Party Stories
Martyna Wojciechowska o dramatycznej diagnozie
Doda w zielonej marynarce
Agnieszka Woźniak Starak w białym t-shircie na konferencji Big Brothera
beata-kozidrak
„Hotel Paradise” Ata Postek rozstała się z partnerem, ale już ma nowego! Zdradziła, jak się poznali
Michał Kostrzewski i pozostali jurorzy You Can Dance
Justyna Steczkowska z fanami
Ida Nowakowska prowadzącą "You Can Dance"
Doda
pies policyjny
East News
Newsy

"Brakuje słów..." Sześć policyjnych psów zginęło w męczarniach podczas awarii ciepłowniczej w Warszawie

"Brakuje słów..." Sześć policyjnych psów zginęło w męczarniach podczas awarii ciepłowniczej w Warszawie

Tą tragedię naprawdę ciężko opisać. Sześć policyjnych psów zginęło w zalanych pomieszczeniach laboratoriów kryminalistycznych przy ul. Jagielońskiej podczas awarii sieci ciepłowniczej w Warszawie. Zwierzaki ginęły w męczarniach, tonąc w swoich kojcach zalewanych przez gorącą wodę. Komenda Stołeczna Policji pisze o ogromnej tragedii i składa wyrazy współczucia opiekunom psiaków.

Zobacz także: Tragedia nowożeńców w piątym odcinku "Cztery Wesela". Ich radość przerwała nagła śmierć

Ofiary dramatu na warszawskim Powsinie to psy: Magnet, Jogin, Edamis, Lasso, Jerk i Long

Dla nas to ogromna tragedia. Mówimy o sześciu psach pełniących służbę w Laboratorium Kryminalistycznym Komendy Stołecznej Policji w komórce zajmującej się między innymi osmologią. Były bardzo doświadczone. Patrzymy się na całą sprawę w jeden sposób. Utraciliśmy sześciu niebieskich braci – mówił Sylwester Marczak, rzecznik stołecznej policji dla portalu tvnwarszawa.pl.

Co tak naprawdę stało się w escape roomie w Koszalinie?!

Ciśnienie, para wodna i wrząca woda nie dały szans

Jak pisze na Facebooku rzecznik Komendy Głównej Policji insp. Mariusz Ciarka, nie było szans, by pomóc psom. 

Cała tragedia trwała krótko i nie było szans na udzielenie pomocy 😞 Każdy kto nawet próbowałaby szybko udzielić pomocy mógłby sam zginąć. Ciśnienie, para wodna i wrząca woda nie dały szans, to były sekundy. Będziemy wszystko dokładnie wyjaśniać, ale na chwilę obecną nie widzimy żadnych uchybień z naszej strony - poinformował.

Jak dodał, psy miały bardzo dobre warunki - duże, specjalne, ocieplane, o standardach światowych kojce dla psów ustawione były standardowo na powietrzu.

Komenda Stołeczna Policji pokazała zdjęcia psiaków.

W piątek wieczorem odeszli nasi Towarzysze Służby. (...) Brakuje słów, by opisać rozmiar tej tragedii. Żegnajcie nasi niebiescy bracia. Najgłębsze wyrazy współczucia składamy na ręce opiekunów psów: Agnieszki, Aleksandry i Krzysztofa - napisano.

Pod postem natychmiast zaroiło się od komentarzy.

Cierpienie, którego doświadczyły te zwierzaki, jest makabryczne. To boli najbardziej - pisze jedna z intermautek.

I rzeczywiście, ciężko przejść wokół tej tragedii obojętnie.

Seweryn, uczestnik "Rolnik szuka żony" 6
Party.pl
TV-Show
To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział
To rodzinna tragedia sprowadziła Seweryna do "Rolnik szuka żony"! Zobaczcie, co nam powiedział

Znamy już wszystkich uczestników 6. edycji popularnego show "Rolnik szuka żony" . Adrian, Sławomir, Waldemar, Jakub i Seweryn spróbują znaleźć w programie miłość swojego życia, a pomagać im w tym będzie jak zwykle Marta Manowska. O Sewerynie wiemy już, że jest jednym z najbogatszych rolników . A czemu zdecydował się na udział w show TVP? Okazuje się, że za decyzją kryje się bardzo smutne wydarzenie - osobista tragedia. Co nowy uczestnik "Rolnik szuka żony" powiedział przed kamerą Party.pl? Zobaczcie nasz materiał wideo. Zobacz także:  Anna Bardowska pochwaliła się dużym ciążowym brzuszkiem. Poród coraz bliżej! Seweryn opowiedział nam o swojej osobistej tragedii.

Spłonął dom bohaterki Nasz nowy dom
TV-Show
Architektka z "Nasz nowy dom" pokazała wnętrza domu, który został podpalony! "Stracili wszystko z rąk jednego człowieka"
Nasz nowy dom - spłonął dom jednej z rodzin, która otrzymała dom od ekipy programu Polsatu!

