Agnieszka Szulim o Dodzie
ONS
Newsy

Szulim: "Rabczewska KŁAMIE! Desperacko reanimuje karierę!". Doda odpowiedziała i przyznała rację w jednym

Wraca temat bójki w Chorzowie

O bójce Dody i Agnieszki Szulim sprzed prawie roku, o której pisaliśmy jako pierwsi, donosiły wszystkie media, nie tylko plotkarskie. W starciach słownych padło już wiele ostrych słów, zarówno ze strony dziennikarki, jak i artystki. Panie spotkały się niedawno na pierwszej sprawie sądowej, która została odroczona.

Przypomnijmy: Doda i Szulim w sądzie na pierwszej rozprawie. Agnieszka przyszła z Woźniakiem-Starakiem

Niedawno Doda w rozmowie z Grazią przyznała, że "Agnieszka kłamie" jeśli chodzi o rzekomą ugodę zaproponowaną przez jej prawnika. W rozmowie z Party Szulim przedstawiła swoją wersję wydarzeń. Zdradziła kulisy rozprawy z Dodą, o których nikt nigdy nie mówił. Jej słowa wnoszą wiele nowego do ciągnącej się już rok historii:

Nie wiem, czy Rabczewska potrafi grać z nut, ale kłamać jak z nut potrafi. Rabczewska utrzymuje, że ja kłamię. Dlaczego więc w listopadzie, czyli aż 9 miesięcy temu po wydarzeniach w Chorzowie, złożyła akt oskarżenia przeciwko mnie, w którym sugeruje, że to ja zrobiłam jej wtedy krzywdę? Dlaczego jej prawnik dwukrotnie składał nam "propozycję": sprawa za sprawę, tzn. jeśli ja wycofam swoją, to ona swoją? Pewnie dlatego, że Rabczewska dobrze wie, co wydarzyło się w tamtej toalecie, i boi się o to, jaki może być finał tej sprawy w sądzie. Zwłaszcza teraz, gdy tak desperacko próbuje reanimować swoją karierę i wrócić do mediów. Stąd pomysł na ten "sądowy szantaż". - wyjaśnia w "Party"


Na odpowiedź Dody nie musiała długo czekać:

Agnieszka twierdzi, że mój adwokat poprosił o ugodę, więc niech to udowodni, a potem zarzuca mi kłamstwo. A jeśli chodzi o reanimowanie kariery, to właśnie się tym zajmuję, idę nagrywać piosenki na nową płytę - śmieje się piosenkarkaPo czyjej stronie jesteście? Więcej newsów z życia gwiazd przeczytasz w nowym "Party".

Zobacz: Doda zaproponowała Szulim ugodę w sądzie? Przełom w relacji gwiazd

Doda i Agnieszka Szulim na rozprawie:

Doda o sprawie sądowej z Szulim
ONS
Newsy
Doda zaproponowała Szulim ugodę w sądzie? Przełom w relacji gwiazd
Piosenkarka zmieniła nastawienie

Najgłośniejszym wydarzeniem ubiegłego roku była bójka Dody i Agnieszki Szulim w Chorzowie. O skandalicznym zajściu prasa pisała prawie bez przerwy, a gwiazdy co jakiś czas przedstawiały swoje wersje wydarzeń. Sprawa musiała więc trafić do sądu. Przypomnijmy: Doda i Szulim w sądzie na pierwszej rozprawie. Agnieszka przyszła z Woźniakiem-Starakiem Nikt jednak nie widział dokładnie, co tak naprawdę wydarzyło się na sali sądowej. Do mediów wyciekły jednak zaskakujące informacje, że to Doda zaproponowała ugodę Agnieszce. W rozmowie z Grazią artystka dementuje te plotki, konsekwentnie twierdząc, że Szulim kłamie. Zmieniła jednak o niej myślenie. Obie gwiazdy czekają na kolejną rozprawę: To nie jest prawda, ona kłamie. Czekamy teraz na kolejną rozprawę. Pomijając pewną dozę dezaprobaty, z większą litością patrzę na osoby bez honoru. Nawet jeśli się na kogoś złoszczę, staram się to z siebie wyrzucić i zrobić to szybko, aby więcej do tego nie wracać. Podobnie mam z zemstą. Jeśli chcesz się zemścić, to wymyśl coś szybko, zrób i zapomnij. Nie chciałabym tracić życia na panowanie zemsty. Tym bardziej, że im mocniej kogoś lekceważę, tym szybciej zła karma do niego wraca - przekonuje piosenkarka Doda rzeczywiście się zmienia. Zobacz: Doda wraca na okładki! "ZMIENIŁAM SWOJE ŻYCIE! Na siłę chciałam rzucać się w oczy!" Doda na pierwszej rozprawie z Agnieszką Szulim:

Doda i Agnieszka Szulim na okładce "Party"
AFTERPARTY EXCLUSIVE
Newsy
Doda i Agnieszka Szulim na okładce "Party"
Co jeszcze w numerze?

