Wszystko wskazuje na to, że 18-letnia córka Borysa Szyca idzie w ślady sławnego ojca. Sonia zagra w filmie "Ryfka", gdzie przyszło się jej wcielić w niełatwą rolę. Na planie, Sonia mogła liczyć na doświadczonego ojca, który zagrał u jej boku. Borys Szyc nie ukrywa wzruszenia i wyznaje na Instagramie: "jestem z Ciebie taki dumny".

Reklama

Córka Borysa Szyca zagrała w filmie u boku taty

Borys Szyc należy do czołówki polskich aktorów i wygląda na to, że zaraził miłością do swojego zawodu najstarszą córkę. Sonia już od kiedy była małą dziewczynką spędzała ze sławnym tatą czas na planie. Wtedy nie myślała jeszcze poważnie o tym zawodzie i beztrosko bawiła się w przyczepie Borysa Szyca. Kilka lat później, 18-letnia już Sonia zdecydowała się zadebiutować obok ojca w filmie "Ryfka". Początkująca aktorka wcieliła się w rolę nastoletniej córki, której ciężko odbudować relacje z ojcem, którego dawno nie widziała. W życiu prywatnym Sonia jest owocem miłości Borysa Szyca i Anny Bareji. Pomimo rozstania rodziców, Sonia nie może narzekać na brak kontaktu z ojcem. Borys Szyc już miał okazję pochwalić się córką w Internecie, przy okazji jej 16 urodzin. Ich podobieństwo jest uderzające! Zobaczcie tylko zdjęcia z planu...

Zobacz także: 74-letni Karol Strasburger o opiece nad dwuipółletnią córką. "Dopóki mnie to nie złości..."

Borys Szyc zachwycony talentem córki podziękował Soni za wspólną przygodę na planie we wzruszającym wpisie.

-Płacz i śmiech. Smutek i radość na jednym zdjęciu. Zakończyliśmy zdjęcia do Ryfki. Soniu, jestem z Ciebie tak dumny… pokochała Cię cała ekipa i przyjęła do swojej filmowej rodziny. Jesteś utalentowana, pracowita i bardzo skromna. Gratuluję Ci i bardzo kocham❤️ - napisał Borys Szyc na Instagramie

Borys Szyc już kilka tygodni temu udostępnił zdjęcie z planu "Ryfki". Film, który był kręcony na Śląsku zapowiada się obiecująco. Aktor jest pod wrażeniem talentu swojej córki, z którą jest bardzo blisko, co sprawia, że z przyjemnością obejrzymy ich razem na ekranie.

Zobacz także

-Zaczęliśmy wspólnie przygodę życia, grając razem w filmie, co jest dla mnie na równi wzruszające i abstrakcyjne. Jest spokojna, uważna, skromna i totalnie przygotowana. A ja jestem w szoku i rozpływam się w ojcowskiej dumie. I zadumie nad mijającym czasem - napisał na Instagramie.

Zobacz także: Opole 2022: Justyna Steczkowska na scenie z synem Leonem Myszkowskim [ZDJĘCIA]

Pod najnowszym zdjęciem z planu swój komentarz zostawili koledzy z branży aktora. Maja Ostaszewska i Janusz Chabior nie ukrywali podziwu i wzruszenia.

-Pięknie❤️ - skomentował Janusz Chabior

-Jakie to cudne. Wzrusz! Gratulacje dla Soni. Piękny obraz wzruszonego taty z córką. Czekam na Wasz film ???? - napisała Maja Ostaszewska.

Premiera filmu "Ryfka" planowana jest na przyszły rok. Też nie możecie się doczekać?

Reklama

Zobacz także: Były partner Aleksandry Domańskiej zostawił ją miesiąc po porodzie. Dziś razem mieszkają

Reklama
Reklama
Reklama