Anna Przybylska
EastNews

Bukiety kwiatów i płonące znicze na grobie Anny Przybylskiej. Dziś aktorka obchodziłaby 41. urodziny

Anna Przybylska
EastNews

Od śmieci Anny Przybylskiej minęło już pięć lat, jednak fani nie zapomnieli o ukochanej aktorce. Gwiazda przegrała nierówną walkę z nowotworem. Zmarła w swoim domu w Gdyni, pozostawiając na świecie trójkę dzieci i partnera, Jarosława Bieniuka. Anna Przybylska wciąż żyje w sercach fanów, którzy regularnie odwiedzają jej grób pozostawiając kwiaty i znicze. Nawet i w Święta Bożego Narodzenia nie zapominają o gwieździe. Bo dziś - 26 grudnia obchodziłaby 41. urodziny.

Dziś Anna Przybylska miałaby 41 lat 

Dziś Anna Przybylska obchodziłaby 41. urodziny. Aktorka zawsze była bardzo radosna. Nawet w ostatnich chwilach swojego życia uśmiech nie schodził jej z twarzy. Starała się walczyć do końca dla swoich najbliższych. Niestety w 2014 roku przegrała walkę z chorobą.

Serialowa Marylka ze "Złotopolskich" spoczęła na cmentarzu w Gdyni, w grobie swojego ojca, który 20 lat temu zmarł na raka. Dziś 5 lat po śmierci gwiazdy, miejsce wciąż jest odwiedzane przez fanów, którzy nawet na moment nie zapomnieli o swojej idolce. 

Dziękuję za pamięć 💕#annaprzybylska# Jak widać po uprzątnięciu przez Mamę jeszcze trochę zostało... - pisała 1 listopada siostra Anny Przybylskiej na Instagramie pokazując zdjęcie jej grobu. 

Zobacz także: Pięć lat temu zmarła Anna Przybylska. Za to ją pokochaliśmy...

Grób Anny Przybylskiej znajduje się na cmentarzu na Oksywiu przy kościele pod wezwaniem św. Michała Archanioła. Znajduje się na niewielkim wzniesieniu w drugiej alei od wejścia. Charakterystycznym elementem jest biały krzyż, który widać zza ogrodzenia. 

Tak wyglądał grób Anny Przybylskiej w listopadzie: 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Dziękuję za pamięć 💕#annaprzybylska# Jak widać po uprzątnięciu przez Mamę jeszcze trochę zostało...

Post udostępniony przez Aga (@agulka2002)

A tak kilka lat temu, gdy odeszła:

Grób przybylskiej
eastnews

 

Więcej na temat Anna Przybylska
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51