Dominic D'Angelica, finalista Top Model
Instagram

Burza w sprawie usuniętego z "Top Model" Dominica! Które gwiazdy go bronią, a które potępiają?

Dominic D'Angelica, finalista Top Model
Instagram

Nie milkną echa głośnej sprawy byłego już finalisty programu "Top Model"Dominic D’Angelica został usunięty z programu po tym, jak wyszło na jaw, że w przeszłości dopuścił się przestępstwa na tle seksualnym. Gdy tylko informacja ujrzała światło dzienne, w sieci rozpętała się prawdziwa burza. Jedni bronią Dominica, inni zastanawiają się, jak to możliwe, że osoba z kryminalną przeszłością doszła do finału popularnego show. Zobaczcie, które gwiazdy bronią Dominica, a które potępiają!

Zobacz także: Kim jest Dominic z "Top Model"? Jego ojciec został zamordowany, ojczym przedawkował leki!

Burza w sprawie usuniętego z "Top Model" Dominica! Które gwiazdy go bronią, a które potępiają?

W atmosferze skandalu na dzień przed finałem "Top Model", z show został wykluczony Dominic D'Angelica. We wtorek 24. listopada media obiegła informacja na temat kryminalnej przeszłości mężczyzny. Jak wynika z  dokumentów dostępnych na oficjalnych stronach rządowych kalifornijskiego hrabstwa Amador, mężczyzna w 2011 roku został skazany za uprawianie seksu oralnego z osobą nieletnią, poniżej 16. roku życia, sam mając wtedy 22 lata.

Ta wiadomość zszokowała nie tylko fanów show, ale też gwiazdy i byłych uczestników programu. W sieci pojawiły się komentarze, w których jedni bronią, a drudzy potępiają byłego finalistę "Top Model". 

Wśród osób, które stanęły w obronie Dominica, jest Michał Piróg. 

Raz podłożony ogień wywołuje pożar a ten bezpowrotnie i bezlitośnie trawi wszystko na swojej drodze. Efekt jest nieodwracalny.
Jest mi przykro, że nadal tak łatwo nam przychodzi wydawanie wyroku i strącanie ludzi w przepaść. Bez mrugnięcia okiem, bez zastanowienia, bez wysłuchania drugiej osoby. Nauczono mnie, że nie przekreśla się nigdy nikogo tak długo, jak istnieją przesłanki na czyjąś niewinność. Ludzi bez pieniędzy i znajomości łatwo jest skazać, ale na pewno nigdy ich się nie wypuszcza z powrotem na wolność ot tak.
Emocje są bardzo złym doradcą, wiec radzę ochłonąć. Poczekać i dać możliwość obrony. Wieszanie na szubienicy i palenie na stosach pochłonęły tysiące niewinnych osób - napisał Michał Piróg. 

Prowadzący "Top Model" udzielił nam również komentarza w tej sprawie.

Nie wiedziałem o tej historii z przeszłości Dominica nic. Oceniam człowieka za to jakim jest i jakiego miałem szansę poznać. Przed wydaniem werdyktu ze strony opinii publicznej, prasy i pozostałych mediów namawiałbym do racjonalnego i chłodnego podejścia do tematu. Oskarżyć jest łatwo. Następnie dać szansę do obrony. Jeśli nie ponosimy winy i nie stoi za nami sztab prawników i wpływowych znajomych zostajemy zazwyczaj na wolności - skomentował dla nas Michał Piróg. 

Kilka godzin po wydaniu przez TVN oświadczenia w sprawie Dominica D'Angelica, wymowną relację na swoim Instagramie zamieścił również Dawid Woliński, juror "Top Model". 

Zniszczyć człowieka, jakie to proste! - czytamy na opublikowanej relacji. 

Top Model
Instagram

Z kolei byli uczestnicy "Top Model" nie kryją zaskoczenia, że uczestnik z kryminalną przeszłością brał udział w programie. Szczególnie mocne słowa napisała Daria Dąbrowska, uczestniczka 7. edycji show, która skomentowała decyzję o usunięciu Dominica z programu.

Jedyna słuszna decyzja... a dla tych co mówią, ze to przecież przeszłość i poniósł karę polecam się zastanowić co czują nadal np. rodzice tej dziewczyny. Przestępca seksualny to przestępca seksualny i nic tego nie zmieni - napisała Daria Dąbrowska, uczestniczka 7. edycji "Top Model" 

Sprawę skomentowali również między innymi Huber Gromadzki i Marta Sędzicka.

O ku*wa - napisał zaskoczony Hubert Gromadzki, finalista 6. sezonu programu

Ale wtopa... - dodała Marta Sędzicka, uczestniczka 4. edycji show. 

Wpis o usunięciu Dominica z programu skomentowały również Klaudia Chojnacka i Ewa Niespodziana  - obie panie zaproponowały przywrócenie do programu Mariusza Jakubowskiego.

A Wy, co myślicie o całej sprawie? 

Dominic z "Top Model" w finale show
mat. prasowe

Dominic D'Angelica został usunięty z programu "Top Model" po tym jak na jaw wyszła jego kryminalna przeszłość. W obronie chłopaka stanął między innymi Michał Piróg. 

 

 

Więcej na temat Top Model
Przeładuj

"Rolnik szuka żony": Ania i Grzesiek Bardowscy zdradzili nam, ile wydali już na budowę domu! Oszałamiająca kwota

zobacz 02:44