Britney Spears myśli o zakończeniu kariery
ONS

Britney Spears po dwóch latach przerwy wraca do show-biznesu z nową płytą i trasą koncertową w Las Vegas. Niestety, świat chyba nie czekał na powrót księżniczki popu tak bardzo, jakby sobie tego sama życzyła. Bilety na show i album Britney sprzedają się bowiem fatalnie. Przypomnijmy: Dawno nie było tak źle. Nowa płyta Britney Spears to klapa

Gwiazda się jednak nie poddaje i aktywnie promuje swoje nowe wydawnictwo i trasę koncertową. Ostatnio udzieliła dość obszernego jak na nią wywiadu amerykańskiej stacji "EXTRA". Ciężko powiedzieć, czy wokalistka zdaje sobie sprawy z faktu, że jej płyta nie radzi sobie najlepiej, ale w wywiadzie wspomina o tym, że być może zakończy karierę po koncertach w Vegas!

Być może odejdę na emeryturę po Vegas, kto wie? Chciałabym mieć jeszcze dwoje dzieci, sama nie wiem. Co do dzieci to płeć nie ma znaczenia, ważne żeby były zdrowe - zdradziła.


Na początku roku Britney rozstała się ze swoim narzeczonym Jasonem Trawickiem. Szybko jednak znalazła pocieszenie w ramionach Davida Lucado. David jest spoza show-biznesu, co zdaniem wokalistki jest sporym plusem.

Myślę, że to w jakiś sposób pomocna cecha, gdy ktoś z kim się spotykasz nie pracuje w tym biznesie. Choć z drugiej strony rozumiem związki z osobami, które też w tym siedzą, bo są w stanie często zrozumieć, przez co przechodzisz. Ale gdy umawiasz się z kimś niezwiązanym z show-biznesem to chemia mówi wtedy sama za siebie. Uwielbiam to, że jest bardzo zaangażowany w to co robi, jest zabawny, seksowny. Kocham go - wyznała Britney.


Pamiętacie jeszcze czasy, gdy Britney spotykała się z Justinem Timberlakem? Na początku poprzedniej dekady byli chyba najpopularniejszą parą na świecie. Okazuje się, że po zerwaniu już nigdy więcej się nie widzieli!

Nie widziałam Justina 10 lat. To bardzo długo - przyznała Spears.


Miło jest widzieć szczęśliwą i uśmiechniętą Britney. Miejmy nadzieję, że jej pozytywna aura wpłynie też na sprzedaż jej płyty. Słuchaliście już "Britney Jean"?

Zobacz: Britney wcale nie schudła. Wyciekły zdjęcia przed retuszem teledysku


 


 Przyjęcie urodzinowe-niespodzianka wyprawione dla Britney Spears: