Na igrzyskach w Rio dzieje się wiele, nie tylko w kategoriach sportowych. Pisaliśmy już o bijącej rekordy popularności aplikacji Tinder, która pomaga sportowcom z wioski olimpijskiej uprawiać niezobowiązujący seks. Nie wiadomo, czy brazylijska reprezentantka w skokach do wody Ingrid de Oliveira i brazylijski kajakarz górski Pedro Henrique Goncalves da Silva poznali się za jej pomocą, ale na pewno uprawiali seks w wiosce olimpijskiej :). Nie spodobało się to koleżance de Oliveiry z pokoju, która została wyproszona na czas nocnej randki.

Reklama

Zobacz: Dzieje się w Rio! REKORD ŚWIATA ANITY WŁODARCZYK, piłkarze ręczni przegrywają! Relacja na żywo z dziesiątego dnia​

Ingrid Oliveira ze swoją koleżanką z drużyny zajęła na igrzyskach ostatnie, ósme miejsce w skokach synchronicznych z trampoliny 10-metrowej. Przed nią był jeszcze wtorkowy start w skokach indywidualnych, ale wiadomo już, że de Oliveira nie wystartuje. Została bowiem wyrzucona z wioski olimpijskiej po rozpętaniu seksafery w brazylijskiej reprezentacji. Wszystko z powodu koleżanki de Oliveiry, z którą mieszkała w olimpijskiej wiosce. Współlokatorka zdenerwowała się na de Oliveirę, bo ta wyprosiła ją z pokoju, pojawiając się w nim z kajakarzem da Silvą. Pokłóciły się ze sobą, a dziewczyna musiała iść spać gdzie indziej. Następnego dnia poskarżyła się trenerowi. Kiedy o sprawie dowiedziały się media, nie dało się jej załatwić po cichu. De Oliveira została usunięta z wioski i z reprezentacji. Da Silvy wyrzucać nie było trzeba, bo on już wcześniej zakończył swoje starty na szóstym miejscu w kategorii K1. Złośliwi twierdzą, że może już kończyć karierę, nic lepszego od seksu z seksowną de Oliveirą go już w sporcie nie czeka :).

Zobacz także

Ingrid de Oliveira. Podoba ci si jej bikini? Zobacz! Jeżeli chcesz mieć pięknie oploną skórę, skorzystaj ze specjalnego sprayu.

instagram.com/ingrid.oliveira96

Pedro Henrique Goncalves da Silva (pierwszy z lewej).

instagram.com/ingrid.oliveira96

Ingrid de Oliveira w stroju treningowym. Zobacz, co jeszcze przyda ci się na trening pływacki.

instagram.com/ingrid.oliveira96

Reklama

Ingrid de Oliveira w seksownym bikini.

instagram.com/ingrid.oliveira96
Reklama
Reklama
Reklama