Borys Szyc z partnerką
EastNews

Borys Szyc wspierał żonę podczas porodu zdalnie. Aktor opowiedział o tej wyjątkowej chwili

Borys Szyc z partnerką
EastNews

Borys Szyc i Justyna Nagłowska niedawno zostali rodzicami. Na świat przyszedł synek pary, Henio. Jak wiadomo poród żony aktora odbył się w czasie panującej epidemii koronawirusa. Z tego też względu przyszły tata nie mógł być przy narodzinach dziecka fizycznie, ale za to był zdalnie! W wywiadzie dla "Dzień dobry TVN" para wyjawiła szczegóły z tego dnia. Tak wygląda poród w czasie pandemii. 

Zobacz także: Żona Borysa Szyca pochwaliła się uroczym zdjęciem synka! Henio to wykapany tata? 

Borys Szyc wspierał żonę podczas porodu zdalnie

Borys Szyc i jego żona powitali synka pod koniec marca. Dumni rodzice kilka dni po porodzie pochwalili się swoją pociechą w mediach społecznościowych. Jak wiadomo partnerka aktorka nie mogła liczyć na fizyczne wsparcie swojego męża przy porodzie, ze względu na panującą epidemię koronawirusa. Szpitale wprowadziły szereg obostrzeń, w celu zminimalizowania ryzyka rozprzestrzeniania się groźnego wirusa. Justynie Nagłowskiej nie udało się także urodzić synka w placówce medycznej, w której zaplanowała swój poród. Wiele szpitali ogranicza bowiem przyjęcia pacjentów, z powodu nałożonej na nie kwarantanny.

Jednak Borys Szyc znalazł sposób, aby pomóc swojej ukochanej w tej wyjątkowej chwili. Jak wyjawił aktor w wywiadzie dla "Dzień dobry TVN", zdecydował się na wsparcie żony zdalnie, aby chociaż w taki duchowy sposób być przy żonie podczas porodu. 

Lubimy mieć poukładane plany i mieliśmy wszystko bardzo dokładnie poukładane, jak to będzie. Wszystko było nerwowo do ostatniej minuty. Justyna była na tyle wytrzymała i przeszła przez to z jakąś moją pomocą zdalną i się udało wszystko - poinformował Borys Szyc w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Zdaniem świeżo upieczonej mamy, Borys Szyc jest wspaniałym i troskliwym tatą. Partnerka aktora może liczyć na jego pomoc w każdej sytuacji. 

Borys też siedzi w fotelu bujanym i karmi butelką. Karmi też w nocy. Naprawdę muszę pochwalić mojego męża, że jest genialny i naprawdę życzę każdej kobiecie takiego wsparcia - powiedziała Justyna Nagłowska w rozmowie z "Dzień dobry TVN".

Niestety ze względu na panującą epidemię koronawirusa kobiety muszą zrezygnować z porodów rodzinnych. Połączenia online z przyszłym tatą czy też bliskimi są jednak dozwolone i coraz więcej osób decyduje się na takie rozwiązanie, aby móc być z rodzącą przynajmniej w taki sposób. Bardzo cieszymy się, że żonie aktora udało się szczęśliwie urodzić Henia pomimo tak trudnych okoliczności. Jeszcze raz gratulujemy narodzin synka! 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Pojawił się u nas w pierwszy dzień wiosny. W najdziwniejszą wiosnę, jaką pamiętam. Ma na imię Henryk. Jak jego pradziadek. Jest zdrowy, malutki i tak piękny, że powstrzymuje się by go nie zjeść. Bo schrupałbym mu stópki i rączki... A pachnie jak najpiękniejsze wspomnienia z dzieciństwa. Jego mama jest najdzielniejszą i najpiękniejszą kobietą jaką znam. Cóż to za szczęście. Cóż to za dziwny czas. Pokolenie korona rusza w ten dziwny świat. My mamy nadzieję, że będzie lepszy, on ma teraz ochotę na mleko. I tyle go teraz obchodzi. I żeby być blisko. Jesteśmy. Bądźcie zdrowi❤️🙏 #witamyhenryka #czesc #zdrowko #parówko #siema #superpachne #chcemleka #newlife #henryisindahouse #purelove❤️ #miłośćwczasiekwarantanny

Post udostępniony przez Borys Szyc Official (@borys.szyc)

Borys Szyc i Justyna Nagłowska mają już dzieci z poprzednich związków. Partnerka aktorka wychowuje dwoje dzieci, a Borys Szyc ma jeszcze córkę Sonię.

 

Więcej na temat Borys Szyc
Przeładuj

Basia Kurdej-Szatan zdradza, kiedy wróci do "M jak miłość"! "Znam już termin"

zobacz 00:51