Trzy lata temu, w listopadzie 2017 roku, ekipa programu "Nasz nowy dom" wyremontowała dom dla rodziny pani Beaty i jej dwóch synów, Kacpra i Nikodema. Warunki mieszkalne były tragiczne, a kobieta została sama, po rozwodzie z mężem, który nadużywał alkoholu i zaniedbywał rodzinę. Uczestniczkę programu spotkała kolejna, wielka tragedia. Jeden z sąsiadów podpalił jej dom (został zatrzymany i przyznał się do winy). Na szczęście w środku nie było nikogo, poza kotem, który zginął w pożarze. Niestety, mieszkanie spłonęło doszczętnie, a pani Beata i jej synowie znów potrzebują pomocy. O jej tragedii napisała architektka programu, Martyna Kupczyk.  Spłonął dom uczestniczki "Nasz nowy dom" Od razu po tragedii głos w sprawie zabrała prowadząca show, Katarzyna Dowbor, która zapewniała, że nie zostawi rodziny bez pomocy: Nie zostawimy ich w potrzebie. Wiem, że nasza producentka Olga rozmawia z Polsatem i wspólnie zastanawiają się, jak pomóc naszej rodzinie. Wyremontowaliśmy już 200 domów i losem tych 200 rodzin zawsze będziemy się interesować. Dla nas są bardzo ważni - napisała Katarzyna.  Głos w sprawie zabrała również Martyna Kupczyk, która pracowała przy projekcie domu. Na swoim Instagramie pokazała, jak wyglądał on w środku. Jest wstrząśnięta tym, co spotkało rodzinę:  Dom, który dawał bezpieczeństwo teraz wyglada TAK😔. Remontowaliśmy go trzy lata temu. Był listopad, było bardzo zimno. Mieliśmy jeden cel. Stworzyć bezpieczną przystań dla Pani Beaty i jej dwóch synów ,Kacpra (16) i Nikodema(12). Pamiętam jak na pytanie co lubią robić w wolnym czasie, odpowiedzieli, że spędzać czas z mamą. Stracili wszystko z rąk jednego człowieka. Nie tylko dach nad głową, ale wiarę w drugiego człowieka. Pisze o tym dopiero teraz...

Katarzyna Dowbor o pożarze domu uczestniczki "Nasz nowy dom"
Newsy
Katarzyna Dowbor ostro o sprawcy podpalenia domu uczestniczki "Nasz nowy dom"! "Jakim trzeba być podłym człowiekiem"
Katarzyna Dowbor ostro o sprawcy podpalenia domu uczestniczki "Nasz nowy dom"! "Jakim trzeba być podłym człowiekiem"

Ogromna tragedia uczestników " Nasz nowy dom " z Podlasia. Pani Beata i jej dwóch synów, w miniony weekend, stracili dach nad głową. Ich dom, który w 2017 roku został wyremontowany przez ekipę programu "Nasz nowy dom" doszczętnie spłonął. Podpalenie miało być celowe. Zszokowana Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie tragedii. Napisała m.in. o podejrzanym o podpalenie. Mężczyzna usłyszał już zarzut.  A co dalej z losem rodziny Pani Beaty z Podlasia? Gospodyni programu Polsatu nie zostawi tej rodziny w potrzebie! Zobacz także:  Spłonął dom bohaterki programu "Nasz nowy dom"! Pani Beata i jej dwóch synów stracili dach nad głową Spłonął dom bohaterki "Nasz nowy dom". Katarzyna Dowbor zdradza, kto był sprawcą tragedii  Dom Pani Beaty, bohaterki "Nasz nowy dom" stanął w płomieniach. Domowników na szczęście nie było w środku. Synowie kobiety pojechali do swoich dziadków, a sama pani Beata była w pracy. Niestety, w domu został ich kot, który zginął w pożarze.  Zszokowana Katarzyna Dowbor zabrała głos w sprawie tragedii. Według jej słów, podejrzany o podpalenie był znany rodzinie. Przychodził pomagać w przydomowych pracach. Jak pisze Dowbor, był to sąsiad uczestników "Nasz nowy dom":  Nie mogę w to uwierzyć!!! Jak można pozbawić samotną matkę dwójki dzieci dachu nad głową. Bohaterka naszego programu Pani Beata, mama Kacpra i Nikodema straciła dom, który z takim poświęceniem wyremontowała ekipa programu Nasz Nowy Dom. Nasi koledzy ciężko pracowali, by ta cudowna rodzina wreszcie mogła poczuć się bezpieczna, a sąsiad z zazdrości podłożył ogień i spalił ich najważniejsze miejsce na ziemi. Jakim trzeba być podłym człowiekiem, by coś takiego zrobić? - napisała na...

Nasze akcje
Delia My Cream
Styl życia

Krem idealnie dopasowany? Zrób go sama, z Delią to łatwe!

Partner
Macchia marki Tubądzin - wystrój we włoskim stylu
Styl życia

Mieszkanie inspirowane słoneczną Italią. Styl, który pokochały gwiazdy!

Partner
lenor-fresh-air-efect
Fleszstyle

Jak urządzić wnętrze, by zawsze zachwycało świeżością?

Partner
dax-cashmere-podklad-moon-blink
Fleszstyle

Klaudia El Dursi i Marcelina Zawadzka pokochały ten drogeryjny podkład i bazy pod makijaż!

Partner
Motorola moto g100
Styl życia

Uwielbiasz spędzać czas z przyjaciółmi? Wiemy, co zrobić, żeby te spotkania dawały ci jeszcze więcej radości!

Partner