Bożena z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Bożena z "Sanatorium miłości" zdradziła, jaką stosuje dietę! Czemu zawdzięcza świetną figurę?

Bożena z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości TVP

Pani Bożena z "Sanatorium miłości" zdradziła sekret swojej świetnej figury. Co je, żeby wciąż cieszyć się szczupłą sylwetką?

Bożenka jest jedną z uczestniczek najnowszej edycji programu TVP o poszukujących miłości seniorach. Pochodzi z Konina, ale 30 lat temu wyjechała do USA i tam zamieszkała na stałe. Blisko dziesięć lat temu rozwiodła się z mężem i dziś, w programie "Sanatorium miłości", szuka swojej drugiej połówki. Teraz Pani Bożena w rozmowie z mediami zdradziła, czy żałuje, że zgłosiła się do show TVP, a przy okazji opowiedziała... o swojej diecie! 

Bożena z "Sanatorium miłości" znalazła miłość w programie?

Pani Bożena z pewnością nie może narzekać na figurę. Uczestniczka drugiej edycji "Sanatorium miłości" ma 71 lat i naprawdę świetną sylwetkę, której może pozazdrościć jej wiele dużo młodszych kobiet. Jaki jest jej sekret?

Pani Bożena zdradziła, jaką stosuje dietę!

Nie jem mięsa, chleba i słodyczy, nie piję też alkoholu. Podstawę mojej diety stanowią owoce i warzywa. Dzień zaczynam od koktajlu owocowo-warzywnego. Później jem avocado z ogórkiem kiszonym i pomidorem. Dzięki tej diecie zmieściłam się w swoją sukienkę sprzed 20 lat - zdradziła w rozmowie z"Super Expressem". 

Pani Bożena w rozmowie z dziennikiem opowiedziała również, czy żałuje, że zgłosiła do do "Sanatorium miłości". A może w programie znalazła swoje szczęście?

Była to jedna z najlepszych decyzji, jakie podjęłam w życiu. Dzięki temu programowi poznałam nowych ludzi i nawiązałam wspaniałe przyjaźnie. No i okaże się, czy odnalazłam miłość- przyznała w wywiadzie dla "SE".

Kibicujecie pani Bożenie w "Sanatorium miłości"?

Zobacz także: "Sanatorium miłości" - co wydarzyło się w drugim odcinku? Walka o Iwonę, Bożena i pieniądze oraz hitowe teksty Wiesi!

Bożena z Sanatorium miłości zdradziła sekret swojej diety.

Iwona i Bożena z Sanatorium miłości
Facebook Sanatorium miłości

Oglądacie show TVP?

Sanatorium miłości  odcinek 5
Facebook

 

Więcej na temat Sanatorium miłości
Przeładuj

Taniec z Gwiazdami. Czy były mąż Kuba Rzeźniczak kibicował Edycie Zając w finale? Odpowiedź modelki wymowna!

zobacz 01:43