Już jutro w sprzedaży pojawi się nowy numer najlepszego magazynu o gwiazdach "Party". Na okładce - dwie najgorętsze gwiazdy - Doda oraz Agnieszka Szulim . Od ich słynnej bójki w Chorzowie minie niedługo rok. Sprawa sądowa jest w toku, zaś Agnieszka zapowiada, że nie ma szans na ugodę, ponieważ piosenkarka kłamie! Jaką odpowiedź ma na takie oskarżenie Dorota? Przeczytacie tylko w nowym "Party"! Przypomnijmy: Doda zaproponowała Szulim ugodę w sądzie? Przełom w relacji gwiazd Co jeszcze w numerze? Dwa inne konflikty, z których jeden właśnie się zakończył, ponieważ Magda Gessler odwiedziła restaurację Wojciecha Modesta Amaro . Co zjadła? Ponadto - Joanna Horodyńska i Edyta Górniak . Takiej wojny na słowa dawno w polskim show-biznesie nie było. Dlaczego diwa i stylistka toczą spory i jakie są kulisy ich konfliktu? Odpowiedź poznacie w "Party". W numerze: Anna Lewandowska, Anna Wendzikowska i Magdalena Ogórek. Nowe "Party" - już jutro w sprzedaży w atrakcyjnej cenie - tylko 1,99 zł. Serdecznie polecamy. Zobacz: Najpierw gwiazdka Michelin, a teraz... Ogromny sukces Wojciecha Modesta Amaro. Znamy szczegóły Doda i Agnieszka Szulim  w sądzie:

Doda, Agnieszka Szulim
Party
Newsy
Agnieszka Szulim i Doda na okładce nowego "Party"
Jednak wojna!

Agnieszka Szulim i Dorota Rabczewska zostały bohaterkami najnowszego wydania magazynu "Party" . Wszystko przez zeszłoroczne starcie, do którego miało dojść podczas gali plebiscytu Niegrzeczni 2014 w Chorzowie. Szulim twierdzi, że Doda na nią napadła i złożyła przeciw niej oskarżenie. Po kilku rozprawach okazuje się, że nie ma już szans na ugodę . Dlaczego? Tylko "Party" Agnieszka Szulim mówi: Bo Doda kłamie! Przeczytajcie więcej o stylu Agnieszki Szulim Co jeszcze w najnowszym "Party"? Rewolucja! Niedawno się krytykowali, a teraz Magdalena Gessler bawiła się na kolacji u Amaro. Co zjadła? Edyta Górniak kontra Joanna Horodyńska - trwa wielka wojna na słowa. Jak to się skończy? Czy to kolejna wojna w polskim show-biznesie? Życzymy udanej lektury!

Nasze akcje
Newsy

Stylowy prezent dla mężczyzny? Łączy w sobie design i praktyczność

Partner
fotona-tatuaż
Fleszstyle

Nieudany tatuaż lub makijaż permanentny ? Wiemy, jak się go pozbyć!

Partner
Newsy

Nowoczesny wymiar kobiecości? Manifestuj go zapachem!

Partner
Newsy

Kosmetyki, które dbają o ciebie i planetę. Poznaj nową linię przeciwzmarszczkową Laboratorium Kosmetycznego Ava

Partner
Revitalift Filler L'Oréal Paris
Fleszstyle

Wiele może się zmienić w ciągu 10 lat, ale twoja skóra nie musi! Test linii Revitalift Filler L'Oréal Paris

Partner
kosmetyki-weleda
Fleszstyle

Weleda, czyli pielęgnacja w harmonii z naturą i człowiekiem

Partner
Kosmetyki Neboa
Newsy

Zadbaj o włosy w duchu eko. Jak duży wpływ na planetę ma zawartość naszych kosmetyczek? Będziesz zaskoczona!

Partner