Beckhamowie
East News
1/4
East News

 

To musiał być upojny wieczór! W mediach pojawiły się właśnie zdjęcia, na których Brooklyn Beckham ledwo trzyma się na nogach! Chłopak zabalował tak z przyjaciółmi w luksusowym klubie w samym sercu Londynu. Gdy jego rodzice, Victoria i David Beckhamowie, zobaczą te zdjęcia, nie obędzie się chyba bez pogadanki... Sprawdźcie naszą galerię i dowiedzcie się więcej!

 

POLECAMY: Jak wyleczyć kaca moralnego?

2/4
East News

 

Brooklyn Beckham to najstarsze dziecko Davida i Victorii. 19-latek nie chce być tylko dzieckiem znanych rodziców. Już jako nastolatek próbował swoich sił w modelingu. Tak jak jego mama, zafascynował się modą. Brooklyn Beckham rozpoczął nawet studia w prestiżowej szkole Parsons School of Design w Nowym Jorku. Bardzo szybko zrozumiał jednak, że to nie jego bajka. Teraz Brooklyn Beckham na poważnie zajął się fotografią. Co ciekawe, chłopak ma już na swoim koncie kilka sesji dla Burberry, a nawet Vogue'a!  Co więcej, Brooklyn zdążył już wydać album ze swoimi zdjęciami, który zatytułował "What I See". 

 

Wygląda na to, że popularność uderzyła mu nieco do głowy...

3/4
East News

 

Brooklyn Beckham zabalował w centrum Londynu. Ciekawe, co na to jego znani rodzice? Czy przymknął na to oko? W końcu Victorii Beckham również zdarzało się przesadzić z alkoholem, co uwiecznili paparazzi...

4/4
Beckhamowie
Instagram Brooklyn Beckham

 

Mama przeprowadzi z nim poważną rozmowę? Jak myślicie? 

 

POLECAMY: Jak przetrwać imprezę? O czym pamiętać pijąc wódkę?

Więcej na temat Brooklyn Beckham