East News

Bracia Sekielscy pokazali zwiastun "Zabawy w chowanego"! Przerażający i chwytający za gardło "Mam ciarki"

East News

Bracia Sekielscy w środę 13 maja zamieścili w serwisie Youtube zwiastun filmu "Zabawa w chowanego" o pedofilii w kościele. Jest to kontynuacja pierwszej części dokumentu "Tylko nie mów nikomu", który rok temu wywołał ogromne zainteresowanie widzów.

Tomasz Sekielski niedawno przyznał, że druga część będzie zupełnie inaczej opowiedziana. Już po samym zwiastunie widać, że film może być jeszcze bardziej przerażający i ściskający za gardło. Zobaczcie! 

Zobacz także: "Zabawa w chowanego": Wiemy, kiedy premiera drugiego filmu braci Sekielskich o pedofilii w kościele! 

Bracia Sekielscy opublikowali zwiastun filmu "Zabawa w chowanego"

"Zabawa w chowanego" to kontynuacja dokumentu braci Sekielskich, która ponownie poruszy bardzo trudny temat - pedofilii w polskim kościele. Pierwsza część pt.: "Tylko nie mów nikomu" odniosła ogromny sukces. Wygląda na to, że jego kontynuacja również będzie biła rekordy oglądalności.

"Zabawa w chowanego" także zostanie opublikowana w serwisie Youtube, gdzie będzie można obejrzeć dokument bezpłatnie. Premiera filmu zapowiedziana przez Tomasza Sekielskiego ma odbyć się 16 maja o godzinie o godzinie 10. Dokument ma trwać 1 godzinę i 27 minut.  

To jest inny film niż "Tylko nie mów nikomu", jest zupełnie inaczej opowiedziany. Są oczywiście łzy i emocje. Gdyby film przeszedł bez echa byłbym zdziwiony, wydaje mi się, że opisuje pewne mechanizmy, konkretne osoby i problemy - powiedział Tomasz Sekielski w swoim programie "Sekielski Sunday Night Live".

W środę rano 13 maja na kanale Youtube Tomasza Sekielskiego pojawił się zwiastun drugiej części dokumentu o pedofilii w polskim kościele pt.: "Zabawa w chowanego". Już sam trailer wywołuje ciarki i ściska za gardło. Zauważyli to również internauci, którzy z niecierpliwością czekają na oficjalną premierę filmu. 

- Ciarki przechodzą po obejrzeniu zwiastunu ....

- trudny, sam zwiastun mną porusza, 😞 lecz trzeba o tym mówić, naprawić, wyciągać konsekwencje, pomóc ofiarom, pomóc to zakończyć ...

- Już mam ciarki oglądając zwiastun. Współczuję bardzo ofiarom. Trzymam kciuki i gorąco wspieram działania, by winni zostali surowo ukarani.

- Świetny zwiastun...powala na nogi i b mnie zachęcił do wyczekiwania na premierę...brawo Ty...

- Kolejny film trudny, ale potrzebny. Z wyrazami szacunku - piszą internauci

Zobaczcie zwiastun filmu braci Sekielskich pt. "Zabawa w chowanego". Dokument z pewnością wywoła wiele emocji wśród widzów. 

Film już teraz wzbudza ogromne zainteresowanie. Czy powtórzy sukces pierwszej części? "Tylko nie mów nikomu" w serwisie Youtube do tej pory wyświetlono ponad 23 mln razy. 

East News

 

Więcej na temat Tomasz Sekielski
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51