod kątem finansowym. Ważna będzie również lokalizacja. 

STRZELEC

Uczucia Nie odrzucaj propozycji erotycznych. Potrzebujesz odmiany w związku. Nie wstydź się nowych doznań seksualnych. Wyjdzie ci to tylko na dobre.

Kariera Czas na zmiany. Weź życie zawodowe w swoje ręce. Odnów kontakty i załóż firmę. Twoje pomysły zaowocują w przyszłości zyskami finansowymi. 

Zobacz  także: Angelina Jolie będzie opiekowała się synem Alicji Bachledy-Curuś? Gwiazda ma romans z ojcem chłopca

KOZIOROŻEC

Uczucia Ktoś wkrótce pojawi się w twoim życiu. Nie lekceważ tej znajomości. Odwzajemnienie uczucia może w przyszłości zakończyć się związkiem małżeńskim.

Kariera Bądź roztropna w pracy zawodowej. Nie podejmuj pochopnych decyzji, rozważ wszystkie za i przeciw. Inaczej może ominąć cię coś ważnego. 

WODNIK

Uczucia Nie daj się zranić ukochanej osobie. Weź się w garść i podejmij ważną decyzję w sprawie związku. Blisko jest ktoś, kto żywi do ciebie ciepłe uczucia.

Kariera Osiągnij postawiony przez siebie cel. Nie zważaj na opinie otoczenia oraz przyjaciół. Przyniesie ci to w przyszłości korzyści finansowe. 

RYBY

Uczucia Nie poddawaj się smutkom. Ktoś może darzyć cię uczuciem. Uważnie obserwuj otoczenie, a zauważysz tę osobę. Nie odrzucaj tego zainteresowania.

Kariera Dobrze kalkuluj oczekiwania finansowe. Najbliższe dwa tygodnie nie będą sprzyjały podejmowaniu słusznych decyzji zawodowych. 

 

Więcej na temat Alicja Bachleda-Curuś horoskop
Przeładuj

Tak wygląda grób Pawła Królikowskiego rok po śmierci. Rodzina jest bezsilna. Chcą postawić mu pomnik, ale jest problem

zobacz 00:43