Anna Lewandowska, Klara Lewandowska Anna Lewandowska, Klara Lewandowska bluza Klary Lewandowskiej Klara Lewandowska Klara Lewandowska
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram
1/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Nie mamy żadnych wątpliwości, że Klara Lewandowska już od pierwszych dni swojego życia wyznacza trendy! ;) Anna Lewandowska chętnie pokazuje jej zdjęcia na Instagramie, budząc tym samym zachwyt swoich fanek. Wśród nich nie brakuje młodych mam, które uwielbiają ubranka Klary i chętnie kupują identyczne dla swoich pociech. Duże zainteresowanie wzbudziła ostatnio najnowsza bluza małej Klary z króliczymi uszami. Już wiemy, gdzie ją kupić i w jakiej cenie! Zobaczcie na kolejnych stronach galerii.

 

Zobacz: „Ciężko zapracowaliśmy na to, co mamy”. Anna Lewandowska szczerze o planach na przyszłość i budowaniu rodzinnego imperium

2/5
Anna Lewandowska, Klara Lewandowska
Instagram

Gdy tylko Anna Lewandowska pokazała nowe zdjęcie z Klarą, jej fanki natychmiast zwróciły uwagę na wdzianko Klary. Słodka bluza z uszami wywołała ogromne zainteresowanie. Gdzie ją kupić?

 

Zobacz: Anna Lewandowska podzieliła się z fanami zdjęciami z przeszłości! Nie uwierzycie, jak wtedy wyglądała!

3/5
bluza Klary Lewandowskiej
Mat. prasowe

Okazuje się, że bluza Klary pochodzi z kolekcji marki Uszyte i kosztuje 169 złotych. Co istotne, bluza występuje w neutralnym kolorze, więc jest idealna zarówno dla dziewczynki, jak i dla chłopca!

 

Zobacz: „Można pogodzić pracę, podróże, tworzenie własnej firmy i trening. Każda kobieta ma potencjał!”. Dla Anny Lewandowskiej nie ma rzeczy niemożliwych!

4/5
Klara Lewandowska
Instagram/Robert Lewandowski

Anna Lewandowska chętnie wybiera dla Klary ubranka tej marki. Jej córeczka ma już kilka modeli z kolekcji Uszyte.

 

Zobacz: Anna Lewandowska zdradziła, jak widzi przyszłość Klary! Co na to Robert?